Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, tos mě navnadila :-D
Odpovědět
My teda byli v té Maštali, tu Šatlavu neznám.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak se staví dům za 5,5 mega.... no bodejť, protože ti kdo ty domy koupí se rozhodně nebudou producírovat někde před kamerama - to mají si myslím už zmáknutý ty makléři 8-) aukce je taková opičárna :-S
Odpovědět
No, jsem zvědavá, jak to dopadne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jestli maštal nebo šatvala - má to jeden a ten samý, tak by to mohlo být ve stejným duchu - to jídlo myslím :-D
Odpovědět
Jojo, myslím, že kus flákoty budou mít v obou restauracích :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo vypadá to velmi dobře - i ten gril restaurant na ostrově... no uvidíme kde skončíme, v pondělí poreferuju :-D - doufám, že to nedopadne jako Marti "degustační" večer :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Myslím, že tak to opravdu nedopadne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj konečně jsem se od rána utrhla ;-) a hle ono se tu hned mluví o mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tam to fakt vypadá dobře. A myslím, že kdyby jsme si tenkrát mohli dát taky pořádný steak, aspoň by jsme se najedli a byli spokojení. :-) Mě po včerejšku nic nebylo a není. Tak nevím, já jediná pila pouze vodu. že by vám něco dal do toho vína s vůní Kréty. :-D
Odpovědět
Mně Milan rovnou řekl, že to mám z toho vína :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Marti :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no já si myslím, že to mám z tý sýrový omáčky, ale aspoň jsem se pročistila :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to taky není na závadu. Jste tam byly ještě dlouho po mém odchodu? ;-)
Odpovědět
Marťo seděly jsme do čtvrt na devět myslím.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak moc dlouho ne, no já jsem měla nakonec klid i v garážích. Akorát tam všude bylo hrozně motorek. Jedna hezčí než druhá.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj martys, ještě se neznáme, jsem tu nová :-) a kde že jste to byly? nějak to ve mně nebudí chuť tam jít, když vám bylo špatně :-D
Odpovědět
Byly jsme v Řecké, ale jídlo bylo dobré, jen jsme to trochu přeplácaly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj pablinko, zdravím. Já jsem tu méně často než holky. Ale jsem s nimi ráda pořád v kontaktu Jídlo bylo výborné, atmostféra úžasná. byla to řecká
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, marně jsem hledala ten tvůj problém se skrvnou - dokonce ani zde jsem nenasla :-( http://www.vycistito.cz/skvrny-13/
Odpovědět
Profilova fotka
A tam jsem nasla vždy, co jsem potřebovala. Tak máš asi nějakou zázračnou pastu :-D
Odpovědět
To asi teda mám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak v řecké jsem ani nikdy nebyla :-) to je tam u černé věže?
Odpovědět
Profilova fotka
Pabli: jo za černou věží - Akropolis :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.zadarmo.info/katalog_detai...
Odpovědět
Profilova fotka
luci: díky :-) my tam chodily dřív s holkama, ještě na VŠ, to byla taková kavárna, teď nevím, jak se to jmenovalo... mezi přednáškami jsme tam vždycky zaběhly :-)
Odpovědět
Libuše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pesu: nojoooo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo jenže provozovatel sedí v base, takže to pustil a udělali z toho tuhle super restauračku 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?