Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
ssimmikk: tsssssssss a ze bys me do prace dovezla obed kdyztak peces a vyvaris? ja si musela objednat dovoz jidla 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no tak já taky hafec věí objednávala přes net, ale víš jak, pořád trneš co dojde, jestli to doje atd atd :-) nejraděj mám klasa obchody...si tam můžeš všechno ošahat a vidíš v reálu
Odpovědět
Mitote: ještě abych ti to vozila do práce, ne? Zkoušela jsem cuketovou polívku, kamoška mě furt nabádala, ať ju udělám a byla jsem překvapená, fakt chutnala a nikdo neuhodl z čeho je, malá snědla dva plný talíře, jsme koukala :-D Nikaa: taky mám raději osobní nakupování ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: právě mi do schránky přišel Landsmanovic balíček- Děkuji!!! ;-) já teda taky raději nakupuju v kam.obchodech :-) ssimmikk: jee, to je škoda, že nedorazíš! Jsem se na tebe těšila! :-(
Odpovědět
nikaa: no ja siuz na eshopy zvykla, spise s ebojim soukromnicku, jako objednavat tady z bazaru atp... ssimmikk: cuketovou...bleeeeeeeeeee...tak tu me nevoz :-D lutsousek: je zac :-C a potvrdit!!!! :-D a simci zadny nedojde protoze mi nedala adresu, hihihihihi
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: neboj, potvrzeno :-D :-D :-D holky, na ŘP je potřeba fotka nebo ne???
Odpovědět
Mitore: já chci osobní předání :-D jinakby jsi ani nepoznla, že je z cukety, jedli ji i lidi co cuketu nejí a nepoznali :-D Lutsousek: taky jsme se těšila, ale bohužel :-(
Odpovědět
lutsousek: Ano na ŘP musíš mít taky fotku formátu jako na OP ;-)
Odpovědět
Lutsousek: no já zjistila, že na řidičák prej jo a na pas neee, tam si tě rovnou vyfotí a udělají otisky prstů :-D , ale pas si udělám až přříští rok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaj, tak dnes nevyřídím ani ten řidičák.... mně totiž někdo říkal, že na něj fotku nenosíš. Že si byl měnit řidičák a použily tu fotky, kterou měli v pc. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, jj, pas vím, ten si udělám rovnou s OP. No a ten řidičák teda taky...
Odpovědět
Lutsousk, tak to čumím, ale pochybuju, můžu se ti dnes zeeptat, jak to je, ale myslím, že teda je to blbost =-) Ale tak si skoč na pojišťovnu a do banky aspoň, když tak toužíš dnes vyřizovat jako já :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Simi, nikam nejdu. :-D :-D :-D Je tam hnusně a radši peru a uvařím... ten řidičák mám u baráku, tak tam jsem chtěla zajít. Ale banku vyřídím až s novou OP a zdravku taky. Musím si ještě vytisknout ten změnový list.
Odpovědět
simi: tsssssss aztak jo? :-D vem si priklad ze skromneho lutsouska, tomu to staci do schranky :-D
Odpovědět
Mitote: to víš, já jsem náročná, nemusíš být jen ty, ne?! Jinak jsem hodila do bazaru závoj a polštářek pod prstýnky a už je to prodáno, vše během 10min., tak to má být :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, vem si příklad ze mě! Já jsem skromnost sama :-D Teeda, tomu říkám rychlost! Já asi nic prodávat nebudu :-N Je mi to strašně líto někomu dávat... ;-(
Odpovědět
simi: hej tak to je haluz doufam ze taky tak to vse pak poprodavam :-) lutsousek: budes to doma syslit jo? a co saty? :-D no ja prodam zavoje, vesticku s regatou, vyzdobu, potahy na zidle a to bdue asi vse :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi - -tak to je teda rychlost,,, já to tak měla s tou výzdobou na auta,, sotva jsem inzerát vložila, už jsem měla v IP zprávy
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jj, mám to ve skříni a něco na výstavce v obýváku :-) Šaty ještě nejsou vyčištěný...takže jsem nad prodejem ani neuvažovala. Ale nechce se mi do prodeje... :-S je to takovej divnej pocit, jako že ta svatba je definitivně pryč. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, to je super prodej...mě se zatím podařilo prodat jen závoj, a pak bylo nějaké poptávání po truhličce...jinak nic...a to toho mám doma ještě hafo na vyvěšení :-( Ale tak zase nikam nespěchám že :-D Jo a pošli mi recept na tu polívku ;-) u nás babičky vždycky donese cukety a pak nevíme co s tím..tohle se mi zdá jako dobrá varianta :-) A do hospody samo malou netahat, já myslela, že když se tu mluvilo o změně místa, tak by se to dalo přizpůsobit i Mišce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám zatím prodán závoj a výzdobu na auta,, pak bižu,, to chtěla holka poslat na dobírku,ale pak se neozvala, tak nevím, jestli jí to poslat nebo co,, botky zatím nic,, a ještě chci prodat ten vlizelín a to je asi všechno,,,
Odpovědět
lutsousek: no ja od zacatku vim zena saty me nikdo ani nehrabne, a uz vubec zadny prodej...tssssssssssss :-D
Odpovědět
No já chci prodat celou výzdobu,a le jako komplet, tak snad se zadaří, uvidíme, auta sjem tam ještě nehodila a vcelku nic, takže mám co dělat, kačky bych potřebovala jako sůl :-p :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no mě na ně pořád někdo píše, jestli je budu prodávat... :-| Ale já si kupovala šaty, který nikdo nemá, abych nebyla jako jiný nevěsty. No a představa, že tu bude album a v něm krásná nevěsta v mých šatech, fuj! :-p :-D :-D :-D Děsivý... bych jí to nemohla přát.
Odpovědět
Nikaa: receptík ti napíšu večer, ju? Teď jdu dát malé druhou várku obědu a pak valím na magistrát ;-)
Odpovědět
no vyzdobu budu prodavat asi samotne...delam to podle sebe ja bych si ji taky celou nekoupila :-D ale doufam ze vydelam na tech potahach na zidle :-D mam je zadaco, normalne 80Kc jeden tak je ais budu davat po 40Kc za jeden :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simi...jasně...dneska to stejně vařit nebudu :-D :-D nemáme tady v práci na čem :-D A teda výzdobu budu prodávat jen částěčně...něco si nechám :-) je mi toho totiž líííííto a taky pochybuju, že někdo bude mít stejnou kombinaci barev jako já :-)
Odpovědět
lutsousek: a dojdete oba? muzu si vas odskrtnout? holky zacala jsem delat veci pro deti, bude jich min 10 tak at je klide, takze jsme vymysleli za z fotek nas dvouudelame omalovanky, nakoupila jsem 4 saty krid (je kde malovat), taky fixy a razitka, je tam hriste, a pak udelam jeste asi nejake vystrihovaci a slepovat blbosticky jo a puzzle, zase udelame fotky nas dovu a rozstrihame na puzzle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no já přijdu určo, ale F. nevím... nějak na to není :-N Ale chtěla bych ho dotáhnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jdu si holky pro obídek, tak snad tam zas nebude ta kilometrová fronta co minule :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?