Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
mitote...tak to jo...šatky hezké ;-) Já už mám doma ty svatební :-D
Odpovědět
hvezdicka : ja uz ma svatebni doma asi 4 mesice :-D :-D :-D
Odpovědět
mitote: No jo, když sis je kupovala :-D
Odpovědět
a jsem rada, najednou si neumim predstavit ze bych je mela par dni pred a ak hned vracet :-D takhel je aspon muzu porad okukovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko :-) mitote: gratuluju k látkám a šatičkám :-) sehnat něco konkrétního bývá boj, já kdysi sháněla látku na maturitní ples a taky to bylo něco... Už jsen dvě hoďky v práci a tradá na Vysočinu x-) takže užijte si víkend!! hvězdicka: ať máte zítra den plný sluníčka a moc si to užijte, ve 12 si na tebe vzpomenu, budoucí mladá paní ;-)
Odpovědět
lenieka: no janechapu ze je v brne tolik latek ale nikde neni zelena na sty :-D
Odpovědět
jo dnes jedem vyzvednout zkusebni dort, uz se tesim, mnam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno lenieka -- no ty se máš teda,, já jdu do práce až na 12 a budu tam do 8:( mitote -- tak šatky na převlečení jsou pěkné, jen se mi tam nelíbí ta kytka, nebo co to je,, pejsanek -- jé ,, to to bude teda překvápko pro manžílka,,, to už se teda těším aji já.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno :-) pejsanek: teda, páni!! To bude bomba!!! Už se na to hrozně těším x-) mitote: šatky jsou super, ale ta kytí je na mě moc extravagantní :-D Ale pokud se v nich cítíš, tak super!!! hvězdička: tak ať všechno klapne, jak má a už se mooc těším na fotky!! Já zítra letím na Mallorcu, tak se tu mějte krásně a za týden paa :-) (F.se konečně vyjádřil, že příští týden by to šlo, kdyby tu nebyl)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek -- týý jo,, tak si dovču krásně užijte :)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: Užij si dovolenou, hlavně si pěkně odpočiň :-) Docela Ti závidím, mě čeká až svatební cesta ode dneška přesně za měsíc :-) Na tu zumbu jsem zvědavá, kromě mojí mámy to nikdo neví :-) Myslím, že bude docela sranda, když tam naběhne cca 20 holek a začne tancovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek -- jj, to bude fakt super, dobrý překvápko
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, děkuju. Těším se jak blázen, týden vůbec nic neřešit a jen se válet a užívat! Máme to s AI, takže budu jen ležet na lehátku a popíjet a F. jíst :-D pejsanek: fakt to nemá chybu! Úspěch je předem zaručen! :-)
Odpovědět
Ahojík jsem tu jen na skok...jdu Vás pozdravit...přípravy vrcholí, tak jsem v plné práci, tak se mějte a zítra mi držte palečky nebo cokoliv, co máte :-D :-D Páčko
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi .. držím,,, ať vám to všechno vyjde, a pak tychle hoď nějaký fotečky
Odpovědět
romca13 : Díky jak bude čásek, tak určitě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojik holky jdu vám jen na skok popřát krásný výkend a Luci, hodně štěstíčka zítra...ať všechno vyjde. Ve 12 tě budu vzpomínat. Máme v práci masakr práce, protože nám utnuly dotace a příští týden je poslední na podání žádostí, takže jsem uplně zasekaná....ale víkend si nenechám zkazit...frčím do Vizovic na fesťák za 5 minutek. Takže mějte se tu hezky lutsousek: užijte si to :-) a šaťastnou cestu 8-) 8-) A nezapomeň...nestačí se mazat jen zevnitř :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, držím palce a zítra se moc těším :-) Podle počasí budete mít hezky teplo...
Odpovědět
ahojík holky, tak jsem dneska v jenom kole a ani jsem se ještě nestačila naobědvat :-D Jedna pohorma nás potkala, tak doufám, že byla první a poslední :-D :-D Za chvíli valím pro kamarádku na nádraží, tak páčko :-) nika: Leni užíj si fesťák :-D
Odpovědět
zkusebni mini dorticek :-D http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
holky na kolik vas vyjdlou-vysly vysluzky? nam rekli 200,- za jednu :-S
Odpovědět
Ahoj holky, už jsem zpět v brně :-( ale co nadělám, zase mě čeka stereotyp ]-( Tiše závidím Lutsouskovi :-N Mitote: šaty pěkný, ale ta květina nebo co to je...mi přijde už moc ;-)
Odpovědět
necht emi mou kvetinu, ta se me libi ze ji nema kazdy :-D a drahy to nazyva zviretem na rameni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj prdelky! Zdravím z Norska!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já jsem se nějak zasekla.... Nemáte nějaký recept na to, jak znovu nastartovat předsvatební šílenství?
Odpovědět
gabrin: nemas silenstvi?v zdyt to mame za dvermi, ja teda chytam rapla ze to nestihnu, jeste me cekaji schuzky s: restaurace, divadlo, kvetinarka, dorty-vysluzky, kapela, druzicky, koordinatori, vyzdoba v agenture, ohnostroj....ja teda silim nevim jak ty :-D
Odpovědět
jo a jeste posledni zkouska ucesu, zkouska liceni, kompletne zarizeni a naplanvoani rozlucky...
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to mě všechno čeká taky (teda kromě divadla :-) , ale nějak se k tomu všemu nemůžu pořád dokopat :( ach joooo...
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránoo kachorka -- no jsi až teď zjisitla, že tam máte net, nebo ji na nás prděla ???
Odpovědět
ahojky holky, tak se hlásím jako novopečená manželka :-D Svatbička byla luxusní až do noci...jen ta svatební noc se nějak nevyvedla :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?