Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
Ahoj Luci, už jsem Ti poslala rozvrh trampolín ;-) Budu se muset dokopat chodit i večer, nic se nedá dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, teď budu chvilku pracovat, pak na to juknu a domluvíme rozvrh jo 8-) no když budeme domluvený spolu, tak už se dokopeme neboj ;-)
Odpovědět
Jasně, vždyť to nehoří 8-) To doufám, že se dokopem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ufff, to jsem se zapotila..... =-) ..... no, tak půjdeme hned v úterý oukej? ;-)
Odpovědět
Copak, hodně práce? :-) To bysme mohly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo je to děs... tak s úterkem počítám - píšu si do kalendáře ;-)
Odpovědět
To je pořád dokola, viď? :-| Jsem nato zvědavá a doufám, že půjdou kilča pěkně dolů ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo pořád dokolečka dokola - už mě to unavuje... ještě když máš jednat s arogantní kolegyní, která ti dává najevo, že jsi nula - holt, nevybereš si..... To musí jít dolů, jsem jak vorvaň a léto zase před náma :-( ....
Odpovědět
Tak s ní začni taky arogantně jednat, co si o sobě vůbec myslí pipina jedna, zas tak světová přeci není ;-) Já mám váhu pořád stejnou ]-( ale na oblečení je nějaký ten cm už znát. Už jsem konečně sehnala i to Psyllium v kapslích. Do dovolené to prostě musí zmizet. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak musíme na tom zapracovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky vdane pani, jak se mate? :-) ;-)
Odpovědět
Jojo, a to pořádně :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Míšo, makat, makat, makat :-) a nežrat - aspoň v mým případě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Cutce: my dobře :-)
Odpovědět
Luci, přesně tak a proto jsem si koupila to Psyllium, jenže když vidím sladký, tak prostě musím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ja musim taky schazet ne par kil a poradny sousto, uz mam vybrany saticky, tak abych byla klasna :-N
Odpovědět
Já se mám taky dobře x-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda vy jste ukecane :-D :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, to znám :-|
Odpovědět
Ale, co bysme z toho života měly, kdybychom si pořád něco zakazovaly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no svatá pravda :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky.....můžu se zeptat? Není tady někdo, kdo by měl zkušenosti s loňským svatebním veletrhem na Hluboké, který se konal 16.5.2008? Byl to první ročník. Zajímalo by mě, jestli stojí za to se jít podívat letos. Nevím...možná jste na toto téma diskutovali, ale já nestíhám pročítat, tak se raději zeptám. Děkuju moc a moc za info
Odpovědět
matulka_1: ahoj, my byli loni na veletrhu a můžu říct, že jsem zrovna dvakrát uchvácená nebyla, jediné co jsem si odtud pořídila byly svatební boty :-|
Odpovědět
Profilova fotka
letos to je přesunuté do jiného hotelu....ale místem to asi nebylo, že ano...bylo tam hodně lidí?
Odpovědět
Tak místem to taky bylo, přišlo mi, že ho tam bylo málo a hodně lidí.
Odpovědět
Profilova fotka
já se chci podívat na dekorace na auto.....neumím si ten veletrh představit...jestli tam prodávají i dekorace nebo je to spíš jen o šatech?
Odpovědět
Tak pokud Ti jde jen o tohle, tak koukni na net. Nevím, jak letos, ale minulý rok stálo vstupné 100 Kč a to mi přišlo docela dost, nato co jsem tam viděla ap. Šaty, dekorace, prstýnky, bižuterie, ale to všechno seženeš normálně ve svatebním salonu. ;-) Rozhodně Ti nechci ten veletrh vymlouvat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Matulko, souhlasím s Míšou - také jsem tam byla - šíleně lidí a že bych byla uchvácená to rozhodně ne - pořídila jsem si tam bižuterii a to bylo všechno. Spíš jsem se třeba těšila na nějakou modní přehlídku - šaty a tak podobně - tak šaty tam byly jen vystavené a snad tam měli jen 5 kusů, pak tam bylo možné koupit košile, kravaty, punčochy, podvazky a také ty blbůstky, které seženeš všude, např. v Prioru nebo švadlence a nebo také ve svatebním salonu, dále bylo možno ochutnat cukroví, objednat prstýnky, zkusit nechat prodloužit vlasy, líčení, pak tam byla ukázka stolů s dekorací, a potom tam byly asi 4 auta se zdobením - květiny, jinak nic - hlavně loni počasí na bodu mrazu - pršelo, pak bylo šílený dusno, takže se uvnitř ani nedalo dýchat... :-S
Odpovědět
Jojo, to je pravda. :-D A hlavně, když jsi něco chtěla, tak sis musela počkat až ty davy lidí odejdou a ty se v klidu na něco mohla podívat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ono je to letos na Steklu, ne? Me tam lakala majitelka
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?