Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
hm tak 18.9. ma byt 18°C, to teda nevim, zima :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, včera jsem byla na první zkoušce šatů a jsem hodně příjemně překvapena. Šaty jsou ještě hezčí než jsem myslela, že budou :-) Hlavně máme podepsaný papíry na faře, co ještě chtěli, aby mohli udělit Vaškovi dispenz a my se vůbec mohli vzít.
Odpovědět
pejsenek a mas fotecky? :-) ja uz se tesim na pristi tyden na satky pro druzicky :-) vcera jsem udelala pytlicky s mandlickama, dnes asi dokopu do konce jmenovky, zitra to vidim na serpu na uto :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Fotky nemám, neměla jsem foťák, ale v úterý jdu na další zkoušku, tak vezmu foťák :-)
Odpovědět
pejsanek: super, vem :-) hele jak jsi to delal an rozlucce s placenim? platila si vse? kolik to stalo? nebo jen neco? nebo kazdy sam na sebe?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: zatím nevím, páč mám rozlučku dneska :-) Protože máme spoustu kamarádů společných, tak je začátek rozlučky společný a pak už každý zvlášť solo do města na tah :-) takže zatím nevím, jak to bude s placením. Asi tak, že občerstvení a sud piva zaplatíme my, dáme tam kasičku, kdyby někdo chtěl přispět (velmi se nám to osvědčilo, když slavil Vašek třicetiny, vybralo se hodně penízků) a zbytek už bude každý za své peníze.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky..po dlouhé době jdu dočítat gabrin ..měli jsme ho od obřadu a tak cca hodku a pul po obede, ptz sme se fotili hlavne az po obidku
Odpovědět
Profilova fotka
nika666, hvezdicka07, ssimmikk: Jé, holky já úplně přehlídla vaše příspěvky! Přišla jsem na ně až dneska ráno, vůbec nevím jak to, kam se předtím schovaly... Čekáme mimčo, su v sedmém měsíci, tak pro to vypadá, jak to vypadá :-) Takže když jsem je zamlouvala, tak mi byly, velikost 36, teď se do menší než 44 nedostanu :-( U těch dvojek by ten hrudník ještě upravovali, protože je mega širokej, takže by to asi vypadalo o trochu lépe. Akorát u nich jsem fakt měla pocit, když jsem je oblékla, že mi asi spadnou, jenže 42 byly těsné, navíc bříško ted roste šíleně rychle.... Ale víte co šaty nešaty, hlavně aby mimouš byl zdravej. mitote: neřešila jsem to dřív, protože i ted jsme zkoušeli jedny šaty a na další zkoušce už mi nebyly a musely jsme zase hledat nové.
Odpovědět
Ahoj Gabrin, tak to jsme nějak přehlídla, že jsi těhulka a navíc v sedmým měsíci, to pak chápu proč je problém sehnat šatky a byla by jsi na tom ve všech salonech stejně, to je jasný a třeba i hůř =-) dívej se,pupík teda není vidět ani v jedněch nějak extra, to já jsem měla v sedmým měsíci pupík, jak kdybych nosila trojčata, hrozně velikej, to já bych se nevešla do žádnejch šatů :-D jedničky jsou jednodušší,ale mají svoje kouzlo, v jednoduchosti je krása........dvojky jsou princeznovější, takže záleží ve kterých se cítíš líp, líp ti sedí asi teda jedničky, když se budeme bavit o pupíku a prsách-to bych řekla já z fotek,jinak ti neporadím, u těch jedniček jde sundat to za krk? Ty dvojky nejsou bílý, že? Tak zkus sama sobě odpovědět, zda chceš bílý, jaký ti sedí líp a který se tobě líbí víc? Pak si vyber ;-) :-N svatbu máš za tejden a pupík ke konci roste hodně rychle, v těch jedničkách bych řekla, že můžeš mít i větsí pupík..... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
gabrin: Tak to moooc gratuluju :-) ses nám tu ani nepochlubila :-) Na to, že si v sedmém měsíci, tak to takhle z foteček není až tak znát :-) Jak píše Simča, ty první jsou jednoduché, hezké a neměla bys problém s rostoucím bříškem, ty dvojky po úpravě toho vršku taky nemusí být špatné. Když nebudou odstávat v prsou, tak ten efekt určitě bude lepší :-) Asi bych volila jedničky, nebo podobný styl.
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: Neboj, nepřehlídla, já jsem to nepsala, přece jen to není svatební starost :-) Ale je fakt, že tu svatbu teď řeším o moc míň, to je taky důvod, proč jsem tu tak dlouho nebyla. Pupík roste DĚSNĚ! Mám pocit, že asi tak o cenťák za den =-) Musím přiznat, že jsem moc těch salonu neoběhla, ty jedničky mi přišly dobré a pak jsem jen čekala, co na mě budou mít v Andělském, kde jsem zaplatila v lednu zálohu. Moc iluze jsem si o nich nedělala, takže proto jsem se trochu poohlédla i jinde. No a taky na mě mají jen jedny! Chápete to?! Právě to, že jsou princeznovské mě u dvojek trochu odrazuje, mají mega vlečku a celá svatba je na mlýně, tím pádem se vlečka bude akorát nosit zapnutá nahoru a to není nic moc, taky jsou o dost těžší. Dvojka je světlá šampaň, ale barva je mi jedno. Moje drahá polovička si teda koupila pěkně divoký oblek (žlutohnědý!), ale šaty by šly k němu oboje. Oboje mají ještě prostor, naštěstí jsou na šněrovačku, takže se snad do nich vejdu i za týden. U těch jedniček to sundat jde, já jen vždycky chtěla s něčím nahoře, protože mám utkvělou představu, že jinak mi ty šaty určitě spadnou, ale je fakt, že už mi to někdo říkal, že by to dal pryč. Ty dvojky jsem zkoušela s tenkýma ramínkama i, ale nevím, bez nich asi taky vypadají lépe. Jo a u jedniček musím mít aspoň 6cm podpatek, zkracovat je nechtějí. A vyjdou o ty 3000 Kč víc. nika666: Leni, díky! Nepochlubila, myslela jsem, že třeba dorazím na nějaký srazík a samo se to odhalí, ale to nevyšlo. V pondělí ty jedničky ještě vyzkouším, zkusím to i bez toho za krk a asi půjdu do nich. Jsou úplně nové a ještě je nikdo neměl :-) Taky jsou lehké a bříško vůbec neobepínají, takže v nich vydržím celou dobu. U těch dvojek to jisté není a já bych nejraději byla celou dobu v jedněch. Co si budeme povídat, stejně moc dlouho nevydržím :-) Každopádně holky díky moc za rady! Na začátku jsem měla trošku depresi po těch vašich příspěvcích, že jsem si vybrala úplně nemožné šaty.... =-)
Odpovědět
gabrin: ja bych sla asi do tech jednicek, prijde me ze tento typ tehulkam slusi vic ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
gabrin: taky hlasuju pro jedničky, ale bez toho za krk. Přijde mi to hodně široký a narušuje to jemnost šatů mi přijde ;-)
Odpovědět
Gabri, tak to potom jo, když jsi těhulka, tak to taky hlasuji pro jedničky... ;-) lenieka: No nazdárek, dlouho jsi tu nebyla, kde se furt touláš??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Gabrin: pokud je to jak píšeš a cítíš se líp v jedničkách, což je vidět, že jsou uvolněnější, tak si vem jedničky a neváhej, jsou jemný a přitom mají svoje kouzlo, už nepřemýšlej a ber je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: oukej! 8-) Teda Simi, mě z toho břicha bolí ale záda!!!! DĚSNĚ! Dá se s tím něco dělat?!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte berušky :-) MOc děkujem za dáreček a taky holkám co se na mě přišly podívat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gabrin: Určitě jedničky, jsou krásně bílé a je to prostě střih pro těhulky. Ale sundat ten pásek okolo krku!!! Neboj, skoro každá má korzetové šaty a drží to. Nedrží to jen prsa, ale celá šněrovačka. peta: Ahoj nevěsto! Tak jaká byla svatba? Už máš nějakou fotečku??? veverka: Ahoj! ;-)
Odpovědět
p.e.t.a.: Herzliche Glückwünsche zur Hochzeit und erfolgreiche und glückliche gemeinsame Jahre wünsche ich Euch ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: KAči, super, ještě teď jsme plní dojmů. Zrovna si stahuju nějaké fotky, tak je dám co nejdřív na FB. angebot: Jé Deni děkujem, manžu to moc potěšilo :-)
Odpovědět
angebot : No někdo tu machruje, že umí německy co? :-D :-D :-D Peti na fotečky se moc těším, šup sem s něma :-)
Odpovědět
hvezdicka: zavdis angebit nebo co? promin ale nemecky umi kazda druha lemra vc me :-D :-D :-D
Odpovědět
mitote : Nezávidím a bohužel nejsem lemra :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
mitote: Co tak sleduju, tak ty ovládáš všechno...prostě dokonalost sama :-D :-D :-D
Odpovědět
Gabrin: s bolestí zad v těhotenství se nic dělat nedá, bohužel to ke konci těhotenství potkává skoro každýho :-| snaž se co nejmíň v kuse stát a sedět a snaž se ležet s pupíkem na boku a mezi nohy si dej peřinu nebo něco, mně to třeba od zad ulevilo, když jsme si takhle lehla, chce to vyzkoušet různý polohy v leže, která ti nejvíc ulevý, já jsem si lehla na bok a místo, aby se peřinou zakryla, tak jsem si ju jakokdyby přituliila a místo abych ju měla celou podél sebe, tak jsem ju měla mezi nohama, doufám, že je to z mýho uměleckýho popisku poznat, jak to myslím :-D hodně si to těhulky takhle chválí ;-) pak dej vědět, jak jsi dopadla :-) a víte co to bude, zda chlapeček nebo holčička? A kdy máš termín?
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Luci fotečky budou zítra mitote: Jo? To nevím, právě u nás teda zrovna nemám pocit, že by lidi uměli německy a když tak je otázka na jaké úrovni.
Odpovědět
Peti už se moc těším, byla jsi nádherná :-)
Odpovědět
peta: no co ja jasem chodila do skoly tak na zakladce byla od ctverky povnna anglina i nemina, oboje a na gymplu taky a na vysoke musis mit taky povinne ajinu nebo neminu... hvezdicka: jdi uz do haje... promin ale snad kazdy na normalni skole se uci dva jazyky
Odpovědět
jako neprijde me zrovna pekne rikat o angebot ze machruje, kdyz umi nemecky ]-(
Odpovědět
mitote: Buď tak laskavá a nereaguj na něco co se Tě vůbec netýká. Už mám těch Tvých keců dost. Pokud by se na to měl někdo ozývat, tak jedině angebot a ne Ty!!! Starej se o svý ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?