Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci: tak to je super s tou radnicí tady :-)... no já si myslím, kdyžtak mi natočí vodu z kohoutku... :-D taky mi přijdou ty chlebíčky nepraktické, nadnesu to dneska příteli :-D my doma uděláme rozhodně jednohubky :-)... ono tím, jak tam nebude ani svatební dort... já třeba nemůžu brambůrky a oříšky kvůli alergii, tak abych nebyla pořád na ovoci jen :-D
Odpovědět
Tak nejhorší jsou ty hlebíčky ze kterých to všechno teče :-D U nás se teda nikdo nepokecal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci: teda to červené je opravdu nepraktické... to bych měla určitě na pupku, už mi docela povyrostl :-)
Odpovědět
Pabli, by si mylý taky koštnul :-D
Odpovědět
opr. malý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pešul: :-D tojo... jinak sklenku bych si dát mohla, nebo pár hltů, ale co jsem těhotná, tak mi prostě pivo a víno smrdí, tak si tím nechci zbytečně kazit den :-)
Odpovědět
Tak to je jasný, proč to do sebe cpát a kazit si den. Já myslím, že když se domluvíš, že to půjde udělat i nealko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mažu, po obídku se zase přihlásím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci, papa :-) já si teď dám meloun :-)
Odpovědět
Jé melouna, toho jsme měli o víkendu, byl výborný, ale včera mě pěkně prohnal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pesul: máte moc hezké snubáky :-) ... my budeme mít titanové od Tonyho, akorát na ně čekáme už 3. týden, tak by nám snad mohli každým dnem zavolat, že už je dovezli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pesul: to já teď v těhu vydržím všechno - nic mě neprožene - bohužel - můžu si dát kompot ze švestek a meloun a na to kefír a stejně na tu velkou prostě nejdu, to je děs :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Pabli díky, my máme chirurgickou ocel a můžu Ti říct, že jsme opravdu spokojení. Já sice nejdřív chtěla bílé zlato, ale teď jsem za ně ráda :-D
Odpovědět
Jé, tak to si nedovedu představit si nedojít :-p
Odpovědět
Profilova fotka
pesul: my právě chtěli taky buď ocel nebo titan, pak jsme se rozhodli pro titan :-)... byli jsme v jednom zlatnictví, tam nás paní nejdřív upozornila, že bílé zlato se prostě časem ošoupe, jestli si jsme toho vědomi (no, to jsme ani nevěděli, že časem zežloutne, ale je to fakt, jeden takový prstýnek mám, myslela jsem, že je to méně kvalitní zlato, ale asi je to teda běžné), pak nám řekla, že za jednoduchý kroužek by byla cena 3 a půl tis. (jsem se odvážila zeptat, jestli za jeden prsten nebo za oba - to vypadalo, že po mě prodavačka skočí)... ocelový mám jeden, trochu mi ztmavnul, i když všichni tvrdí, že chirurg. ocel prostě nečerná... tak uvidíme, jak budeme spokojeni s titanem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pesul: a co ty děláš, nebo kde pracuješ? :-)... já jsem teď teda na PN, jinak jsem učitelka na SŠ :-)
Odpovědět
Já mám zásnubní z bílého zlata a můžu říct, že je pořád stejný a nežloutna, jen pár škrábanečku zespoda, jinak opravdu vypadá pořád krásně. Je to divný, že Ti ocel ztmavla, já mám hodně šperků z ocele a drží a jsou pořád krásně lesklé a snubáky jsou taky pořád krásný a přijde mi, že se mi leskne víc :-D
Odpovědět
Jinak mám hodinky z titanu a můžu říct, že je mám docela dost poškrábané, ale naštěstí to není moc vidět :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidíme :-) já bych brala i snubáky ze stříbra :-) na šperky moc nejsem, i když jich mám plnou ruku (ale to je tím, že prostě nosím to, co jsem kdy od někoho dostala :-)
Odpovědět
Tak on každý materiál má něco ;-) Stříbro je pěkné chvilku, ale rychle zajde. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi paní z matriky odepsala, že je ta voda jako přípitek možná, ať to ještě matrikářce před obřadem připomenu, že ji instruuje :-) Je super, že funguje i takhle mailová korespondence - jsme si takhle i rezervovali termín svatby :-)
Odpovědět
Tak to je super. Jojo, on je někdy mail dobrý, ale ne vždycky se můžeš spolehnout :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kočky, jsem zpět :-( fuj tam je humus venku :-S
Odpovědět
Už jsem si říkala, kdy někdo přijde :-D Je tam konečně teploučko 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci: jako vedro, nebo co myslíš? :-) já nevím, ještě jsem venku nebyla... právě se chystám zajít do Alberta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ráno jdu v džínách, než jsem sem dorazila tak se oteplilo, tak jsem si v práci převlekla 3/4 kalhoty, pak se zase ochladilo, tak jsem se zase přívlíkla, no a jdu zpět do práce z práce a venku pařák, tak jsem se zase svklíkla... :-D :-D
Odpovědět
Já si vyrazila v kraťasech, ale mám silonky, místo tílka jsem si raději vzala svetr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jak jsem na PN, tak kolikrát nevím, jak venku je... v paneláku máme docela zimu, pak někam vyrazím, pořádně přioblečená a je mi hic... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no tak domů taky jdu v krátkých, a tílko by se šiklo 8-)
Odpovědět
Tak to já se vždycky radši obleču víc, pak si to kdyžtak sundám, protože jsem strašná zmrzlina :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?