Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mě taky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj opět do rozhořčené diskuse.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, a ty se divíš? ]-(
Odpovědět
Ahojky, rozhořčené, ale právem!
Odpovědět
Profilova fotka
No jsem v šoku, ale v Čb už se ani vlastně nedívím. Po tom, co mi tam loni Mirek málem vykrvácel na chodbě už ani ne!!!
Odpovědět
Marťo, tam je to už "normální". Pochlubí se jednou super operací, ale těch problémů, co tam mají, tím už se nikdo nechlubí ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, jsem si musela hned postěžovat 8-)
Odpovědět
Luci, ale tohle není stěžování, tohle je krutá realita!
Odpovědět
Profilova fotka
A propo jsem se v sobotu dozvěděla, že má dobrá známá doktorka je teď na porodním v Hradci, tak kdyby jste mě některá chtěla předběhnout, mohu doporučit. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, jo bohužel :-|
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme měli taky krušný víkend, možná bude zase dobrý kolotoč. Držte mi palečky. Možná se budem v brzké době stěhovat :-) Dnes jdeme řešit úvěr.
Odpovědět
Marťo, tak u mě to rozhodně nehrozí a jinak nikdy nevíš, kdy to na Tebe přijde a jestli to do Hradce vůbec stihneš.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No Marti, i kdyby, tak do Hradce bych vážně nejela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já to budu mít skoro na půl cesty víš. Ono klapne asi bydlení před Třeboní.
Odpovědět
Profilova fotka
no každopádně při jakékoliv komplikaci je to cesta do ČB
Odpovědět
Profilova fotka
jasný. No uvidí se, že. To budem řešit až to nastane. Já se teď těším z něčeho úplně jiného :-D
Odpovědět
Marťo a to se Ti bude chtít dojíždět do ČB za prací?
Odpovědět
Profilova fotka
Dojíždím stejně, a ty čtyři kiláky navíc - to už neřešíme. A je náš sen bydlet tam. Známe tam spoustu lidí víc než v Lišově.
Odpovědět
Profilova fotka
A jsem v práci mnohdy rychleji než holky od nemocnice, ze Srubce.
Odpovědět
Profilova fotka
a co se teda objevilo?.... povídej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nechci to zakřiknout. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, IP :-)
Odpovědět
Nazdar já chci taky IP já nic nevim:-))))))))))))))) Holky jestli se chcete pobavit tak jukněte na Rozlučka společeně nebo tak nějak se to jmenuje ... neuvěřitelný:))))))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
AHojky Jani, já už jsem to četla brzo ráno, když jsem dorazila - je to neuvěřitelný :-D
Odpovědět
Jako Luci chápeš to?Já mám chuť jí tam něco napsat ale asi mi to za to nestojí ale to je opravdu neuvěřitelný:-))))
Odpovědět
Ahoj Jani, já taky nic nevím :-D Já to zatím nečetla. :-)
Odpovědět
Holky nevíte jak je to s pasem do Chorvatska?My je po svatbě nedělali a teď mám strcha že nás na občanku nepustí
Odpovědět
Profilova fotka
jani: tak jed jeste na svuj stary pas, vzdyt nikdo nevi, ze jste se nedavno brali ;-)
Odpovědět
Jani, myslím, že můžeš bez pasu, ale na 100 % to nevím jistě. A na starý pas bych to rozhodně neriskovala! Máš novou OP, taktéž kartu zdravotní pojišťovny.
Odpovědět
Jani, tady máš víc info http://www.chorvatsko.cz/obec/pas.html
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?