Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
ahoj holky, můžu se zeptat, jak je to s auty na svatbě u zámku hluboká? 5 aut máme povolených, za zbytek se platí 100kč, chci se zeptat, zda to tam někdo hlídá a jestli jste to platili, díky
Odpovědět
Profilova fotka
juici: ahojky, ja vubec nevim, a bohuzel ani neporadim :-|
Odpovědět
Profilova fotka
terka23: My jsme si vybrali nějaké z toho seznamu, hrál nám je varhaník na varhany a potom na gratulace jsme měli vlastní a když už jsme vycházeli z obřadní síně tak taky. Těsně před obřadem od vás chtějí buď výběr z toho jejich seznamu (já to měla zakroužkované) a nebo cd s vlastní hudbou. Mohou být i mp3. Na hudbu je tady i téma, které to řeší. juici: Ohledně aut - opravdu dostanete povolení k vjezdu pěti aut, většinou je tam pán, co to hlídá. Ale těch pět je co nejblíže k zámku - záleží kolik je ten den svateb - pokud je nabito - tak pouští nejen zezadu, ale také nechají těch 5 aut projet před zámek - to pak svatebčané musí před obřadem oběhnout celý zámek. A ostatní auta, mohou stát o něco dál po té cestě. A musím říct, že tam to nikdo neplatí. Nevím, jak před tím zámkem, s tím nemám zkušenosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, zdravím Marti, tak jak bylo na dovče - šup fotky!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
terka: my jsme sice neměli svatbu na Hluboké, ale vybrali jsme tyto písničky na video - tak pro inspiraci: Paulina Rubio & Ronan Keating When You Say Nothing At all Jackie Deshannon What the world needs now Linden David Hall All you need is love Bonnie Bianco & Pierre Cosso Stay Richard Marx Right here waiting for you Alan Silvestri Forrest Gump Suite
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) tak to máme taky za sebou :-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Ahoj holky vy jste někd epo světe ne?Míško nevim kdy jedeš ale mooc si to užijte:-) pablinko krásné fotečky gratuluju k manželství! Marti mám pro tebe Masajky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já už jsem zpátky z dovči. Bylo to super. Jen to hrozně rychle uteklo. Tenhle týden je tam tchýně a švagrová, tam máme na starosti ještě dva domy, psa a mraky kytek :-( Fotky pošlu, jakmile si je u našich stáhnu. Já jich mám jen pár, kdysi jsme si koupili foťák jen s displejem a u přesvíceného moře je to naprosto na h.., protože na tom displeji není skoro nic vidět. Jé Jani, to je super, chybí mi dočíst asi půlka té slabší knížky o té kosmetické firmě. Snad tento týden dočtu a pak se ozvu a určitě si je moc ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak Míša mají dovču skoro za sebou - už se těším na fotečky!!!! :-) a pak se musíme domluvit a dát kafíčko!!!! :-D
Odpovědět
martys děkuji za odpověď a ještě bych se zeptala ohledně hudby - asi si všechno vybereme z toho seznamu, vlastní mí t nebudeme, měla jsi na nástup svatební pochod a jaká byla kvalita? někdo tu docela krtitizoval toho jejich varhaníka, že hraje jak amatér, dalo se to? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo na kafčo se těším už teď. A co vy Lucko, žádná dovolená? Pořád pracujete?
Odpovědět
Profilova fotka
juici: Ahoj, my meli takoveho stareho. Kazda nevesta tu hudbu moc řeší, loni jsem tam byla celkem na pěti svatbách, letos na dvou aa musím říct, že nikdo ze svatebčanů, když se ho pak zeptaš, co hráli, tak nedokáže říct. Letos jsem tam dvakrát zažila podstatně mladšího. Myslím, že svatební pochod hrajou pokaždé, takže ten maj fakt natrénovanej :-) Jsou tam od toho ne!?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky Marti, my máme dovču až v srpnu, takže se těšíme, ale budem tady - zahraniční dovolená nás čeká na začátku příští sezony - už máme vybráno na 90 % kam poletíme, takže letos ještě doděláme něco v domečku a začneme šetřit na příští léto ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím Vás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jak bylo, zážitky.... těšíme se na fotečky ;-) ;-) Už jsi v rachotě? x-)
Odpovědět
Bylo celkem dobře, ale už nikdy nepojedem takhle v sezóně, celou dovolenou poslouchat uřvané děti ]-( Dovolenou jsem promarodila, před odletem jsem dostala chřipku.
Odpovědět
Jinak už jsem v práci ode dneška
Odpovědět
Profilova fotka
jéžiš, tak to se dalo čekat, že tam bude fůůůůra lidí - celé rodinky, ale tak snad to nebylo tak hrozný. A chřipajzna je blbá, asi z toho sluníčka co?..... a jak se Ti tam líbilo - co moříčko a okolí - dobrý?.... 8-)
Odpovědět
Právě, že jsem chřipku dostala ve středu, jako na potvoru ]-( Moře bylo čisté, jen zapomněli napsat, že jsou tam kameny ]-( Jinak okolí nic pro nás, máme radši zábavu. Příště raději ostrov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsi to měla půl na půl co? No o kamenech bych se aspoň v katalogu měli zmínit - teda pokud byly veliké. Takže v okolí nuda? výletíky jste nějaký podnikli?... :-)
Odpovědět
No, krásnou písčitou pláž jsme si teda představovali jinak :-) Za zábavou jsi musela do okolního města, podnikli jsme jen výlet na Olymp, jinak nic. Protože to byly většinou celodenní výlety a v tom horku, bych to nedala :-D Jinak počasí bylo krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
no proto u mě vyhrává Lefkáda - tam jsou právě ty krááásné písčité pláže - snad to za rok vyjde a vyrazíme - zrovna o víkendu jsem se dívali na DVD a fotky od kolegyně - říkala, že ty fotky ani nemusí upravovat, že to moře je tam vážně takhle modrý a pláže takhle písčitě bílý.... no to víš něco pro mě - válenda :-D :-D .... ale už se těším na fotečky, až budete mít ;-)
Odpovědět
To tady bylo taky krásné moře, viděla jsi až na dno. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je bájo co?.... :-)
Odpovědět
Bylo to příjemné :-) Jinak těch 12 dní bylo dlouhých. Dostali jsme doporučení na Turecko - Antálii :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo tam byli naši - jsou z Turecka nadšení, budeme jim zase kupovat poukázky a příští rok zase jedou - Alanya nebo Antalya - pořád o tom mluví, jeslti budeš chtít vidět fotečky, přinesu ukázat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
měli jste tam aspoň lidi věkem k Vám nebo tak podobně? nebo nebyl tam dokonce někdo známý z ČB? :-D
Odpovědět
Nám to právě taky bylo doporučeno, protože Řekové jsou Čecháčkama nabažený už dost.
Odpovědět
Profilova fotka
naši tam byli v září - prý úplně ideální, krásný počasí, teploučký moře, byli asi na dvou nebo třech výletech, dokonce měli v letovisku takovou pirátskou zříceninu, takže si sami podnikli výlet nahoru na výběžek - prostě si Turecko zamilovali :-D
Odpovědět
Já si myslím. V sezóně už bych opravdu asi nejela :-) a hlavně je to mnohem levnější. Je lepší jet na doporučení ;-) Jinak let, to byla nádhera x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?