Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
Já potřebuju ještě nějaké svetříky a teplejší věci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo svetýrek nebo mikča by se šikla, ale nic nemají a když tak je to růžový ]-(
Odpovědět
Když je to tmavá růžová, tak to mi nevadí. Ještě vlastně potřebuju nové kaťata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no kdyby tmavá, ale taková ta přeslazená - já v tom vypadám jako prasátko, takže takhle barva radši ne... kaťata jsem si koupila od Nextu - džíny dvoje, jen je musím zkrátit, ale chybí mi bunda na podzim a taky na zimu 8-)
Odpovědět
To mi povídej, dneska jeli dva hošíci busem a měli bílé kalhoty a růžová trička :-D Tak bundy já mám :-D Jsem koukala, že jsi se přidala k hubnutí, jsem se tady taky rozmýšlela, že už od září taky začnu, ale já to nikdy moc dlouho nevydžím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo přidala - nechala jsem si poslat ten rozpis a paráda, takže ještě musím zkorigovat cvičení a snad se zase dostanu dolů :-N
Odpovědět
Já nemám v tomhle moc silnou vůli, vidím sladké a mohla bych se utlouct :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D
Odpovědět
Ale teď o září se pokusím zase začít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, já musím, jsem fakt nechutná ]-(
Odpovědět
Tak to mi povídej, přežírám se sladkým dokud mi není špatně ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-( :-( vždy si říkám "chudák žlučník a žaludek" .... ale už jsem se do toho pustila, takže není cesty zpět :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
co Milda, ještě marodí?
Odpovědět
Profilova fotka
jsem si říkala, že Vás vytáhneme někam na kola, ale Fanda si strhnul střed, takže nikam nemůžeme, až to bude mít opravený ]-( ... jo a Janča je těhule - nevím jestli jsem ti to říkala
Odpovědět
My měli v plánu jet na pár dní, ale teď už asi nikam nepojedem. Neříkala, tak to se jim zadařilo rychle :-D
Odpovědět
Tak mi ten jídelníček nejde stáhnout, budu to muset udělat doma.
Odpovědět
Profilova fotka
no já myslela třeba přes víkend, ale takhle pojedeme max do řiti.... no bůh ví, jaký bude počasí.... jo jo cca 8-9 týden 8-)
Odpovědět
Teď už bude chladněji :-) Tak alespoň se jejich problém vyřešil ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, šla marodit ještě na zaměstnavatele, a Veronika chodí do školky - takže bude mít klídek na sebe - aspoň dopoledne 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu zase máknout :-S
Odpovědět
Tak to má dobrý :-D
Odpovědět
Vytiskla jsem si ten seznam ze str. 14 a odedneška jdu do toho :-D
Odpovědět
Jo a asi bych si měla pořídit ešus :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo určitě, taky mám z domova nakrabičkováno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, krásné ráno :-)
Odpovědět
Krásné ráno :-)
Odpovědět
Tak už mám dneska nakrabičkováno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já taky - nesla jsem si dvě, jednu se snídaní, druhou s obědem, na sváči tu jídlo mám - včera jsem se bála, že budu mít hlad, ale vůbec ne, je to asi tím, že jsem jedla 5x denně míň a ne 2x denně k prasknutí :-N
Odpovědět
Já mám taky dvě s dopolední svačinou a obědem. Určitě to je tím, já když takhle jedla před "prázdninama" tak mi bylo taky fajn, jenže přes léto jsem pleskala páté přes deváté a žádný pořádný režim. Včera jsem si koupila kuskus, jsem nato zvědavá, jaký to bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuskus není špatný, ale mám k němu částečný odpor - z Tunisu :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?