Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
Já právě celou sobotu ležela, včera už mi bylo líp a dneska je mi zase mizerně, snad to brzo přejde. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No Marti, dneska trampošky nejsou a na BOSU nejdu, páč se mě ještě nepřešel ten chrchlák, takže bych to neudýchala, půjdu asi taky až ve čtvrtek - od středy budu chodit jen do posilovny, a to jen dopoledne. Zítra mám zubaře od 16 hodin, ve středu gyndu... tak to tento týden necháme na čtvrtek a uvidíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, no tak to jsem měla na ty velikonoce... hrůza děs, takže ať tě to rychle přejde 8-)
Odpovědět
Nejhorší je, že si nemůžu ani odkašlat, nejde to. Teď jsem byla v lékárně, protože jsem si na netu našla tabletky panthenol forte, jsou to cucací tabletky, paní řekla, že je nemá a že to stejně není na odkašlávání, přitom na letáku na netu, to tam píšou. ]-(
Odpovědět
Jo a doporučila mi dva výrobky, tak jsem si vzala Müllerovy pastilky s jitrocelem, mateřídouškou a vitaminem C, chutná to jak hašlerky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ok věci mám v autě, takže počítám se čtvrtkem. Dneska tedy zajedu do Makra a pak se uvidí. V ten čtvrtek od kolika by to bylo. Mám od půl sedmý už další program, ale mohu to upravit :-) Nemám moc času to hledat. Míšo, tak to brzy vyžeň, já taky včera cítila trochu krk, ale zatím dobrý. ;-)
Odpovědět
Ve čtvrtek je to taky v 16.15, ale to se ještě domluvíme ;-) Já taky cítila jen trochu krk, ale v pátek se to pořádně rozjelo, snad ty "hašlerky" z lékárny pomůžou.
Odpovědět
Profilova fotka
A to je na hodinu?
Odpovědět
jojo, končí to v 17.15 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mati, je to jumping ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo natvrdlá nejsem, ale ten rozvrh jsem nechala doma. vím, že je na netu. Ale.... hledat ho :-) Dělám zase inventuru zvířátek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak je? Nepůjdete zítra na trampolínky? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj Marťo, my bysme měli zítra odjíždět pryč, takže bych to nestíhala. Ale pokud by byla změna a nikam nejeli, tak Ti dám vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
Ok já se snad s vámi nedomluvím ;-) :-( Ale věřím, že to vyjde. :-)
Odpovědět
A jak si na tom příští týden?
Odpovědět
Profilova fotka
No Mirek má Po a Út do 18h, takže bych třeba úterý na jumping od 16.15 šla nebo ev. i to Bosu v pondělí. Snad to udýchám. Jak to jde vám?
Odpovědět
Tak bosu je spíš posilovací, takže to udýcháš, jen Tě asi potom bude všechno bolet, já se minulý týden nemohla ani pohnout :-D A na trampolínách můžeš jet svým tempem, takže si myslím, že to zvládneš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jak to vidíš ty příští týden. Víš už teď, že na něco půjdeš? A co Lucka, víš o ní něco? Chodíte spolu? :-)
Odpovědět
Tak, já příští týden nemám nic naplánovaného, ale můžem se domluvit a jít spolu. Já teď chodila cvičit sama. Nevím, co je s Luckou, neozvala se.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě je jedno, zda půjdu cvičit v pondělí nebo úterý. Tak skusíme v pondělí to Bosu a pak v týdnu jumping. Už potřebuju, aby mě tělo bolelo. Jezdím na kole, ale to moc účinku zatím nepřináší - jen mě bolí pr... :-D
Odpovědět
Takže půjdem v pondělí na Bosu ;-) Jo, tak to znám, z kola mě taky vždycky bolí jen zadek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Platí. Kdy to budeš rezervovat? Musím se to naučit :-)
Odpovědět
;-) Klidně to zarezervuju teď
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jdu taky zkusit :-)
Odpovědět
To zvládneš, kdyžtak písni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se povedlo. Nic těžkého :-) V kolik a kde se sejdeme? Je něco zvláštního, co mám mít s sebou?
Odpovědět
Začíná to v 17.00 hod, tak se sejdem kolem půl páte na recepci. Není, já mám jen ručník a pití :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A jak jdeš oblečená? Jestli si mám vzít 3/4 nebo kalhoty. Tričko nebo radši tílko? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo budu tam do čtyř pracuju. Takže tam přejedu. A sejdeme se tam :-) Už se těším. A pak nevylezu asi ani domů - do 3. patra bez výtahu :-D
Odpovědět
Já nosím 3/4 a třičko, ono je to teda spíš tílko s širokýma ramínkama, hlavně aby to bylo pohodlné :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?