Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, není to blbý, tam se bude hodit - my jsme tenkrát kupovali strejdovi tašku nebo cihlu - už nevím, když si koupili chalupu
Odpovědět
Profilova fotka
Hm tak asi taky budu utrácet.
Odpovědět
Profilova fotka
Nedaří se mi najít ten čistič žaluzíí. Můžete dát link, díky
Odpovědět
Profilova fotka
na ty žaluzky je to na prd - prodávali to myslím i v nějakém "šopu" tady v ČB, to bych zrovna nekupovala
Odpovědět
Luci, to říkám, že bych u toho vydechla :-D
Odpovědět
Sekerku jsme taky kupovali kdysi taťkovi k narozkám :-D Jinak my si dárky nedáváme, většinou si vždycky každý vybere, co se mu líbí a ne jen o narozeninách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my taky od dárků pomalu upouštíme - ženským vždycky kytičku - ta potěší nejvíc a chlapům nějakou lahvinku a je to - nač vymýšlet kraviny :-(
Odpovědět
Což mi ostatním dárky kupujem, ale mezi sebou si je nedáváme.
Odpovědět
opr. my :-D
Odpovědět
Čauky dneska už je hezčí ráno:-))
Odpovědět
Holky tak nějak jsem vás pročetla ty orchideje v tom novym Baumaxu maj mit skoro do konce srpna - to plati ta otviraci akce ale kdyz je dostanou tak jsou skoro hned pryc ale porad je dolnujou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky ostatním dáváme dárky, ale když si někdo neřekne co by rád, tak má smůlu, já nebudu nic vymýšlet, nehledě na to, že jsme dospělí ne? 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Čus Jani, fakt nekecej, tak třeba se zadaří!!!! :-D
Odpovědět
Luci, přesně tak, nač kupovat nepotřebné věci :-D
Odpovědět
Ahojky Jani :-)
Odpovědět
To vyčíhat, kdy je doplňujou :-D
Odpovědět
Jenže u nás už by se to musela nejspíš nafouknout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
třeba te´d má narozeniny brácha - se ho ptám a on nic, tak jsem mu řekla, že mu teda na něco přispějeme a on hned, že si koupil stan za 3 tis. no takže jsme mu dali tisícáka a hotovo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
na kytičku se vždy místo najde ne? 8-) :-D
Odpovědět
Luci to je nejlepší :-D
Odpovědět
Už je málo místa, navíc se vždycky rozrostou a pak už se na parapet nevejdou :-|
Odpovědět
Marti a sekyra je super máš taťak dostává neustále takovýhle dárky:-))a má je doma pod postelí aby mu je náhodou nikdo nevzal:-)))))
Odpovědět
Profilova fotka
přesně, když si člověk dokáže říct, ale ne že "nic nekupujte" pak nic nekoupíš a ještě jsi špatná - taky to takhle jednou dopadlo - tenkrát jsme přinesli kytku a víno a nakonec to vyznělo tak, že šetříme 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, holt budete muset obětovat další okno :-D :-p
Odpovědět
To musí člověk pak házet za hlavu ;-)
Odpovědět
Luci, to budu muset něco odebrat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani: tak jo? U našeho taťky je to taky tak - v červnu si koupil sekačku a přišel pro mě a říká "pojď se podívat" - já koukám na co jako - co máme nového nebo tak a on se pyšnil krabicí, že mu babička přidala na sekačku, takže teď chlapi lítají po zahradě a skoro se hádají kdo poseká, protože skoro seká sama :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, spíš to zamrzí :-( .... no musíš si to přeci nějak odůvodnit :-D
Odpovědět
Já mám jen jednu ale taky se těšim že jich pokoupím víc..holky jak se o ně staráte?Mě teď poradila kolegyně jednou za týden jí ponořit do vody na 20 minut a nechat jí nacucat a pak nechat okapat.mě už takhle kvete skoro 3 měsíce:-))
Odpovědět
Míšo a kolik jich máš na jednom parapetu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?