Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
Ještě se chystám na Husovku k paní Bártové, tak snad se tam brzo dohrabu :-) Teď ještě koukám na nový moc, tak nevím, nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem si objednávala přes MMB z NEXTU nebo pak jedna paní vozí z IKEY ;-)
Odpovědět
Tak ono to nehoří, jen bych nějaký pěkný ještě chtěla, máme jen dva.
Odpovědět
Profilova fotka
tak zkus ještě tu Bártovou, nemá ona i ve Dvořákovi obchod? :-)
Odpovědět
Myslím, že není. Na netu má už jen ten obchod na Husovce.
Odpovědět
Profilova fotka
tak odnesu práci, dojdu si na WC a pomalu se psychicky připravuji :-(
Odpovědět
No, já se pěkně nalokala vody, snad se někde .... To bude dobrý, uvidíš. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem se sem dostala až nyní.... Míšo, včera to bylo super, v první chvíli jsem si myslela, že leknu, ale dobrý... zítra se bohužel musím omluvit, jsem na půl 6 objednaná ke kadeř - ani jsem si to včera neuvědomila, když jsi se mě ptala, ale co neděle - nepůjdeme? ;-)
Odpovědět
Ahoj Luci, já jdu i dneska :-D V neděli se klidně připojím taky :-) Jinak já jsem taky v první chvíli myslela, že odpadnu, ale pak super, mám z toho dobrý pocit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já bych šla i dneska, ae na půl hodinky to snad ani nemá smysl, takže já si jdu udělat rezervaci na neděli a kdyžtak se přidáš ju? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, včera jsem byla v posilce - skoro nikdo tam nebyl - bylo to super, ale asi budu chodit místo oběda, aspoň budu mít odpoledne čas... a abych nezapomněla, bolí mě břicho - totálně a prsa.... tak snad to bude mít nějaký účinek :-D
Odpovědět
Já si teda tu rezervaci na neděli udělám a budu s tím počítat, ju? ;-) Tak to je jasný, že to nemá smysl na půl hoďky. Já jsem taky pěkně namožená, včera mě bolely záda, myslela jsem, že dneska nikam nepůjdu, ale už je to dobrý :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
oukej, jdu udělat rezervaci... dneska cvičí nějaká Padrtová, tak budeš vyprávět, jaká byla :-)
Odpovědět
jojo, taky jsem koukala, že mají volná místa, tak jsem nato zvědavá, jasně pak poreferuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zarezervovaná 8-) .... to je zase počasí co? :-(
Odpovědět
Já též 8-) Doufám, že budou viděť nějaké výsledky :-| To mi povídej, je to hnus. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mě tady z toho mrskne ;-(
Odpovědět
z práce, nebo z okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
z práce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj cvičenky? :-D Nedáme příští týden konečně ten srazík? Kdy by jste mohly? Navrhněte asi vy, ať se vám to vejde mezi cvičení! Zdravím a moc ráda vás uvidím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Marti, no to je dost,že se někdo přidá na drb :-) - já myslím, že by nám to bylo jedno, se přizpůsobíme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-D Míšo, tak co, jak to dopadlo? ;-)
Odpovědět
Ahojky Luci, dopadlo to dobře :-D Byla to fajn hodinka, sice jsem moc vysoko skákat nemohla, protože jsem cítila ještě ty záda, ale jinak dobrý. Cvičitelka byla taková mlaďounká slečna, pěkně jsme si zaposilovaly a protáhly se. :-)
Odpovědět
Jo, jinak tam byly zase ty dvě nány ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jůůů tak to je super, že byla fajn, tak se těším na neděli.... Fakt a čuměli čubky jedny? ]-( přístě jí něco řeknu ]-(
Odpovědět
Byla moc příjemná a i pěkně tu hodinu vedla. No a váha se už taky trochu pohla, sice to jde pomalu, ale aspoň něco. Oni jsou trapný, vždycky když byla pauza na pití, tak si pořád něco špitaly a čuměly na ostatní, jsou to takové pipiny.
Odpovědět
Profilova fotka
byla jsem něco vyřizovat..... tak to se na ní příští týden těším, snad to časově vyjde :-) oni si špitaly i minule - asi nejsou všichni krásní jako ony dvě.... - ]-(
Odpovědět
Tak, já už mám vygruntováno a v neděli už budu mít klid :-D Nemá cenu to řešit, mají "slepičí mozky". Přeci si nenecháme kazit náladu takovýma nánama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tééda, zajeď i k nám :-D :-D potřebuju vyluxovat a umýt linku :-D Jo, to máš pravdu, nemá smysl to řešit.... 8-(
Odpovědět
mám toho dost :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?