Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a vyžehlit :-D :-D
Odpovědět
tak žehlení tady nemám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mišul, v neděli s tím počítám, kdyby se něco změnilo, tak si napíšeme ju?... Už se nebudu přihlašovat, takže si užijte sobotu a v neděli papa ;-)
Odpovědět
Já s tím taky počítám, kdyby něco tak určitě písnu. Taky si užijete víkendík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky... Míšo prosím tě ještě jednou se omlouvám - už si nebudu domlouvat nic dopředu... fakt to byl zase víkend - jsem po tom včerejšku tak vyfluslá, že bych se nejradši vrátila spát ;-(
Odpovědět
Ahoj Luci, já už taky na víkendy cvičení plánovat nebudu, nakonec jsem zůstala doma a nechala to propadnout. Tak hlavně, že jste to zvládli, snad je vše v pořádku. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, můžu ti říct, že ještě teď když si vzpomenu na vypnutý telefon a následné oznámení, že je v nemocnici, tak je mi špatně... představ si, byl tam dvě hodiny - nebyly schopný se rozhodnout, zda sádrovat nebo ne, nakonec dostal jen dlahu a obvaz ]-(
Odpovědět
Tak to je nejlepší takovéhle dlouhé rozhodování, člověk si jde do nemocnice pro pomoc a pak když vidí ty závěry, je to děs. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
já doma všechno nachystaný - uklizeno, vyžehleno, měli jsme jet ke tchýni a pak já na cvíčo - dokonce mi ho brácha přivezl autem.... no prostě psycho :-(
Odpovědět
Tak snad bude dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kolik tam bylo lidí... a malý děti a seděli tam tak dlouho, až mi jich bylo líto - holčička zlomený zápěstí, bílá jak stěna... no prostě... radši nekomentovat ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo už jo, spíš to byl takový šok .... 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
To věřím.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si přinesla cvičení do práce, půjdu dneska jen na chviličku v poledne a zítra půjdeme? ;-)
Odpovědět
Na zítra už je plno :-( Ale už jsem si o víkendu udělala rezervai na čtvtek.
Odpovědět
Profilova fotka
bože můj, fakt nám to vychází :-|
Odpovědět
Já to budu během dne sledovat, jestli se třeba ještě nějaké to místo neuvolní.
Odpovědět
Profilova fotka
tam je blbý, že když dáš rezervaci, že to pak už nejde odhlásit - snad 8 hodin před nebo jak... no jo no, tak když budeme mít štěstí, tak půjdeme, když ne, nedá se nic dělat, protože nic jiného tam není 8-(
Odpovědět
Já, natu mojí kartu to můžu zrušit 8 hodin před, pak už mám smůlu a peníze propadají.
Odpovědět
Profilova fotka
jo to je na všech kartách, tkaže když se ráno vzbudíš a budeš mít chřipku tak bohužel... to nechápu - si myslím, že by to měli zkrátit cca na 2 hodiny předem
Odpovědět
Jojo, to vím. Ale u té Tvé karty Ti propadne jen 20 Kč, tu co mám já, tam propadá vše. Taky si myslím, že by to mohlo být kratší, nikdy nevíš, co se stane.
Odpovědět
Profilova fotka
jo to jo, to máš pravdu - je to na prd udělaný ]-(
Odpovědět
to máš pravdu a navíc, třeba u těch trampolín mají psanou rezervu, takže jsou to pěkný hajzlíci :-D
Odpovědět
Tak mě napadlo, co dát třeba zítra to kafčo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo to můžeme - to by blyo fajn :-)
Odpovědět
Luci, tak je volno, jdu zkusit udělat rezervaci na zítra. :-)
Odpovědět
Tak já mám rezervaci i na zítra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zatím
Odpovědět
Ještě před chviílí tam bylo volno :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?