Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rendo, no trochu se změnila situace - po pracovní stránce a nestíhám
Odpovědět
Profilova fotka
Reny a povídej spíš ty, co je nového, jak se máte?.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, jsi změnila práci? Takže školu jsi ukončila? My se máme dobře, až na školu a práci.. Brouček krásně roste :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nezměnila, jen přibrala... zatím neskončila, přemýšlím, zda se vůbec zapíšu dál :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky.. chtela jsem se optat, urcite jste meli kazda svatbu na hluboke, ja se tam budu vdavat letos v srpnu, a premyslime ze kdyby bylo pocasi, tak se nechali oddat venku, a ne v sini.. (babicka nam rekal ze si tam prijde jak v krematoriu :D svagrova se tam totiz vdavala v dubnu).. tak nemate s tim nektera zkusenost??
Odpovědět
Profilova fotka
AHojky, včera mě odstřihli od netu :-S tak jsem neměla možnost reagovat - na nic ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
hannina: myslím, že je to určitě možné, ale víc podrobností nevím, snad budou vědět holky 8-)
Odpovědět
Dobré ránko. Já si říkala, že jsi zmizela jak "pára nad hrncem" :-D
Odpovědět
hannina: Taky si myslím, že to možné je a dokonce tady byly i fotky z obřadu venku na Hluboké. Takže se budeš muset domluvit na úřadě, jak to zařídit. :-) Jinak my měli obřad vevnitř a bylo to pěkné, nedokážu si představit stát někde venku v pařákách a ke všemu na sluníčku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, jo bylo to jako blesk z čistého nebe :-p .... právě jsem si tu pobrečela, nenávidím to tu ]-(
Odpovědět
Zase nějaký spor? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to je teď každý týden a já už jsem z toho unavená :-( chtěla bych si dělat svoje (i když tady toho mám nejvíc) a ráda bych aby mi dal každý pokoj....
Odpovědět
Článek se načítá
Tak snad tam nejsi jediná, ne? To se nedá nějak zařídit?
Odpovědět
Profilova fotka
no to nejsem, to máš pravdu, jenže já nejsem typ na leštění klik a lezení do zadku víš - prostě se mi to příčí a abych si chodila stěžovat že toho mám hodně, tak to bohužel nemám komu - a když už se to nějak řeší, tak mi to ani neřeknou, že se to nějak vyřešilo, což mě na tom sere nejvíc - jsem se dozvěděla změnu která je platná od 15 května - a dnes je kolikátého prosím?... tak přijde ti to normální? :-S
Odpovědět
Tak to už je vážně vrchol. Taky dobrý, změna, která je platná od 15. května a nikdo nic neřekne, kdyby byl problém, tak je to na Tobě, ne? To je neskutečný.
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, tohle mě docela mrzí - hlavně že si tu dámy pochodují jak na výlet - pizdy (pardon, jinak to napsat nejde) a já jsem na kolegyni ráno koukala jak debilka a skoro se s ní hádala, jak to že to tak je, že já nic nevím - no proč by mi to taky říkali ne, vždyť se to týká jenom "mě" a ještě je ta změna udělaná tak, že jsem tam napsaná se jménem za "svobodna" dobrý ne - skoro rok jsem vdaná a milostpaní to ani nepobrala ]-( ]-(
Odpovědět
Koukám, že tam pravá ruka neví, co dělá levá, to je vážně bordel. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo - ad. IP tak to je normální tohle, tady se stále něco hledá, ale nikdo nic neví.... holt do konce roku, pak uvidím, nemám už sílu na to tady dál fungovat a ještě být milá 8-(
Odpovědět
To už je vážně bez komentáře, hlavně, že ze soudu jsou šibeniční lhůty ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
lhůty - bez komentáře..... holt, místo aby se ulehčovala práce, tak se přidělává.... no ale jsem v klidu, pojištěná na blbost jsem a zda se sem vrátím po mateřský to se ještě uvidí :-(
Odpovědět
Mě už nic takového snad ani nepřekvapí, protože v našem státě je takový bordel, že to už nemá obdoby ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to s tebou souhlasím ;-(
Odpovědět
Je to smutný, ale je to tak.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, Lucko to fakt naštve. Když se absolutně na nikoho nemůžeš spolehnout :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem už zase fungující. Míšo, představ si, jak jsem v pondělí říkala, že mě bolí ten krk. Tak včera už jsem se nemohla ani hnout, dnešní noc jsem skoro nespala. Takže jsem navštívila doktora a ten mě svýma šikovnýma ručkama odblokoval. Ptal se, zda se nějak hýbu - tak jsem říkala, že chodím cvičit. Tenhle týden mám pro jistotu už vypustit. Tak mě prosím omluv.
Odpovědět
Tak hlavně, že Ti to odblokoval a snad to bude dobrý. Vůbec nic se neděje, já totiž zase "rozbouřila" koleno, takže teď doma skáču na míči s Hankou Kynychovou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takže míč pro změnu vyndán a zase nafouknut :-D
Odpovědět
Jojo, je nafouknutý a používám ho, a to mám nafouknutý i malý míček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jdu si udělat něco k jídlu, nebo tady padnu hubou na stůl :-S .... do teď jsem dělala statistiku - fakt dobrota... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé nenávidím statistiku - taky mi tu jedna nechutná už měsíc leží, musím jí do 20 zvládnout!!! FUJ ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?