Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Romi já o tom právě nemám páru, kdo to kupuje nevěstě víš?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, mě tak napadl jeden způsob...ale to je spíš pro lidi s mojim koníčkem v geocachingu :-)
Odpovědět
Leni co je to ten geocaching??? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
to je složitý...lepší se kouknout na stránky čerské verze http://www.geocaching.cz/news.php je to hra kde se podle GPS souřadnic hledají "kešky" krabičky po celém světě
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, my dostali od děcek v takové krásné krabičce bankovky a každá je z jiné země světa. Ještě jsme neměli odvadu s tím jít do banky na výměnu. :-D Je to pěkná hromádka a opravdu je každá z jiné země.
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -- no správě by podvazek měl koupit svědek nevěsty, ale když ho koupí manžel, tak myslím, že se nic neděje
Odpovědět
Profilova fotka
i k šatům kolikrát v salonu dostaneš podvazek zdarma...jako třeba moje kamarádka...a taky to šlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: já taky dostala podvazek k šatům, takže o starost míň pro svědkyni. Místo toho jsem dostala modrý kalhotky :-) Ono je přece jedno, kdo ti ho dá...ale měl by být darovaný.
Odpovědět
me podvzek koupila tchyne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
drahouškové, tak já za chvíli pádím domů,, ať vám to utíká,, a zítra papapapap Leničko -- dáme žebra??? :):)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi...no už se na ně třepu :-) taky frčím k domovu....páček
Odpovědět
Holky, tak jsme koupili košili za dobrou cenu, ale teda netušila jsem, že ty stuhy na to auto jsou tak drahý :-(
Odpovědět
Článek se načítá
tak uz mame doma destnik pro dva, je hooooooooooooodne velkej :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
gábi - ten je teda hustej,,, pod ním nejsi skoro vidět
Odpovědět
romca: jojo skoro se nevesel do predsine :-D stal petikilo, je z lisne z eshopu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! hvezdicka: Drahý stuhy na auto? Vždyť jsme ti psaly, že stoj tak 25,- 30 korun?
Odpovědět
kachorka : No to já ani nepostřehla :-D
Odpovědět
Tak jsem uklohnila buchtu s malinama a je mňááám :-) jinak o řidičák mám zažádaný a auto přepsaný ;-) aspoň něco z krku :-)
Odpovědět
Dobré ranko holky, tak to vypadá, že se nám sluníčko vrátilo ...jupíííííííííííííííííííííí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kdo si dá dnes se mnou srázek na české???????????????
Odpovědět
Romi v kolik? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak mezi půl a třičtvrtě,,, a je to tam vůbec zamluvené?? myslím, že ne, že ??
Odpovědět
Profilova fotka
Jáááá. Tak o tři čtvrtě na čáře?
Odpovědět
Profilova fotka
nika: Jedeme dom autem či vlakem?
Odpovědět
Romi, tak to nemůžu...příjdu později...no o zamlouvání nic nevím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojek....tak jsem zdárně dorazila ze služebky :-) Kači...dneska vlakem. Zrovna zůstanu ve městě na kino :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky se s váma scuknu ve třičtvrtě na čáře :-)...hihi teď dočítám zpětně. Zamlucené není nic, ale myslím, že to není potřeba.
Odpovědět
nika: Leni a na hezkýho jdeš??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: u nás v BK jsou Čdíci. Včera jsme byli na Bobulích a dneska hrají 2bobule
Odpovědět
nika: Leni co to jsou Čdíci? To neznám ... jo BOBULE jsou super :-) Je to z kraje, kde bydlí švagr ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?