Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
nikaa666 : Dobré ranko....my jsme holt ty pravý český holky, co milujou guláš a pivo, že??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: no hlavně žebra a tatarák :-D
Odpovědět
nika: No žebra taky můžu :-), ale tatarák jsem ještě nikdy neměla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: no chyba chyba....až se někdo na srazu uvolí si ho se mnou dát, tak můžeš ochutnat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno-- Leni,, tak do tataráčku jdu s tebou,, mňaminky
Odpovědět
Holky na tatarák jdu rozhodně taky, ale tři na jeden už je dost ne ?:) musím si počkat jestli se tady neobjeví ještě nějaká parťačka pro mě.. ;-)
Odpovědět
nika: Jo, tak platí ;-) Leni, ale to je sirový maso ne??
Odpovědět
Profilova fotka
no super :-) tak pro příště holky...NIkol, já myslím, že na chuť to stačí. My na něj kolikrát jsme taky 3 nebo 4 a k pivku tak na chuť to postačí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nzodiova - ahojky--- no třeba nám ho udělají větší... Leni - a kde tady v Brně dělají dobrej??
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - proč ještě nespíš, když nemusíš vstávat ???
Odpovědět
romca: Dobré ránko Romi...no nechce se mi...sluníčko mi svítí do ložnice jak divý, tak jsem vzhůru :-D Vstávám takhle brzy (na mě :-D), ale večer stejně nemůžu usnout :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak to já večer padnu do postele a je po mě :)
Odpovědět
Článek se načítá
Já jak kdy....třeba na tom víkendu jsem šla spát v 9 :-D
Odpovědět
Já měla tatarák vždycky domácí, od tety, ale jednou jsem byla na tataráku v modré růži a dobrý :) :-)
Odpovědět
Dneska se mi zdál děsnej sen...opět o svatbě :-D Rozdávali jsme tombolu a nikdo to nepochopil....to byla haluz :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to já bych spala kdybych mohla...teďkonc jsme dva dny po sobě byli v kině do pulnoci a včera jsem pekla dort do noci zas...a ráno vstávat o pul šesté....už jsem holky dneska uplně KO. Se asi s koleginí zajedu mrknout na stavbu abych se provětrala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ten tatarák jsem zapomněla....tak dost mi chutnal v malým pegásku a jak jsem bydlela v N. Lískovci na Oblé, tak tam naproti v hospůdce a o kousek dál Na Okruhu....no ňamyyyyyy
Odpovědět
nikaa666 : Leni a pro koho jsi pekla dortík??? ;-)
Odpovědět
Holky já valím do práce :) budu mít tedka celou dobu chut na tatarák, kdy na něj zajdem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni - jo tak na stavbu,,, kouknout na chlapy, že??? :) nzodiova - no právě kolegyně chodí na tatarák taky do Modré růže a hrozně si ho tam chválí,, a je to ve městě,, takže asi možná máme tip na příští srázek :)
Odpovědět
super, budu se těšit. Tak zatím papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi no jasně....omrknou je musím ne ....teď tam jsou učni na brigádách :-D takže mladý masinko :-p No a ta růže teda není špatný nápad...já tam byla jen na pivku, tak můžem probnout tataráček...no a o chuti ani nemluv. Já ho na svatbě nestihla ochutnat....se po něm jen zaprášilo a od tý doby, jsem se na něj nikam nedostala....takže co nejdřív holky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tak mladý maso, jo??? teda,,, a nezapomeň si sundat prstýnek, až tam pojedeš :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
nika a romca: Teda to vás to chytá brzo po svatbě :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D jasně....ten ssebou brát nebudu...ještě bych ho tam někde na stavbě ztratila :-D :-D
Odpovědět
Holky, tak já pádím...přeji vám krásný slunečný den...páčko ;-)
Odpovědět
nikaa: on to od narozeni nezvlada, hlavne teda psychicky, kdyz mu berou krev tam omdliva a zvraci...a jako myslim zeto neni nic prijemneho kdyz jeden den dojdes pozde odpoledne na konzultaci a oni reknou ze si te vezmou hned rano ze ton musiokamzite ven a ze to mui odeslat na histologii ze to vypada hnusne...jako komu by blbe nebylo? ssimmikk: jo to znam, lukymu taky vzdycky vse sezerou v praci kdyz vyfasuje nejakou dobrutku :-D hvezdicka: myslim ze ne, ja gulas nemam rada ani zadna ceska jidla, max dobrou svickovou
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no já to takhle měla nejednou a to mi ještě nějaký hlídají, protože mě nechcou celou ořezat :-D :-D Jako pocit to není super, natož když ti pak řeknou, že bylo pozitivní a máš jich na těle ještě mraky. No ale nesmí hned propadat panice. Mě pobavilo jak se z toho hroutí :-D :-D, promiň ale přijde mi to směšné.
Odpovědět
nikaa: ja nevim no ja ho chapu, ma vypalovaly znaminko laserem a to byla paradnibolest navic me ted rekli ze odstranily jen povrch ale vse uvnitr zustalo takze to na podzim budourezat
Odpovědět
Profilova fotka
gábi - mi to taky přijde směšný,,, ale vím, o čem zase píšeš,,, Luke se mi zase začal kácet,,, klepat se v křečích, jako by měl epilepsii,,, no to bylo hrozný,,, hrozně jsem se o něj bála,, takže jsem ho hnala k MUDr, musela jsem ho i sama objednat, zajít tam s ním, pak s ním na neurologii,, no udělal si kolečko vyšetření a nakonec je to asi z pohledu na lidskou krev,, to a je to kus chlapa,,, a neudělá s tím prostě nic,,,
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?