Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
Takže to bylo jednoduchý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt :-D :-D ještě dneska vyzpovídám manžu až přijede z melouchu :-D
Odpovědět
No a já normálně zase dostala hlad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D já jsem teď dojedla snídani - měla jsem tvaroh... se sváče mám rajčátka a na oběd nevím, nic jsem si nevzala 8-(
Odpovědět
já měla hroznové víno a taky si nic nevzala, možná si dojdu pro bagetu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no když kouknu ven, tak nikam nejdu, bych přišla splavená tak na sprchu, takže zajdu asi do kantýny pro rohlík - mám tu paštiku, tak to nějak spytlíkuju :-D
Odpovědět
A to já si tam dojdu, co bych pro kus žvance neudělala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D poslouchám tu v práci Lucku Vondráčkovou - PELMEL - týýý jo to jsou pecky :-D
Odpovědět
To věřím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teď tu byla u mě moje zapisovatelka - ty wogo já fakt dělám s debilama :-( no že mě to překvapuje co - obě jsme tady nad tím kroutily hlavama 8-(
Odpovědět
Copak?
Odpovědět
Profilova fotka
áááále pan s titulem se vrátil po dovolený a začal tady na nás řvát, jak to že ještě nemá hotový věci a připravený věci na jednání, které se koná 10.8. (!!!!!!!) - tak jsem mu v klidu řekla, že holky dělají přípravu na jednání den nebo dva dny předem - tak prý ho to nezajímá.... pak na mě vystartoval advokát, že chtěl osvobodit a že jsem mu poslali výzvu, kterou pan s titulem nareferoval.... ty wogo, mačkám si tu pěst..... takže on se milostpán vrátil z dovolený a my se tady asi kvůli tomu pose...... :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Magor, tak ať si najde soukromou asistentku, to je debílek.
Odpovědět
Profilova fotka
slabý slovo..... :-S no dneska je vážně den... te´d mi volali z O2, že by mi chtěli nabídnout velmi "zajímavou" akci - v úterý jsem je poslala do řiti a oni mi volali znova, tak jsem jí řekla, že už jsem s nima mluvila a prý jestli si to nechci tedy aspoň vyslechnout.... tak jsem byla docela sprostá.... 8-(
Odpovědět
Se nedivím, tohle úplně nesnáším, pořád s něčím otravujou. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no a když jednou řekneš, že nechceš, tak prostě nechceš ne?.... bože, to je jako mi pořád volá z banky, co mi vede účet - pořád otravuje s důchodovým připojištěním - tuhle jsem se už nasrala a řekla jí, že nemáme zájem a až ho budeme mít, tak rozhodně nepůjdu si ho uzavřít do banky, ale do pojiš´tovny - no polkla a zavěsila :-p
Odpovědět
Co jiného s nima, když otravují. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem právě udělala štos plaťáků - už nemůžu, bolí mě oči z PC... tak jdu zase rušit směnky... bože to je pořád dokola :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Hojky při pátku. Jak je? Jani, včera jsem dočetla druhý díl Masajky. :-) Přímo jsem to zhltla.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, krásné pondělí - minulý týden to byl teda hukot.... v pátek jsem lítala a zařizovala - brášku odvezli do nemocnice, tak aby měl zařízenou neschopenku a tak 8-(
Odpovědět
Dobré ráno. Tak to jsi si užila, co? To by snad měla zařídit nemocnice, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, no spíš u něj v práci nikdo nebyl tak jsem tam jela osobně domluvit mu volno a tak - si představ, že ho jako dopoledne poslali domů - autobusem, ty wole, já myslela, že mě omejou.... a že prý má přijet po obědě - nakonec mu neudělali ani "sono" břicha, jen mu řekli, že si má dojít k obvoďačce, že mu napíše doporučení.... tak jsem nechápala ]-(
Odpovědět
Je lepší si to vyřídit osobně, protože oni mají dost času. Nemají na sanitku, to je normální. Se v nemocnici pěkně pohoršili, nikdy to nebyla žádná sláva, ale teď je to vážně hnus.
Odpovědět
Profilova fotka
no fakt jsem z toho byla na pecku - ráno v 5 hod. mi totiž mamina volala, že mám dojít se psem, že jeli ve 3 s bráchou do nemocnice - nemohl skoro ani chodit a pořád zvracel, takže mu tam píchli injekci a že spí a na další vyšetření má jít kolem oběda - tak jsem šla venčit, pak rychle do práce, nejnutnější udělat, potom jsem sedla na kolo a šla mu vyřídit volno a volám v 10 hod. mamině jak je na tom a že prý jel domů - to jsem málem slítla z kola.... takže jsem se přiřítila domů, splavená, nasraná a brácha už byl z nemocnice zpátky, ležel a že je mu lépe - dali mu další injekci a poslali ho domů. Tak to mě poser - byl v nemocnici a nemůžou mu udělat spec. vyšetření? To musí ještě k obvodní MUDře aby mu napsala doporučení a pak teprve poznají co mu vlastně je?... ať jsou do hajzlu..... ]-( ]-( .... asi měl zlučníkový záchvat, ale už to měl několikrát, takže jsem si myslela, že ho pořádně vyšetří... no nic no, holt "nic se nemá přehánět" :-|
Odpovědět
Profilova fotka
hlavně že si všichni platíme zdravotní co? 8-(
Odpovědět
To je vážně vrchol, to asi nebylo dost akutní, ne? ]-( Jednou je v nemocnici, tak se má udělat vyšetření a přijít na příčinu a ne mu dát injekce a dobrý. To je vážně péče. Přesně tak, platíš si jak mourovatá a pak když potřebuješ pomoc, tak se na tebe vykašlou.
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, takže minulý týden se opravdu povedl - v pondělí přišlo parte, ve středu ten soud a v pátek brácha - no když se daří, tak se daří :-|
Odpovědět
To máš pravdu, když se daří, tak se daří. :-| Hlavní je, že je brácha v pořádku a snad mu bude líp. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo uvidíme, mamina si myslí že podle všeho to bude žlučník, takže uvidíme co řekne vyšetření, jestli tam náhodou nemá kamínek.... kdyžtak by musel na operaci, ale aspoň bychom věděli co a jak
Odpovědět
Je lepší počkat na vyšetření, které řekne co to opravdu je. Ale vážně mi nad chováním doktorů a ne jenom jich, zůstává rozum stát.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?