Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
NIKA: Leni dobrou chuť ;-)
Odpovědět
Nikaa: dobrou chuť, my právě dojedly a byla to mňamka, přírodní řízky na šťávě, mňáááám :-p x-)
Odpovědět
ja ted taky dojela, objednlala jsem si z la strady brokolici se syrem a masickem, mnam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já si koupila ovoce a sýrovej rohlík...:-) Simi: taky mám ráda...hlavně hodně šťávy :-)
Odpovědět
ahoj holky:-) nikka jak bylo na dovči? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak co teda zítra??, kam???
Odpovědět
suki: Zdravím ;-) romca: No tak do toho Max Pubu, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
ok, takže ve čtyří tam??? pošleš to do IP???
Odpovědět
Romca: Jo pošlu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Suki: ahojek...no paráda, jak taky může být na dovolené :-) Jen bych snesla i míň dní :-) Romi, hvezdi: oki...takže klasika :-)
Odpovědět
Holky rozesláno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,,, tak Lukášova sestřenka se bude příští rok vdávat, tak jim začínáme pomáhat s přípravama,, jako spíš se rozhlížet, co je vůbec všechno potřeba a tak,, tak jsem znovu prolízala alba z příprav a hledala foetčky pro ni,, no a na co jsem narazila??? jedna holčina má naši mističku pod prstánky v albíčku a a jedna moji kytičku na autě,, na autě, kterým jsem jela :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Romi: no vidíš....berou si z tebe inspiraci ;-)
Odpovědět
Holky, tak jsem miláčkovi uvařila česnečku a odpo půjdeme koupit ještě bílou košili a stuhy na auta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já chci taky ještě nakupovat a chystat si svatbu :-(
Odpovědět
Leničko a nechceš být moje pravá ruka??? ;-) Fakt by mi to bodlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, však jsem říkala, že ti pomůžu s čím budeš potřebovat....zítra se domluvíme kdy na to vlítnem :-)
Odpovědět
Leni to budeš hodná...já mám větší problém než skleničky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jakejpak
Odpovědět
To Ti povím zítra ;-)
Odpovědět
Někdo tady by z toho mohl mít zase radost :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky - co jste která dostala za origoš dárek,, jako jak originálně předané penízy????
Odpovědět
Romi já ještě nic nedostala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Romi: my jsme dostali složené peníze jako parníčky ve lodičkách s papíru :-) Ale na ty vaše klubka to nemá 8-)
Odpovědět
Holky může si nevěsta koupit podvazek sama??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: proč by nemohla...si teda myslím já :-)
Odpovědět
Mě ho slíbila kamarádka, ale nakonec na svatbičku nepřijede :-( Tak se ptám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni - no já už koukala na různý diskuse na netu,, je ta m teda nápadů sot, ale mě to všechno přijde takový divný, obyč,, hrozně se mi právě líbily ty klubíčka, ale nevím, jestli jsme to neukazovali právě Lukeho sestřence,, té bysme chtěli pak vymyslet právě nějaký dobrýá dárek,, ale to až na příští rok,, ale začala jsem brouzdat,,,
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - tak řekni manžovi,, nebo svědkovi,,,
Odpovědět
romi to může koupit manžel?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?