Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
mitote, na raut a na pařbu už stačí klidně někdo s foťákem :-) :-)
Odpovědět
to jo ale tesila jsem se, domluva byla jina :-/
Odpovědět
lutsousek : Máte fakt moc krásný fotečky ;-)
Odpovědět
p.e.t.a. Peti mám kamaráda kadeřníka v Brně na Lidické, kdybys chtěla, určo by si čas našel! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-) tak včera jsem se konečně dostala k přebrání a uložení všech věcí ze svatby do krabic a bylo mi u toho moc smutno :-( Chjo, já bych si to tak dala ještě jednou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno,,, tak opět pondělí a opět v práci :(
Odpovědět
Profilova fotka
pujdem na mateřskou holky :-) abysme nemuseli do práce ;-)
Odpovědět
Dobré ranko holky, tak se hlásím, že jsem z "předsvatebky" doma ;-) Měli jsme se parádně :-D až na to počasí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: a kde že jste to byli?
Odpovědět
Nika: Leni ta vesnice se jmenuje Tři studně...je to za Novým městem ;-) Nebo co chceš přesně vědět?
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: jj znám to tam :-) Jo ale mám pro tebe jednu špatnou zprávu...v sobotu jsem prodala závoj, slečna si pro něj přijela, takže ti ho nemůžu pujčit na zkoušku... neva?
Odpovědět
nika: Leni je to tam moc hezký, ale škoda, že tak pršelo :-( No, tak to netuším, kde si ho mám půjčit :-( Chjo se nedá nic dělat :-(
Odpovědět
Článek se načítá
si ho pujc v pujcovne :-)
Odpovědět
a nebo rovnou kup, myslim ze 3 nebo 4 stovky nejsou tak moc :-D
Odpovědět
mitote: No já si ho na svatbu budu půjčovat....myslíš, že mi ho na tu zkoušku z toho salónu půjčí??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: neměl by to být problém s pujčením na zkoušku
Odpovědět
Presne tak nechapupro cby ti ho nemely v salonupujcit...ale jako pujcovat zavoj v salonu? no nevim, me za pujceni rekli vic nez za kolik ho normalne koupis a po svatbe hoprodas ap prachy jsou zpatky...
Odpovědět
Nika: Leni já se tam poptám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já měla mít původně půjčený za 300,-, sama jsem si koupila za 250,- a pak ho ještě prodala
Odpovědět
romca: prave, me nabizely dlouhy na pujceni za 800 a koupila jsme ho novy na miru za necele petikilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si ho kupovala, protože ten který jsem chtěla, nikde nepujčovali :-) a taky jsem měla šaty zdaleka a jezdit si tam pro závoj vůli zkoušce se mi teda nechtělo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni a prodala jsi ho za co jsi ho koupila???
Odpovědět
No asi máte pravdu holky ;-) Možná si ho taky koupím ;-) Romi nevíš kolik měl ten tvůj závoj pod ten drdol??? Dík za info ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - no myslím jdna vrstvva 45 cm a druhá 55 cm
Odpovědět
Romi děkuju ;-) Mrknu na bazarku, zda tam nějaký takový není ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no kdybys řekla dřív, tak jsem ti ho mohla prodat,,,
Odpovědět
Romi: No já bych chtěla takový ten s lemováním víš? A ty jsi ho myslím lemovaný neměla nebo jo??
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -- něměla jsem lemování, mě se to nelíbilo
Odpovědět
Romi mě se to právě zase líbí moc...měla jsem půjčený na první zkoušky závoj od pejsánka a ta má ten závoj luxusní, ale bohužel moc dlouhý :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobré pondělní dopoledne :-) angebot: děkujiiiii x-) peta: máte se na co těšit, focení bude paráda! Já už se hrozně těším na vaše fotky x-) x-) jsem dneska chtěla jít po úřadech a vyfotit se na občanku a v tom dešti na to asi kašlu... to by byla fotečka zmoklé slepice :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?