Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, včera jsme měli schůzku s naším oddávajícím Honzou Špilarem. Moc příjemný rozhovor. Řekli jsme si průběhu obřadu, uklidnil nás, že se nemáme ničeho obávat a vůbec nám dal moc cenné rady :-) Mám z toho dobrý pocit. Pak jsme ještě s fotografem probrali plán dne, aby věděl, co nás čeká. Takže aspoň jedna věc z krku. Teď mi dorazil rozpočet na výzdobu od Nejkrásnější svatby, velmi příjemná cena, jsem mile překvapena.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky za podporu, letím se zase učit. Mě už to nebaví!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Navíc pořád nemám dořešené šaty....vzít si ty, ve kterých se cítím lépe a přijít o 3 000 nebo si vzít ty z původního salonu???
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: no to vám to pěkně jde :-) gabrin: a máš nějaké fotečky těch šatek? hoď je sem..my ti řeknem 8-) veverka8: určitě se můžeš přidat...:-) a co že si se k nám nepřipojila při přípravách?
Odpovědět
Ahoj holky :-) Fotky hodím na FC, ale musím se prvně zregenerovat a vše vyprat a uklidit ;-) mám tu haldu prádla před koupenou, protože do ní se to ani nevešlo :-D jak se to trochu zklidní skočím na fotečky a dodám, ještě tam nemám ani ty ze Sardinie :-N Jinak vítám nové nevěsty :-) Musím jít uvařit, tak běžím, ať to mám za sebou :-) Kdy a kde to má Peťa?
Odpovědět
romca: doufam, ze nebude, kdyby se to vysilalo v CR tak bychom do toho mozna nesli, jsme radi ze to pojede jen na Markize :-D Al epopravde hlavne jsme sli do toho jen kvuli penezum ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi dneska to má v Zastávce u brna v 12:30
Odpovědět
Profilova fotka
No ja to nejak nestihla:-D popravde to nejak rychle uteklo nakonec....a rikala jsem si ze se nenecham preci strhnout nejakou svatbou:-D Ale ted jsem furt plna dojmu a nemam je jak ze sebe dostat;-) Ale hlavne jsem neverila tomu, ze se skutecne vdavam (jsme spolu byli vazne kratce...ale to psat nebudu, dyztak az osobne) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Malá odbočka od učení, dneska mi to vůbec nejde. Hodila jsem ty fotky šatů do alba, tak mrkněte a poraďte :-) Díky!
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: K jakým klecím???
Odpovědět
Profilova fotka
tak domluveny podrobnosti s kapelou, upřesněna objednávka u cukrářky, mám radost, nakonec se sice spousta věcí řeší na poslední chvíli, ale už jsem v klidu a nemám nervy :-D
Odpovědět
gabrin: mozna dvojky saty, ale popravde me nandchli ani jedny :-( koupila jsem si 4 klece na zaveseni a jsou v nich pismena LOVE, od jedn enevesty tady, mam to v albu
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no jo no, musí se vybrat z těchto. Myslíš Ty na svíčku? Teda aspoň mi piřijde, že jsou na svíčku... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Kde v okolí brna je to nejkrásnější? nějaké zajímavé nápady?
Odpovědět
kubiiik : Všude je to krásné a nejkrásnější je to tam, kde si bereš na celý život tu "Svoji-Pravou/Svého-Pravého";-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,,, gabrin -- no ty dvojky bych rozhodně nevolila,, mám z té fotky pocit, že ti vůbec nepasují natvoji postavu,,, prsa ti taky vůbec nesedí,, a ve kterých se cítíš líp??
Odpovědět
Profilova fotka
romca13: Přes prsa by mi to prý upravili, ale kdoví, jestli by to nevypadalo nějak divně. Cítím se líp v jedničce.
Odpovědět
gabrin: jj na svicku :-) ale dame tam LEDky abychom nic nepodpalily ;-) a jakto z ejen z techto? jine uz nejsou volne?
Odpovědět
Profilova fotka
gabrin,, no právě ty jedničky se mi na tobě líbí víc,,,,nebé že ti spíš víc sedí na tvé postavě
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jiné na mě nemají!!! :) romca13: asi vezmu ty, i když mi kvůli tomu propadne záloha.
Odpovědět
gabrin jakto? vzdyt je tolik salonu, kor v praze
Odpovědět
Gabrin: nic ve zlým, ale nelíbí se mi na tobě taky ani jedny, ale pokud bych měla nějáký volit, tak asi dvojky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: je pravda, že jich tu je spousta, jenže jsem měla šaty zamluvené a zaplacenou zálohu v jednom studiu a nechtěla jsem o ni přijít...bohužel mi ted nejsou a jediné, které na mě mají, jsou právě ty dvojky. Ty jedničky se mi docela líbí, tak už nic dalšího obíhat nebudu, hlavně to ani kvůli učení moc nestíhám. Díky za názory holky, jdu se na to vyspat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gabrin: mě se teda nelíbí ani jedny, přijde mě že ti jsou snad velký nebo co :-( A když si je zamlouvala tak ti byli? Tu píšeš že ti teď nejsou?
Odpovědět
Dobré ranko holky :-) gabrin: Ty dvojky jsou hezký, ale dělají Ti nějak nepřirozený hrudník :-(
Odpovědět
gabrin : A v těch jedničkách mi příjdeš jako nastávající maminka :-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) Gabrin: ty jedničky bych nevolila určitě, protože ty tě dělají dost kulatou a nesluší ti, nevím jak to říct, šla bych do dvojek, ale s tím, že bych si na tobě představovala něco jinýho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gabrin: Připadá mi, že Ti nesedí ani jedny. Jako kdyby byly o číslo větší než máš mít a zbytečně Ti "deformují" postavu.
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: nojo, jsou velký asi o čtyři čísla. Jenže v sedmém měsíci s tím nic nenadělám. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak já trčím v práci přesčas,,, a zítra jdu taky,, ježíš,, to je děs
Odpovědět
gabrin: a to by ti nevratili zalohu? ani cast? me teda saty prijdou dost dulezite na savtbe :-/ a proc jsi to nechala az tak na posledni chvili?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?