Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Monitrade CZ nemá to žádná éčka, bez konzervantů. a fakt dobrůtka je to na zdraví a krásu :-D koupila jsem si to v hladovým okně - sice 1/2l za 30,- ale potřebovala jsem udat stravenky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo už (tedy spíš teprve) druhý týden papám. :-) moc nejím, ale pořád mám žízeň.
Odpovědět
A kolik se toho musí vypít, aby se dostavil ten výsledek? :-D
Odpovědět
Tak ono se u toho musí hodně pít ;-) Já ji přestala brát a mám klid, už mě nebolí žaludek, mi to nedělalo dobře. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No nevím, tam je napsáno, že musíš vypít min. 1/2 tak si dám 1/2 vody a pak ještě čaj. ale píšou tam 5 tablet denně, a to nezvládám. Jím 3. a jen tak zobu zeleninu - občas jogurt. no a normální porci s tou vlákninou vůbec nemám šanci sníst. Ale když jsme tuhle byly na večeři, tak jsem si ji dala jen ráno - aby se do mě ta dobrá véča vešla :-D takže výsledek ? nevím nevím! :-D
Odpovědět
To jo, zapít se to musí hodně, ale taky musíš dodržovat pořádný pitný režim. Já taky výsledek žádný neviděla, na sladké jsem měla chutě pořád :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aloe veru piju - občas i koupím za 60 Kč tu velkou lahev do práce - je to dobrý, ale musí to být studený x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no Fanda je taky ob víkend v práci, takže to by bylo na domluvě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, je to jen doplněk - žádný zázrak - něco jako vitamín C ;-)
Odpovědět
Luci, tak já to nebrala, jako zázrak :-D Spíš jsem myslela, že mi to trochu prospěje, ale bohužel to je naopak.
Odpovědět
Já měla jediný výsledek, a to ten, že jsem běhala po každém soustě na WC ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No jsem rozhodla to dobrat a uvidim, jím druhý týden, takže ještě 2 ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A pak za odměnu vyrazíme na koleno :-D
Odpovědět
Tak to bude pořádná odměna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jen vím, že jsem jí dalabala taky a nic z toho, tady kolegyně jí taky baštila a totálně se zabetonovala, nemohla jít normálně na toaletu, takže na každýho to má jiný účinek, ale jak já říkám - nepomůže, neublíží :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Marti: to bude odměna jak hrom - jo tentokrát bylo moc dobrý... já teda s Jančou měla masíko s brambůrkama, taky jsme si pošmákly, ale od pánů jsme uďobávaly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takže to bylo to dobré, na které jsme byli zvyklí - pěkně na prkénku s vlaječkou?
Odpovědět
Profilova fotka
no dobré, ale bez prkénk a bez vlaječky, normálně na talíři :-|
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to nevím. no zeptam se Toma, zda to bylo to vynikající. Ten je umí porovnávat. :-) Já na něm byla 2x! Jednou vynikající na prkénku a podruhé na talíři a nic moc.
Odpovědět
Profilova fotka
jo to říkal, že to byl normálně ovar - prý jim nešel gril :-(
Odpovědět
fuj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pro dnešek se loučím... papa 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík, tak jsem včerejšek přežila. Cvičení bylo super. Je fakt, že mě bolí tělo, ale je to taková ta zdravá bolest. Nejvíc mě překvapivě bolí ruce a pak lýtka.
Odpovědět
Ahojky, mě bolí jen koleno, asi jsem udělala nějaký špatný pohyb, jinak mě nic nebolí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě fakt nejvíce svaly nad prsama, jakoby v podpaždí. To asi z těch jakoby klik nebo nevím. Ale rozhodně se mi to líbilo a hodlám jít zase.
Odpovědět
Profilova fotka
Kdy půjdem znova? trápit svá těla! :-D
Odpovědět
To je tím, jak jsi začla cvičit ;-) Mohly bysme jít zítra na Bosu.
Odpovědět
Profilova fotka
To klidne můžeme, to cvičí ta samá. Tak se zarezervujeme?
Odpovědět
Jojo, zase ta Andrea, na té druhé jsem nebyla, to už je pozdě. Dobře, tak já to jdu rezervovat na těch 17.15 h. a kdyby byla náhodou změna, dám včas vědět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ok mám zarezervováno :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?