Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
My ji máme z Akrimu http://www.akrim.cz/katalog/detail/15...
Odpovědět
Profilova fotka
jo tam jsem taky jukala, taky dobrý a cenově super :-)
Odpovědět
Luci, tak to budou mít čičiny zákaz, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je zvláštní že když jsme měli tu předchozí tak si jí ani nevšimly a teď dělají jak prdlý - no dobře se jim to drape :-N
Odpovědět
Holky šikovný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo to - já pak sedím a stříhám :-N
Odpovědět
To bude zachvilku ze sedačky jen ten základ, ne? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo kostřička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zase mi nejde program, tak to mi řekni, jak mám pracovat :-S
Odpovědět
Tak nepracuj, to jsou podmínky ]-(
Odpovědět
Luci a co orchideje, kvetou? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já tu toho mám že nevím, kam dřív! Zpracovávám minulý týden (konec měsíce), nyní současný a musím připravit příští, co je třeba, protože mám dovču. takže paráda ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Míšo, jedna kvete - 7 květů a ta druhá, jak jsem měla jen ten pahýlek, tak má 9 poupátek - některé jsou veliké některé menší, ale ne a ne se rozpuknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to já je taky popotahuju očima :-D
Odpovědět
Super, neboj oni rozkvetou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky - každý ráno když jdu kolem :-) - mám z toho hroznou radost že vůbec vyrašila - hnojila jsem jen jednou a zadařilo se!!!! Můj první úspěch :-D
Odpovědět
Profilova fotka
měli je nedavno v akci v OBI - kráááásnýýýý - jsem pitomá, že jsem si tam nedojela ještě pro jednu - za 129 Kč - malý, velký květy, fakt různé barvy....
Odpovědět
To já mám taky radost, nejlepší bylo, když každý den ráno jsem měla jedno poupátko rozvité. :-D Jen před dovolenou jsem jedné dala o trochu víc vody a tři kvítky mi trochu zhnědly, dokonce jeden odpad, ale už je to OK.
Odpovědět
Profilova fotka
a taky v Baumaxu - když otevřeli měli je prej za 99,- ale já tam byla až po týdnu a to už byly přebrané a nebo samé dost vykvetené...
Odpovědět
A v novém Baumaxu je teď měli za 99 Kč :-D V OBI ji kupoval brácha v akci, to bylo něco vybrat nějakou pořádnou.
Odpovědět
Profilova fotka
no já tam pořád poskakovala - nevěděla jsem kterou - jestli s menšíma kvítkama žíhanou nebo bílou, nebo s většíma.... blbka prostě :-D mamina se mi smála, že jsem úchylná....
Odpovědět
To já taky vždycky přebírám a pak si žádnou nekoupím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Květa od nás má nové fotky: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Koukala jsem :-D
Odpovědět
Jinak v nové nabídce Tchiba mají prachovku na žaluzky :-D Ale utírat to s ní, to bych asi vydechla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já tu řeším co ještě koupit manželovi k pondělním narozkám. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak okna jsem zdárně umyla v sobotu - i ty žaluzky, byl to sice porod, ale dalo se to - druhé kolo bude před Vánoci 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
a na to Tchibo se jdu juknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nemáte nějkou inspiraci, já mám nějaké drobnosti, co kdysi chtěl a už na to zapomněl. Pak jsem mu koupila novou sportovní tašku, ale tu mi zabavila mamča. Tak nevím, pořád říkal, že by chtěl sekerku vlastní, když jsme jezdili pomáhat příbuzným se dřevem. Jsem mu vždycky říkala, k čemu v paneláku - kam by jí tam dal - s ím si nedělal hlavu - prej klidně do úložáku pod postel. Ted když bude domeček - myslíte, že je to blbé. Chce fiskarsku a nejsou zrovna levné.
Odpovědět
Profilova fotka
Tchibo je luxusní - téééda asi profouknu peněženku 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?