Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kači :-D :-D asi budu mít dneska fotečky děckáááááááááá :-D
Odpovědět
nika: Leni tak to je teda načase :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já Aničce říkala, že v klidu...má toho moc teď...chápu to. Já si počkám a hle...už je tu budu mít hmotně...prý nám nechala i dvě zarámovat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, to už je asi neuvidím. Myslím před djezdem :-)
Odpovědět
nika: Tak to jo.... ;-)
Odpovědět
Nikaa: jdu k té co mě česala na svatbu, není drahá a jsem s ní zatím spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, kachorka: Kačko, taky přeji pohodovou cestu a krásnou dovču ssimmik: Simi a kdo tě líčil, tos měla nějakou známou? Mě dnes psala vizážistka, že má zánět šlach či co, tak že nedělá manikuru, ale líčení vyjde, tak teda doufám, že se jí to nějak nezhorší :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Kači...no až dorazíš...uděláme si foto-videovej večer ;-) Simik: no to si měla moooc hezky učesaný ;-) to jo
Odpovědět
Profilova fotka
nikkaa--jj, uděláme,, už se těším
Odpovědět
Profilova fotka
no hlavně Romi, ty videjka to tak hezky připomenou...si popláču zas : :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Uděláme! Romčo, musíš přijet za nama do Blanska! Holky, jak jsme se bavily minule o tom posledním číslu na občnce, že to znamená, kolik máme dvojníků, tak mám novou občanku a to číslo mám 0!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky měnily jste si někde jméno s novou občankou jen přes internet?
Odpovědět
Článek se načítá
Peťo, líčila mě kamarádka od kadeřnice ;-) Nikaa: jj, moc se mi líbilo co mi na hlavě na svatbu vykouzlila, je to šikulka a hned věděla co chci, když jsme jí řekla, že to chce nějak sepnout nahoru a z toho spustit dolů a nakroutit, prostě správná ženská na svým místě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kači - tak do Blanska, jo?? a co kdybyste vy dojely do Brna ??? :):). Leni,, ty jo, to budeme bulet jak želvy,,,
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem doma, s miláčkem jsme si zašli na vinko a na pizzu,, normálně jsem přišla domů z práce a dostala jsem od něj růžičku,, prý ke 2měsíčímu výročí,, no není to hezký,, jsem teda pěkně čučela,, tak jdu lehnout ,,, jsem utahaná jak kotě, tak dobrou
Odpovědět
Dobré ranko holky ;-) Romi, tak to potěší ...šikula, že si vzpoměl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno,, tak jsem právě došla do práce,,,,, konečně pátek,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno. Jé Romi to je náhoda, já včera taky dostala růžičku x-)
Odpovědět
ahojky Leni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni,, jééé, to je krásný,,, ale ten můj měl asi důvod, ty jsi ji beztak dostala jen tak :) a to je ještě hezčí :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Lucí :-) Romča: byla to taková přednarozeninová, takže důvod taky měla :-) Ale nejlepší na to mje, že ji trhal u kamoše v práci na zahradě x-) :-D
Odpovědět
lenieka: No tak to je i s dobrodružstvím ;-) My máme výročí zítra....:-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni -- no tak to je fakt super, je pěkný, že ho to tak napadlo,, to vždycky potěší :) kdy máš narozky ?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máte výročí na moje narozky :-)
Odpovědět
Leni máš zítra narozeniny?? Tak to všechno nejlepší ;-)
Odpovědět
Holky letím ke kadeřnici, tak se tu mějte, páčko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky a ať tě pěkně učeše ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni - tak přeji všechno nejlepší k narozeninám,, a hlavně ať vám všechno vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, taky se přidávám ke gratulacím. Všechno nejlepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé holky děkuju :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?