Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek...no to už mi tu píšou holky taky...ale nevím proč :-( mě to tu jede
Odpovědět
Profilova fotka
možná nejsme přihlášené... tak to nejede.
Odpovědět
Profilova fotka
neee má to jít bez toho víš :-)
Odpovědět
holky, mam tam vyzdobu, prosim poradte :-) je to jen naoko nahazene http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja nevim...minule to šlo a teď ne...ale mě to tu jede :-( to je pech..musím to vychytat
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.ticha-fotografie.cz/cs/gal... holky zkuste teď tento :-)
Odpovědět
nikaa666 : ten už funguje , super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no super...tak to je faj :-) já už se lekla že je zas někde krpa
Odpovědět
nika: Leni fotečky krásný ;-)
Odpovědět
mitote: Výzdoba je moc povedená...v tý nejkrásnější svatbě jsou fakt šikulky ;-)
Odpovědět
nevim no me tam porad neco prebyva nebo schazi ale nevim co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni: fotky jsou parádní :-) mitote: výzdoba je pěkná, ale mám podobný pocit jako ty :-D "něco" by to chtělo...jen nevím, co přesně :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: Je to dobré, ono udělá strašně moc, až tam budeš mít ty nazdobené židle...
Odpovědět
Ahoj holky, nekecejte tolik :-N Jinak taky bych šla na srázek, pak pochybuju,že se do konce srpna dostavím, protože 14.odjíždíme pryč a ajk jsem říkalapak chceme na dovču ;-) který den je mi vcelku jedno, ale na 16hod.určitě nedojdu, až k večeru ;-)
Odpovědět
kachorka: jo pani rikala ze to bude jeste jine se sklenickama a zidlama ale i tak :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Gábi - já myslím, že dobrý,, ono jestli tam budeš mít nějakou kytičku na stole, tak to udělá hrozně moc,,, vím o čem mluvím,, já to měla taky pořád takový holý,, pak se tam dali kytičky, cukroví a bylo to super
Odpovědět
mitote: No tak proč si to nenazdobíš podle svých představ sama?? Romča s ti myslím taky zdobila sama, že Romi? ;-)
Odpovědět
romca: to me pani taky rikala, kdyz ja si to neumim moc predstavit hvezdicka protoze tomu nerozumim a sama nevim jak to upravit
Odpovědět
a sama si to nenazdobim kdyz jsem vyhrala vyzdobu za 6 tacu nejsem blba abych ji nechala lezet ladem
Odpovědět
Mitote: výzdoba dobrý, taky jsme neměly organzu na stole položenou, ale pomuchlanou a řekla bych, že to bylo i lepší a jak tam dáš cukroví, skleničky a vše, tak to bude vypadat úplně jinak ;-) dej na zkušené vdané ;-) :-D
Odpovědět
mitote: Mě se to teda líbí ;-) Ono to fakt bude vypadat jinak se židlema a kytkama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gábi - kytky ti vždycky udělají hrozně moc,,, ať je to kde chce,,, i v bytě, když se ti to zdá prázdný,, stačí přidat kytku v květináči a je to hned o něčem jiném,,,,, já si to sice dělala sama, ale já to chtěla jen jednoduché, nic moc přeplácanýho a to co jsme měli se mi líbilo, bylo to hezký a jednoduchá,,, a jak říkáš, je blbost tam ty prachy nechat ležet,, to bys byla hloupá,,, ale přihoď tam kytičky a bude tto super :)
Odpovědět
Profilova fotka
my ani židle zdobený neměli a myslím, že to vůbec nevadilo :)
Odpovědět
Romčo, moje slova ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě jsem zapomněla Nikkaa-- nádherný foečky, ,se fotografka teda vytáhla ;-)
Odpovědět
no my budeme mit asi jen kytku mezi nami a pak na stolech budou stridacku ty svice s brectanem a skenice plnene kychlickama, vodou a plovouci svickou....ale uvidim jeste s eporadim s kvetinarkou na kolik by male vazby na stul prisly... jinak zidle mam zdobene hlvne proto abych tech 6 tacu vyuzila :-D a navic je pak prodam tak na tom jeste vydelam
Odpovědět
Profilova fotka
gábi --- tak tam dej míň svíček a,ael ty kytičky byvh tam dala 100%,, ono to tu tabuli oživlí,,,, já do každé dala ještě malinkou fialovou a bylo to takový živý
Odpovědět
Profilova fotka
já už jsem prostě taková,, já na kytky nedám dopustit,,, :)
Odpovědět
no zatim to je namysleno v ucku na kazde strane 3 svice a 3 sklenice...tak bych to mohla udelat 2 svice, 2 sklenice, 2 kytky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?