Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí, však ti to brzy skončí :-)
Odpovědět
Leni...no právě :-D :-D
Odpovědět
Dneska líčení dopadlo super, takže jsem v konečně v klídečku ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, jsem tu uplně nová a moc se tady neorientuju. Muzete mi nekdo poradit hezké místo na svatbu v Brně o okolí? Asi pro 80 lidí..chtěla jsem zámek, ale nechci potkat jinou nevěstu. Líbilo se mi v Zastávce, nevíte o něčem podobném?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-) woppy: ahojek,máš nějaký kilometrový limit toho okolí? Ono bude těžké se někde nepotkat s jinou nevěstou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno,, tak opět zdravím jeěště z domova,,, snídám a chystám se do práce,, ufff, se mi teda vůůůbec nechce
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno :-) já za chvilku frčím na pohovor do GE, ale bude to formou assassement centra, takže to moc nadějně nevidím... spíš vyletím jako namydlený blesk :-D
Odpovědět
Dobré ranko holky ;-) lutsousek: Hodně štěstí ;-)
Odpovědět
Holky, tak furt koukám na počasí a hlásí 25 jasno, tak jsem zvědavá :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: tak držím palečky :-) pak písni jak to probíhalo :-) romca: no a myslíš že mě se chce :-( vůůůůůůbec
Odpovědět
Teda na mě nikdo nereaguje :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi --- to bude ideal počasí,, žádný vedro
Odpovědět
Článek se načítá
romca: No snad to výjde :-)
Odpovědět
Co jste měli holky za písničku na první tanec?? Kromě Romči, ta jich měla moóóć :-D
Odpovědět
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, když máme stůl do T, tak na které straně sedí ženichova strana a nevěstina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: držím pěsti ;-) hvězdi: my měli Take That - Rule the world. Správně by měli rodiče od nevěsty sedět na straně ženicha a naopak a stejně asi i ostatní svatebčané. Ale my to měli tak, že jsem měla své rodiče vedle sebe. Přijde mi to tak lepší, mám k nim přece jenom blíž ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: my měli první tanec od Robbiho Williamse - Eternety A jak píše Lenča, tak vedle mě seděl tatínek ženicha, vedle něj maminka ženicha a dál jeho babička, svědci a jeho rodina. Vedle ženicha seděla moje maminka, pak vedle ní můj tatínek a dál babička s dědem a moje rodina. Ale dneska už se to nemusí striktně dodržovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - naši taky seděli na mojí straně lukeho vedle něj,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
děcka,, já pořád čučím na to videjko, jsem jak úchyl
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, já chcu taky vidět Tvoje video.... :-) ode dneška za měsíc je ze mě taky vdaná paní, to teda rychle uteklo. Pořád jsem měla moře času a teď mám pocit, že nebudeme stíhat. Teď mi volal kamarád, že mi zajistil povolení Brněnských komunikací, aby mohla limuzína stát na chodníku vedle kostela, tak můžu zařizovat zábor místa na chodníku na ÚMČ Brno-střed a povolení vjezdu na MMB :-)
Odpovědět
Romi díky, tak to mi bylo jasné, ale myslím na které straně jestli vlevo nebo vpravo :-D Holky, tak u nás vede zatím Halelujah ze Shreka, ale zpívá to jedna holčina ;-)
Odpovědět
Jo už mám sbaleno na svatebku ;-)
Odpovědět
cau holky, zdravim z prace, jsem ulitana jak svina, rano s lukym k jedne doktorce se zady, pak s druzickou ke svadlene, pak sama k doktorce, pk znovu s lukym k dalsi k doktorce a ted konecne do rpace a po praci jeste obhenout brno a nakoupit latku na saty druzickam :-/ najednou mam dojem ze nemam nic zarizene :-D a hlavne jeste toho tolik na placeni :-/ jinak dnes je to presne mesic do svatby, no uz stresuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, tak já už tři hoďky vybírám hudbu pro Dje. hvezdicka: My máme na první tanec 3 sestříhané písničky :-) Jinak Hallelujah je skvělá, mám ji na příchod ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ty musíš s tím tvým chodit k doktorovi jo :-D :-D romi: no to my se ještě ani nedostali k tomu, abysme se koukli vůbec
Odpovědět
nikaa: no my vzajemne chodime spolu k doktorum :-)
Odpovědět
p.e.t.a. : Peti a v jakým programu to sestříháváš??? mitote: Tak to ten Tvůj je pěkná máčka...ten můj by se styděl, že s ním jdu, jelikož má svou chlapskou hrdost a všechno si zařizuje sám :-)
Odpovědět
hvezdicka: neurazej laskave meho muze, neni macka, ale je to muj nastavjici stejne jako ja jeho, pokud vim, manzele si maji byt oporou a jestlize vim ze ma neprijemny zakrok (ze nejde na zadnou banalni prohlidku) tak s nim rozhodne pujdu ho podrzet, protoze nic neni vic, nez kdyz vis, ze ten druhy je s tebou
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: :-D :-D :-D no tak ještě na to máte věk :-D :-D
Odpovědět
mitote: Neurážím, to bych si nedovolila, jen říkám, že nic nevydrží... jako taky se svým občas jdu, ale opravdu občas, protože je chlap a neběží s každou bolístkou k dr, ale každý jsme asi jiný no...tak ať vám to dobře dopadne... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?