Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Ahojík holky :-) Romčo: já taky přijdu po páté, ať je srazík kdy chce ;-) jinak na tu travesti bych šla taky s kamoškou a možná i brácha a dál nevím............jen aby byly lístky na místě :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,, ,takže kdy ten srazík?? Jste pro v úterý v 17.00h ?? a kde?? obvyklé místo max Pub??????
Odpovědět
hlasi se pani Landsmannova :-) no nevim jestli ma cenu neco rikat, fotky budou asi mluvit za vse :-D hrozne nas nakonec divdlo i restaurace prekvapily, samozrejme v dobrem... restaarce byla pecka, cisnici litaly s bilyma rukavickama a jakoby mely vrtulky v zadkach a konecny ucet x-) ty jo porad premyslim jeslti nam nezapomneli neco nauctovat :-D :-D :-D tak chystame nejaka tucnejsi spropitna :-D no a divadlo, kdyz se to nasvitilo a ozvucilo tak vsichni rvali jak zelvy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mitote- gratuluju a do manželského života přeju jen samé šťasné chvilky .... no ještě aby číšníci nelítali, když budou v televizi,,, by si trhli ostudu :)
Odpovědět
romca: o te televizi mi ani nemluv, me tak rano nasrali ze jsme se sjela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak to ,, ,co se stalo??
Odpovědět
nechovali se dle domluvy, nemely co delat u kadernice ani vizazisty, nemeli s nimi delat zadn erozhovory, lukymu bylo zle a slibili ze ho tocit nebudou a kdyz dojel pred kadernictvi tak se na nej vrhli jako supy a to byla posledni kapka tak jsem je servala
Odpovědět
jo a dosel me mejl ze se o jidlo stabu nemame starat ze si ho zajisti sami a pak cely vecer sedeli u rautoveho stolu s masem a nacpavaly se, asi deset lidi a vubec jimt o nebylo blby, kdyby prisly a zeptaly se nemam s tim problem ale prsote normalne nadrzo se ani nezeptaly
Odpovědět
Profilova fotka
a jak dlouho tam byli? až do konce??? A jakto že Lukymu bylo zle??? Jsme si říkaly, že jsi byla nějaká nasraná nebo co, když jsi nás s Lenkou ani nepozdravila...
Odpovědět
Profilova fotka
Gábi -- že jsem teda tak smělá,, kde jste přišly k té TV???to jste se přihlásili někam do soutěže?
Odpovědět
čaute holky, všem novomanželkám moc moc gratuluji, na sraz bych i přišla, ale je to celkem pozdě ;-( mitote: Gabčo, vaše svatba bude v televizi či co? :-o ;-)
Odpovědět
Mitote: kdy to bude v TV? To je nějákej pořad?Bych se koukla :-) Já jsem pro úterý pro pátou hodinu, jak to navrhla Romča, šla bych někam blíž hlaváku, jak je předělaná doprava, tak je hrůza se někam dostat, ale nechám to na většině ;-) jsem nějáká nachcípaná kurnik, to je z hřiště, jsme ta s malou třeba tři hoďky a to je hned a to jdeme zítra na plavčo, tak se buďdorazím nebo uzdravím, uvidíme :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a co takhle Tukan??? je to hned u hlaváku,,, ale bývá tam dost narváno, tak by to chtělo reservé,,, nebo zase do Mamuta??? tam by to ale chtělo taky reservačku
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, mně se to v úterý nehodí ;-( mám od 18 hod. kadeřníka. Tak leda bych za váma skákla předtím, aspoň poplatím ty dluhy!!! :-N Blíž k hlaváku mi to též vyhovuje ;-)
Odpovědět
romca: nepozdravila? aha :-D no ja vubec nevim, byla jsem mimo, vynervovana, navic jsme v aute zjistili ze nema svedkyne obcanku, do toho jsem rekl aze vsichni musi byt vvnitr a misto toho by peknej hloucek lidi venku a navic me srala televize, takze jsem byla rada ze jsem raa, tak se moc omlouvam :-/ roma: ne neprihlasili, oni sami nas slovili ze s ejim libi to ze je to v divadle a ukecali nas bohuzel ssimmikk: angebot, nevi, pry v prosinci, ale zjistim, bude to neco jako Prostreno, soustez o nej svatbu al euz ted vim ze jsme to prohrali, slovenskym nevestam co se byli podivat se to vubec nelibilo :D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote -- a jak přišli na to, že to máte zrovna vy v divadle??? a to jste tam měli ještě nevěsty ze slovenska,??? a co se jim nelíbilo, jako to že je to v divadle, nebo se hodnotí i hostina atd ??
Odpovědět
Profilova fotka
a co srazík nechat na středu???
Odpovědět
romca: ja nevim normane nas oslovily tady pres beremese... jojo tri nevesty ze slovenska, ja na jejich svatby tak ypojedu :-D nelibila s ejim hostina, malo akcni, ze rpy on maji obrad nejdriv v 16h a pak je hned raut, e u nich se hostiny nedelaji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote... jo tak, no mě by zase byla líto to mít tak pozdě, to ti hrozně rychle uteče
Odpovědět
romca: ja si to taky myslim, ale vis co, ja to neresim, me je ta televize takzvane u ...... Dulezite ze ja a Luky a stejne tak vsichni hoste byli nadseni a bavili se uz mame vetsinu foto od fotografky, jsou paradni, vyhrala si krasne s detaily, musime ro nejak probrat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
drahouškové, tak co s tím srazem???? co ta středa 17.00h???????????? já bych teda mohla už v 16.30h
Odpovědět
Ahojky holky :-) romca13 : Holky mě je to v celku jedno jaký den...já jen čekám až se rozhodnete :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek,, takže !!!! ve středu od 16.15h -- kdo může, kdo ne, tak později,, u Mamuta,,,, jen mi prosím dejtě vědět, kolik nás bude, je potřeba uděla reservé,,, díky
Odpovědět
Profilova fotka
já jduuuuu :-) pokud se něco nezvrtne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pozvánku jsem poslala i na FB
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem celou noc nespala, malá má zacpaný dutiny,tak nemůže dýchat :-( Jinak ve středu na srazík dojdu :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Svatba vyšla úúúúplně bezvadně! :-) Jen na fotkách vypadám jak parní válec... ;-) Srazík asi zase bohužel nestihnu, neb vyrážíme (tedy doufáme, že vyrazíme) na svatební cestu.
Odpovědět
Profilova fotka
gabrin: no to je super že ti to vyšlo jak si chtěla...dej sem fotečky aspoň :-) A užijte si svatebku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
gabrin - tak gratuluju novomanželko,,, přihoď nějakou fotečku, ,se všechny těšíme,,,, a krásnou svatebku
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Blahopřeji všem novým manželkám! Ve středu bych přišla hned v 16:15 h, pokud tedy nezavolá Flekova nevěsta, že přijede ;-) Tím myslím fenu...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?