Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucko, moc se těším, jak Ti to v sobotu bude slušet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme Hallelujah ze Shreka na housle při obřadu, jen ještě nevím v které části obřadu :-) Hrozně se mi písnička líbí a naštěstí náš šikovný houslista Radek se ji bez problémů naučil a není problém ji zahrát :-D
Odpovědět
hvezdicka: jak muzes vedet co vydrzi...az budes 5 tydnu cekat na histologii a zaroven chlap bude mit zada tak v prdeli ze nebude ani chodit tak si rekneme co vydrzi, ano?
Odpovědět
pejsanek: Jani jsi hodná, že se příjdeš mrknout ;-) Taky se už moc těším a víkend hlásí krásnej, tak jsem zvědavá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikka : :- :-D :-D hvezdicka: Luci nám to udělál ten tanečník, co nám dělá choreografii, aby se na to dalo plynule tancovat.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: prosímtě...nedělej z toho kovbojku...takový zákrok pro chlapa, musí bejt brnkačka. Jak může mít po vyříznutí znamínka záda v prdeli to teda nechápu :-D :-D :-D vím o čem mluvím...a s tou hystolkou v tom jediným jsem s tebou za jedno
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, zrovna jsem dneska špekulovala, jak to udělat v práci, abych tě mohla jít omrknout....:-)
Odpovědět
nikaa: nema to po nem ale ma neco s nima, cely vikend se ani nepohl, ted se sotva hejbe ale s eznaminkem to nema nic spolecneho, ma neco urvaneho, nebo nevim no, ale trpi silenyma bolestma
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: hmmmm mě takhle zůstal ten můj ležet 3 měsíce doma...co ti na to mám říct
Odpovědět
Peti, tak to jo...chtěla jsem spojit dvě písničky za sebou, ale nevím v jakým programu se to dělá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: takže jste byli na neuro?
Odpovědět
nika: No záda jsou svinstvo...to znám :-(
Odpovědět
Článek se načítá
nikaa: zatim jen u obvodacky a tma vyfasoval dalsi zadanky :-/
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: na netu se dají stáhnout programy, ve kterých můžeš upravovat mp3 a dokonce i míchat rytmus atd. s tím zkušenosti nemám. ale jinak na úpravu mp3 používám program audacity, stáhneš to z netu, je to freeware. dál to můžeš udělat v programech na stříhání videa. já jsem si takto stříhala taky písničky. jestli máš jenom dvě písničky, tak mi napiš do IP, můžu ti to střihnout
Odpovědět
pavlikce : To bys byla hodná ;-) Já jsem na totok telel :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikkaa: Jé a co jsi vymyslela? Budu moc ráda když ti to vyjde. A hlavně když nám to vyjde :-D Je to teď nějaký hektický, mám pocit, že nějak nestíhám :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, to chce klídek....všechno klapne uvidíš...a co neklapne, to nikdo nepozná ;-) Pokud nebudu mít nějaký jednání, bo termín šibeniční, tak bych si z práce udělala vejlet :-) Kdy jedeš pro šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, asi v pondělí nebo úterý jedu ještě na vyzkoušení a pak si je můžu vyzvednout už v sobotu před svatbou, no uvidím, možná je vyzvednu až pak v týdnu, bych je určitě ještě zkoušela doma :-D
Odpovědět
Peti ty nemáš na příchod svatební pochod???
Odpovědět
Peti v klídečku já taky nemám košilku na svatební noc, ale teď už nemám čas jí shánět, tak nebude no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Kdepak, to je na mě moc tradiční a když máme svatbu v zahradě tak se mi to tam ani moc nehodí.Jo, tak košilka, no to je to poslední co bych řešila, myslím, že budu spát nahá :-p
Odpovědět
Profilova fotka
peti.. jj, já košilku taky neřešila, pak jsem ve svatební den od vás dostala a stejně na ni došlo až po svatbě,, ve svatební noc jsem padla nahá do postele a byla mrtvá
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, já to taky tak právě vidím :-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak svědek domluven :-D Už se moc těším..bude sranda :-)
Odpovědět
cau holky, kde jsou latky? obehalajsem cele brno a nic :-( jedian kteoru jsem nasla vychazi celkvoe na dv atacy coz je dost kdyz budu jeste doplacet dva tacy na saty za siti :-( je fakt ze me varovali ze naBehounske jsou nejdrazsi, na Josefske a Cejlu nic nemei...kde josu dalsi latky? :-(
Odpovědět
mitote: V Kr. poli mají látky a taky ještě na Pekařské ;-)
Odpovědět
jj krpole vim to mam zitra v planu a na pekarske kde?
Odpovědět
mitote: No přesně číslo nevím, ale je to nad nemocnicí ;-) Když jedeš od mendláku tak po levé straně ;-)
Odpovědět
ok dik :-)
Odpovědět
no snad to tam je...byla jsem tam před víc jak půl rokem :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?