Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leniea - tak na penzijko jsem byla osobně a na lišku, kde máme hypošlu jsem poslala kopii OP paní , kteá to má na starosti, ale ještě mi neodepsala, tak nevím,,,
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak abyste též neřekly, že na vás kašlu a nic nenapíšu, tak aspoň něco málo...Teďka mám v práci peklo, musela jsem jít i v sobotu a asi půjdu všechny soboty do konce srpna, tak jsem fakt nadšená ]-( a to dělám normálně v kanclu....ale nějak se to nakupilo....tak manžel toho samozřejmě využil a jede na víkend do Rakouska na motorky, tak to mám zase hroznou radost a trnu, jestli se mi vrátí :-( Jako já ještě nemám vyřízenej ani OP - ale pokrok, dneska jsem si nechala udělat fotky! :-D Tak jsem zvědavá, kdy se tam dosápu + ještě všechno ostatní. Stihla jsem akorát VZP a tam to bylo bez problémů, jen jsem si vyplnila předem nějakej dotazník na netu a dala k tomu kopii oddacího listu. Kdy bude nějakej srazík zase???????? Kdyžtak mi někdo písněte do IP nebo na facebooku, prosím! ;-) angebot: moc gratuluju a přeji v manželství hodně štěstí! Těším se na fotky!!!! koukala jsem, že jsi měla ten příčes, vypadalo to super! Já kráva jsem si ho měla od tebe půjčit! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem právě do sebe narvala půlku melounu,, to budu zase chodit celou noc čůůrat
Odpovědět
Profilova fotka
romca: dej si pampersku :-D
Odpovědět
Romi zrovna do sebe taky tlačím meloun, mňamka :-D :-D
Odpovědět
lenya79: Ahojky Leni....;-) Srázek má být v úterý v 16hod, ale nevím kde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo, no ta plůáůna by se asi hodila,, ale byl dobrej
Odpovědět
Romi...výbornej ;-) A pročistí ledviny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych si dala melounek... tak v úterý bych možná mohla, ale klasicky zase později....
Odpovědět
Dobré ranko holky, tak už jsem zase vzhůru a to vůbec nemusím vstávat :-D :-D Dneska jdu na zkoušku líčení, tak mi držte palce, ať to konečně výjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno,,, tak zase v práci,, ale už je čtvrtek, tak je to odbrý,,, týden se už překlopil
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky Leni a Romi, vy jste takové věrné a vždy tu ráno jste :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:) byhc šla už domů, ale,, se mi chce hrozně spát,,,, já bych se zase chtěla vdávat
Odpovědět
Romi buď ráda, že to máš za sebou :-) Mě to čeká 16dní ;-) ....utíká to neskutečně :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ale dalal bych si to ještě jednou,, hrozně se těším na to videjko, bo v ten den to tak uteklo,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, taky bych spala, ale dneska me ceka hafo jezdeni a jednani, v praci nam menijou okna, takze vsechno musim stihnout do zitrejsiho rana,protoze pak budem v praci az v utery odpolko.....to jsou zase prekvapka, kdyz ma clovek terminy.....a o vdávání ani nemluvím....si potruchlíme o víku ;-)
Odpovědět
No většina nevěst říká, že si toho moc z toho obřadu nepamatuje :-D :-D Tak jsem zvědavá na sebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já to video mám doma už týden a nebyli jsme schopni na to kouknout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ještě jsem si teď přečetla znovu včerejší příspěvky,,,,, Simča, Lenieka ... jj, o vkendku míříme pod stan, ale to počasíčko nám asi moc přát nebude,, no uvidíme,,,,,
Odpovědět
nika: Leni ty určitě čekáš, abychom se na to s Tebou koukli my, že jo? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni -- ty jo, tak to tě obdivuju,,, já myslím, že si to pustím, ještě ten den, co si to dovezeme
Odpovědět
Profilova fotka
no to vite že čekám na vás :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak my už doma video máme a pouštěli jsme si ho teď po návratu z dovči, když jsme čekali, než se nám přetáhnou fotky z dovolené.. Je to moc příjemná vzpomínka!
Odpovědět
Profilova fotka
Lenieka,,, no ahojky,,, musíem se somluvit a pak se někde sejít a zkouknout videjka,,,
Odpovědět
ahojky holky, tak jsem se vrátila ze zkoušky líčení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaaa?????????????
Odpovědět
Romi nahraju foto ;-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... Tak mrkněte a řekněte mi svůj názor ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže - upřímně?????? ani jedno, jelikož mi přijde, že tam máš oči jakoby ubrečený,,,,, ty stíny ti hrozně zakrývají řasy, máš ty stíny i na řasách, řasy ti hrozně zanikají,,,, možná by stačilo řasy ještě přetřít řasenkou, nevím,,,
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?