Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
Luci, ráda bych, ale zatím nejsem moc v pořádku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo měli, říkala jsem na zahrádku, tka říkala, že pro 4 osoby se tam něco najde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nemyslím hned o víkendu :-D :-p třeba někdy v srpnu nebo i v září, pokud bude počásko... stejně Fanda je obvíkend v práci, takže jen když má volno ale to bych ti řekla, když bychom se rozhodli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, včera jsem si strhla takovou maličkatou pihu, myslíte že by z toho něco mohlo být? :-(
Odpovědět
Tak to jo, bysme se pak domluvily :-) Luci, hlídej to? Tekla Ti z toho krev?
Odpovědět
Profilova fotka
oukej ;-) no ani ne, malilinkato, jako když si strhneš stroupek.... ani to nebolí, ale budu na to jukat
Odpovědět
Tak uvidíš jestli to bude něco dělat nebo ne, ale pokud to bude nějaká změna, tak radši k doktorovi.
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No na to pozor. ;-)
Odpovědět
Alchymista super to mám blízko...no to zas dostane moje dietka zabrat:-)tam to zbuznuju:-) Luci minule kdyz jsem byla u Dr. Matusky tak rikal ze ty vystouply pihy nic neudelaj jen ty splaskly ale radsi to hlidej
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, já vám to zítra ukážu - je to fakt pidi, ale jak jsem se loupala, tak jsem se pořád drbala a až jsem to strhla, tak snad to bude dobrý x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé tam jsem byla naposledy loni, na svatební hostině manželovo rodičů a předtím, když jsem dodělala vošku. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Luci snad jo ale kdyby se ti neco nezdalo tak s tim hned jdi
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nevíte náhodou jak se jmenuje ten ostrov, jak se tam točil "mama mia"? jsem asi trubka, ale nemůžu to najít :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, jasnačka, na to se mám moc ráda, abych něco zanedbala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ha tak už to mám ;-)
Odpovědět
Myslím, že Skiatos, byli tam od nás na výletě, prý nádhera, dokonce viděli i delfíny.
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji ;-)
Odpovědět
A ten druhý je Skopelos. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani vezmeš tedy ty knížky s sebou a já tobě. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, díky moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky mažu do druhý práce - mějte se dneska fajn, a zítra se na Vás budu moc těšit!!!! papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji všem dobré ránko - to máme počasíčko co? :-|
Odpovědět
Dobré ránko, počasí je vážně fajn :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Taky přeji příjemné ráno - to počasí je dost hnus. Jsem docela naštvaná. U nás v 6.15 svítilo sluníčko a bylo 19 stupňů. Jsem se vyletnila, přijedu z kopce dolu a tady přijde chvíli po tom tahle nechutnost :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jsem včera říkala - no jdeme na zahrádku, tak bude pršet - no a je to tady.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
takže za to můžeš ty! :-D
Odpovědět
Třeba se ještě udělá pěkně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, jasně, já ještě k tomu jela na kole, takže domů to bude busem - ještě že mám v práci věci na převlečení - žádný teplo tam teda není ]-( ..... včera říkali v rádiu, že bude oblačno a já na to "no jdeme na zahrádku, takže doufám, že bude pršet" ... myslela jsem že bude třeba přeháňka, ale tohle tak nevypadá :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ale jo, třeba se to vyčasí ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?