Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
nika: Ale net neee, ale tady na beremku mi to nechtělo odeslat odpověď :-(
Odpovědět
No nic, valím do města s tchýní shánět botky a nevím co ještě potřebuje, tak čaute ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
se stává někdy....mě třeba minule přestal doma jet net a zrovna když jsem čekala důležitou poštu..by tě kleplo
Odpovědět
Holky tak jsem tady...tchýně si obstara věci, které potřebovala sama a já si stačila zajet pro recepty na léky a za Jančou, která mi půjčila závoj na zkoušku účesu ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, moc jste toho nenakecaly, to je dobře ;-) jak je? Kam Romčo valíte na víkend? =-) Ono se třeba ještě vyjasní, ale hlasí tepla až od půlky srpna.......... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Simi, no jo...dyž sem taky každej zajde jednou za uherskej rok...jak už má někdo po svatbě..prdí na nás :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já mám dost práce, ale vždycky nakukuju,, ale nic se tu neděje,,,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já mám pořád hroznou chuť na sladký,, hůůůza,,, no dnes po práci valím na magistrát konečeně si požádat o nový řidičák,, jsem hrozná,, vůbec se mi tam nechce
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, to já už se těším, až si budu muset vzít celej den volna na oběhání všech potřebnejch úřadů ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak už mám konečně hotové jmenovky, včera jsem je dělala skoro celý den. Nakonec i sekunďák padl, měla jsem polepéné vše jen ne to co jsem chtěla :-D Ale myslím, že celkem ujdou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nikkaa - no já už mám v podstatě vše oběhané,,, jen mi zbývá pár dorbností dovyřizovat,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, no povedlo se ....moooc hezký ;-) a ta lucernička se mi líbí, ta je super
Odpovědět
Článek se načítá
p.e.t.a.: Teda Peti jmenovky parádní...to se můžu jít s těma mýma zahrabat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: Děkuju, jo z lucerniček jsem taky nadšená, je taková do tyrkysova :-D hvezdicka: díky Luci, jsem ráda, že už to mám hotový. Teda byla to piplačka.
Odpovědět
Peti, jmenovky jsou super :-) Je tu mrtvo,ale to je vcelku dobře aspoň nemusím nic dočítat :-D Jinak na gyndě jsem dopadla vcelku dobře, praskla mi cysta, takže kruťárna, po maéjsme jich měla hodně, ale že mi z toho bude až tak špatně to jsme nezažila, ale mudr.říkala, že to mohlo být jedno k durhýmu, že se mi k tomu mohlo něco přidat, třeba špatně od žaludku :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, no uplně by se mi hodili na zahradu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
peti - no krásné,, seš šikulka,,, mooc se mi líbí simi -- teda, no ještě že jsi na tu gyndu šla,, mě už je teď druhý den pěkně blbě od žasludku, mám křeše do břicha,, manžílek se o mě musí starat,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuji, jsem ráda, že se líbí. ssimik: Teda, hlavně, že to není vážnýho. A nijak odstraňovat se už nemusí? nika: Já mám Leni 4, tak asi pak dvě budu dávat pryč, tak bych ti je klidně přenechala. Samozřejmě pokud je nikdo nerozbije. Jo, Leni, viděla jsem na fotkách, že jsi hodně v trávě, neměla jsi z toho zelený šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
tak já končím v práci,, mažu na ten magistrát,, tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: mě hrozně překvapilo, že na šatech nebylo ani známka po nějaké trávě a kdoví čem...válela jsem se všude, seno, tráva, po louce jsme běhali, u rybníka v bahně....a nic. Šaty jen ze spodu od prachu..klasika :-) A buď v klidu. V tom Litovli jsou super, ten pan říkal, že se nemám vůbec stresovat s žádnou špínou, že dostane dolů prej i asfalt :-D Jen mě kladli na srdce, že pokud se poleješ, tak nechat usušit a ne vlhké zavírat do fusaku...by mě to ani nenapadlo, ale říkaly že jim pak i některé nevěsty vrací plesnivé šaty...bleee a někdo tam prý nechal i konfety a ty se samozřejmě polité vínem rozpustili a nechali fleky na šatech :-D Prý z fusaku vysypávaly ještě zbytky konfet...no mazec. No a ty lucerničky bych klidně od tebe odkoupila...jestli je budeš dávat pryč ;-) se pak ozvi Peti Simi: no a už je ti líp? Hlavně že to nebylo nic vážného ;-) Romi: jak špatně...mi ani neříkej...v pátek musíš být fit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj prdelky! Manžel mi už odjel, jel do Dřevěnic, bude tam volejbalovej turnaj a vrátí se až v sobotu. Ještě že na víkend vypadnu taky pryč!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak abyste si nemyslely, že na vás kašlu :-D dopoledne tu bylo mrtvo a řešila jsem v práci nějaký problémy, tak ani nebyl čas přispívat :-) Romi: já si jdu pro řidičák v pátek 8-) první doklad, který budu mít kromě kartičky pojišťovny vyměněný :-) po měsíci svatby. To je rychlost. Ach ty úřady..
Odpovědět
lenieka : Jó Leni úřady pracují jak šněci, když Ti mají něco dát, ale jak Ti něco mají vzít, tak pracují rychlostí blesku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: Rosťa si byl dneska pro OP. Úřední hodiny mají do 17.h. Volal tam, jestli je OP hotový a řekli mu, že ano a že si má přijít v 16:45 nejpozději. Došel tam v 16.40. Zavřeno. Tak bušil na dveře. Když mu otevřeli, milá úřednce mu sdělila, že si měl přijít nejpozději v 16.30. OP z ní vymámil, ale co na to říct... Mají si vyvěsit i doby kávových přestávek, aby je nikdo nerušil :-D
Odpovědět
lenieka: No to je jsou teda úřednice....to je děš :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,,, Nikka-- no nešvím pořád je mi děsně blbě od žaludku,, tako hrozně těžko,,, ale to bude OK, neboooj,, zrovna jsem si na chodbě na zem naházela spacák, židličku,,,,,jo a kooupila jsem si baterku za 59,- :) Lenieka -- no ahoooj,,, tak řidičák bude za tři týdny,,
Odpovědět
ahoj holky, jsou nějaké zvláštní požadavky při vyřízení OP, řidičáku a pojištovny?
Odpovědět
Profilova fotka
romča: kampak, na mušov? :-) angebot: OP a pojišťovna: OL (na pojišťovně ho ani nechtěli). Pro ŘP stačí OP s papírkem o změně jména. Jo a jestli máte někdo titul a na staré OP jste ho neměli zapsaný a chcete ho tam mít, vemte si s sebou i diplom. Já ho neměla, ale už se mi to kvůli tomu nechtělo obíhat znova. Jinde diplom potřeba není...
Odpovědět
Tak já už mám OP doma, ale pro ridičák mám jít v polovině srpna, jinak jsme stihla přepsat auto, ale jinak taky nic, zítra mám v plánu jít si přepsat jméno na účtě a na pojišťovnu si přepsat jméno, ještě je toho hodně, už teď mě to nebaví, nemám ani půku za sebou ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: á doufám, že na různá spoření (stavebko, penzijko apod.) jim bude stačit poslat dopis a nebude se to muset obíhat osobně... Se máš, že už mám OP, já ho budu mít až za 14 dnů. Nj, kdybysme se neváleli na dovolené, byl by dřív :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?