Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
Můžu Ti říct, že je mi z toho na nic :-( Luci, tak si pěkně počteš na raftu, ne? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo mi ráno taky bylo - holky mi přinesly čokoládu s višněma - prý ať se na něj vykašlu... jenže to nejde, si potom připadám jako debilní negramot :-S
Odpovědět
Pokud nejsi splachovací, tak to nejde, by se člověk musel zbláznit.
Odpovědět
Profilova fotka
Když to tak čtu, tak jsem ráda, že s lidma přijdu do styku o dost míň než vy. Přeci jen ty stohy papírů mi nevynadaj. :-D Už mám odhad na dům.
Odpovědět
Já taky přijdu do styku s lidma minimálně, jenže tohle je většinou telefonické a ten zvednout musím, když zvoní.
Odpovědět
Pádím domů, mějte se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
právě, já taky spíš po telefonu a to prostě nevysvětlíš ]-( ]-( Míšo, užij si volníčko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo holky, jdu odnést práci a taky mažu!!!! zatím papa ;-)
Odpovědět
Dobré pondělní ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky jsem tu nova a planujeme svatbu na Hluboke pristi rok v Cervnu a chtela bych se vas zeptat na nejakou dobrou restauraci,nebo hotel v okoli na hostinu. Moc dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
timber: pokud jeste chvilku pockas, ja se vdavam na Hluboke za 14 dni a hoistinu mam v hotelu Podhrad
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak je to jasny, včera jsme podepsali kupní smlouvu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
martys: tak to srdecne blahopreju :-D a kdy se oficialne budete stehovat?
Odpovědět
Profilova fotka
cute: dekuji za tip. My jsme na v tom hotelu Podhrad byli tento vikend a libilo se nam tam.....akorat nam pani povidala, ze se pry tanci na koberci.....tak to me tak trochu odradilo!!!No jsem zvedava co mi ty na to povis po svatbe. Jinak preji hodne stesti.....Jo a mohu se te prosim te jeste zeptat budes mit obrad venku ci vevnitr???
Odpovědět
Profilova fotka
timber: rada bych venku, ale to se s nimi musim dojit domluvit. uvidime. No ja vim, ze koberec je na tancovani blby, ael co, kdyz te budou bolet nohy, tak je apson budes moct sundat a nebudou te zabst nohy od podlahy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, je tu někdo? Nebo všechny dovolenkujete? Doufám,že jste se neutopily na té Vltavě. ;-) cutce: až se vyřídí všechny formality, úvěr, katastr, přepisy atd. cca 3 týdny
Odpovědět
Profilova fotka
to utece jako voda. Ja se ted vratila z Cech, byla jsem na pohrbu, dedecek mi umrel pred tydnem ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je mi líto. Takhle před svatbou ještě tyhle komplikace. My jsme se taky báli, aby to tak nedopadlo. U babičky jsem byla minulý týden, a už to s ní nevypadá vůbec dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
Já pro vyrizovani udelala maximum, ted musim cekat az se to vyridi na uradech. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no neda se nic delat. ale rikam si, trochu sobecky, ze tohle je muj nejkrasnejsi a jedinej den v zivote, a deda by si urco nepral abych si to neuzila. takze jdu do vseho s chuti.
Odpovědět
Profilova fotka
dedu uz mi nikdo nevrati a nmechci za 10 let si rikat, ze truchlenim a nebo vubec zkazenim svatby jsem si nicim nepomohla. takze asi tak
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak to je urcite rozumny pristup, je to nemile, ale v zivote to tak casto chodí a my s tím nic víc než smířít se - stejně uděláme. A co už jsi nervozní, už to máte za pár, což?
Odpovědět
Profilova fotka
no, v patek letim opet domu a za 11 dni to je. ja jsem nervni uz jako svina :-N :-N nasi kdyz se se mnou v sobotu loucili tak i ukapla slzicka a skvely na tom bylo jim rict, ze zase v patek prijedu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no uz mam saty doma, ale nevim, jak je prevezt :-|
Odpovědět
Profilova fotka
aha, ty je máš vlastně z Anglie, hm to ti neporadim. Zkus českoanglické svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
no ja moc na vybranou nemam. Bud letadlem a to nahoru nad hlavu a jak jhsou tezky nevim, jestli se mi s nima chce tahat a enbo pak ke svarovi do auta, ale tam budou 3 dny :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to pojede 3 dny?
Odpovědět
Profilova fotka
kdyz ja se bojim aby se s nima nic nestalo, takhle bych vedela kde jsou a ze jsou v poradku. Ale asi mi nic jineho nebyde :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to fakt nevim, jak to rešit.
Odpovědět
Profilova fotka
ne budou muset cestovat autem, svagrova rikala, aby je vubec nevyndavali, protoze svara by je mohl zapomenout v hotelu :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?