Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, už jste plánovaly nějaký další srazík? Musím ti Romčo dát ještě ty penízky, tak jestli bude srázek, dala bych ti je osobně :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,, no já bych byla pro srázek příští týden,,,, mám celý týden jen do tří hodin,,,,
Odpovědět
ahoj holky, no pristi tyden bych snad jeste srazek nekam zapasovala, ale je to ted narez, uz se nam to pekne krati :-/
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, příští týden mám čas jedině v pondělí, jinak každý den nějaký zařizování nebo zumbu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hvezdicka: Teda Hvezdi, Tobě to slušelo! Bohužel nemám FB, tak jsem viděla jen tu jedinou, co máš ve fotoalbu.... Efendy.a: A na jak dlouho jste fotografa měli?
Odpovědět
Profilova fotka
holky, musím se pochlubit, konečně jsem sehnala svatební prádlo. Byla jsem v Triumphu ve Vaňkovce a hned první zkoušená mi byla :-) mám radost, další věc z krku.
Odpovědět
pejsanek: taky mam od tama :-) a co satky uz se siji?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jo, jo, šatky se budou šít, 9. 9. jdu na první zkoušku, pak další týden na další a v pátek 17. 9. si je jdu vyzvednout :-)
Odpovědět
a jak budou vypadat? kde je nechavas sit? :-) moje druzicky jsou v pondeli na zkousku satu, ak se tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
budou v barvě meruňkové, korzet a dvě sukně. Jedna dlouhá, která bude mít vlečku a vepředu bude jen po kolena a druhá krátká ke kolenům. Šije mi je moje dlouholetá krejčová, tak nemám strach, že by se něco pokazilo :-)
Odpovědět
teda :-) a proc ne bile? a zkouselas nekde ten strih?
Odpovědět
Profilova fotka
protože v bílé ani smetanové se sama sobě nelíbím a taky si je chci nechat a dál používat. Chodíme často do divadla a plesovou sezonu protančíme, tak budou mít využití. Zkoušela jsem ten střih, takže vím, že mi to bude sedět.
Odpovědět
Článek se načítá
Taky mám oranžové šaty. Myslím, že nemusíme ve svatební den vypadat všechny jako přes kopírák. Bílá a smetanová nesluší všem a hlavní je se ve svůj den dobře cítit.
Odpovědět
gabrin : Děkuji za pochvalu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,, víkend nic moc počasí teda,, co s tím srázkem?? vy\šlo by to někomu příští týden?? třeba úterý????
Odpovědět
já bych mohla ale v úterý ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak haloooo, chodí sem ještě někdo???? kdo by šel na srázek???????
Odpovědět
ja bych asi taky mohla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hola! bych šla taky na srazík, romi, dlužím ti ještě prašule, tak bych ti to ráda dala!
Odpovědět
lenya: byla jsem uz na zkousce liceni, jak dlouho te licil? kolik barev ti daval na oci? me prislo ze si se mnu docela vyhral :-)
Odpovědět
holky dotazek co jste meli svatbu, nenatahli vas nekde na piti? jak tu ctu diskuse tak se docela bojim :-/
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky mitote -- no nechci teda házet všechny hospody do jednoho pytle,,, ale myslím, že všude si něco málo přidají :) my to teda v hospodě neměli ,ale ´vím, jak to chodí,,,
Odpovědět
ahojky, no je to tu nějaké mrtvé :-( romca13 : Tak s těma hospodama s Tebou nesouhlasím.....nás nikdo neobral ani o korunu ;-)
Odpovědět
Holky, driv jsem tady jen cerpala inspirace. Ted bych rada neco napsala. Svatbu jsme meli ted o vikendu. Odpoved pro Mitote. Na piti bych si davala hodne majzla. My jsme platili skoro 30 tis. jen za piti. Velka polozka byla nealko, ktera se asi neda moc uhlidat. Meli jsme svatbu na Kozi horce. S kavlitou jidla jsme byli moc spokojeni, a to jsem hodne narocna. Co se tyce jinych veci... Nevim, jestli se to tu muze rozepisovat, abych nedelala spatnou reklamu. Pokud tam ma nekdo svatbu, dejte mne vedet a ja poslu blizsi info.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no zkouška trvala asi 15 min. a na svatbu mě líčil asi 10 min. :-D fotografka z toho byla vyplesklá :-) že co týden přede mnou fotila svatbu, tak tam nevěstu líčili hodinu!!!! To by mě jeblo! Na očích jsem měla myslím 3 druhy stínů. Musím říct, že na to, že bylo venku 30 stupňů a já se potila jak prase, tak mi make-up vydržel v pohodičce do 5ti do rána a měla jsem problém ho sundat dolů
Odpovědět
hvezdicka: tos mela spocitanou kazdou matonku co nekdo vypil, ze tak jiste vis, ze vam zadnou nenapocitali navic jo :-D :-D :-D kachen: ja tam svatbu nemam ale prosim napis do IP, hodne me to zajima, tim jak jsou jinak vychvalovani 30 tacu z piti? a mely jste i tvrde? me to prijde docela hodne. Kolik jste meli lidi? lenya: aha me zkosuak trvala pul hodky asi....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, mě líčila asi půl hoďky a ještě mi upravovala obočí. Zítra se mi to taky moc nehodí...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jen dodám své info ze svatby, nealko dělá dle mě vždy největší položku....my sami udělali drobné chybky za které si ale skutečně můžeme sami!!!;-) Hostinu jsme měli v Zasedmero v Ú těchově a nemám jedinou výtku, jídlo bylo více než vynikající, včetně překvapení pro nevěstu atp. vše bez umělých "vyztužovačů" či jak se to jmenuje:-)) Pití nám na hostině udělalo asik půlku sumy, ale jak sem napsala výše,nechali jsme nachystat "drink bufet" dle restaurace - tkže zde byl i BIO mošt, RedBull nebo např. frisco či Corona..to udělaqlo velkou položku a je to pouze naše chyba....při objednávce se nás ptali co tam chceme takže byla možnost si nadiktovat "jen to a to pití"... Píši to spíše pro vás co svatbu plánujete a můžete se stejné chybě vyvarovat.... Přeji všem holky co Vás to teprve čeká, abyste si to užili jako my!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu nová, ale co jsem tak procházela, snad nikdo neměl svatbu v Tišnově :( Nemáte některá zkušenosti se svatbu v Tišnově a hostinou a ubytováním v Penzionu Červený Mlýn? Moc moc děkuju !
Odpovědět
Profilova fotka
veverka8: My máme svatební hostinu v Zasedmero za necelých 14 dní a výslovně jsme řekli, co tam chceme za pití, tak by to snad mělo klapnout :-) Raději jsme řekli přesně seznam, aby se nám něco podobnýho nestalo. Navíc tam bude sud piva a ještě jeden "žluté brči", takže nealka bude dost.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?