Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
Měla jsem sebou dvoje kapky do nosu a nepomohly, včera jsem si koupila nové Muconasal plus a po těch se mi teda dýchá líp.
Odpovědět
Jojo, to vím, že se říká, jen já mám asi nějakou jinou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě tedy hodně pomáhá taková ta infralampa. Tou to vždycky pěkně nahřeju a ona se spustí a krásně se mi dejchá. Dobrý je taky napařit se pod ručníkem a do vody dát Alpu - ale to je v těhle vedrech vražedný a navíc u holek to není nic moc na pleť- otevřou se póry.
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jedu k našim tak konečně stáhnu ty fotky, a nějaké vám pak pošlu. :-) Ale máme na fotkách mraky lodí a letadel. Byli jsme kousek od Splitu a lítali přímo nad náma.
Odpovědět
Což já smrkám pořád, ale nechce to prostě odejít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já musím za šéfem do Zvonu, jsem nikam v poledne nechtěla jít, že je tam vedro. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak jsem zpět - splavená, ale pořídila jsem tílečko a kraťasy u známé za pár korunek a vyzvedla našim fotky....
Odpovědět
Profilova fotka
zítra si béééřu dovču, tady se nedá vydržet - půjdu se někam smažit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jsem taky zpět, venku dost hrůza, ještě že jsem mohla jet autem, co má klima :-D a jinak v práci to ujde, jak jsme kamenej starej barák. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík tak jsem vám včera poslala pár fotek z dovči - snad došly? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak zase pondělí 8-( Marti, fotky došly - pěkné ;-)
Odpovědět
Dobré ráno, jojo pondělí :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ty nový obálky mě normálně zabijou.... ]-( to byl zase výmysl to posílat, ukládat a vkládat.... :-S :-S
Odpovědět
To věřím. Já byla naštvaná v pátek na poště, si tam brigádnice štosujou naší poštu a pak mi u přepážky řekne, že si nechodíme pro poštu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no pošta kapitola sama o sobě - tuhle se mi strašně rozčilovala vedoucí do telefonu, že je to od nás buzerace, ale jak to mám dělat, když mi na doručenku nedají datum?... prý "taky nejste neomylná" .... :-S a to jsem slušně požádala přípisem, zda by mi to sdělili ]-( ]-( byla jsem dobře nastartovaná 8-(
Odpovědět
No, tak takové jsou nejlepší, člověk je slušně požádá a oni z toho udělají aféru :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jo a dost hustě.... už se těším na volno - fakt vyloženě si ho užiju 8-)
Odpovědět
Taky bych brala nějaké volno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D jo viď :-D
Odpovědět
Se pořád nemůžu nějak dát dohromady :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ti věřím - já minulý rok jsem ještě nebyla probraná v prosinci :-D
Odpovědět
No, tak snad to bude dřív :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jdu vydat pár PR, konec měsíce zase za dveřmi :-(
Odpovědět
Letí to šíleně.
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, říkám si vždy, tak zase začátek a najednou je konec měsíce a mě připadne, že jsem nic neudělala.... =-)
Odpovědět
Tak přeci nemůžeš dělat zázraky, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to nemůžu, ale tady se kouká na čísla víš, takže musím vykázat vždy min. tolik kolik jich přišlo 8-(
Odpovědět
Koukám, že je to asi na každém oddělení jinak :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo určitě je :-(
Odpovědět
Nejlepší potom je, že když někam volám, tak mi vždycky řeknou, bohužel máme toho hodně :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?