Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni - ty vole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tolik fotek???????????????????? ufff
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: no když s váma taky byla až do noci :-D :-D :-D já ani asi nevyužiju těch 70 tištěných... budeme dělat ty fotoknihy. Jen mi Simča ještě pošle kontakt na nějakou fakt dobrou firmu na ty knihy. Pro rodinu uděláme ty cewe a pro nás tu lepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No Aničce už v pulce dne došla karta...měla plno :-D Fotila uplně všechno prostě....byla super. A budeme mít, jestli jsem to dobře pochopila, dvě alba...jedno jako reportážní z celého dne a jedno takové to z toho focení...romantika...ale ještě se na tady tom všem musíme domluvit. Původně jsme měli sjednaný balíček taky jen do večera...ale nějak to vyplynulo a dohodly jsme se na tom největším. Tam je právě těch 190-200 tištěných fotek + 160 upravených pro tisk + všechny co nafotila i neupravené a těch právě bylo k 1000.
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: :-D :-D :-D však taky máte ty fotečky moc pěkný! Ajoo, tak těch 1000 je neupravených, no ty sme ani neřešili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak jasne...ale ony ty neupravene jsou stejne krasne jako....co jsem videla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě aby se chudinka upravovala s tolika fotkama 8-)
Odpovědět
Páni tady se ta diskuze zase rozjela ;-) nika: Leni tak to budeš mít foteček na památku až, až ;-) Už máš tu naši společnou? Mohla bys mi ji když tak poslat, prosím?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, jsem se lekla, že je upravovala všechny... by nad tím chudáček strávila měsíc! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No i tak jí to bude chvilku trvat :-) ještě mezi tím měla taky dovču. hvezdicka: zatím ji nemám...až bude...pošlu ;-)
Odpovědět
nika: Leni jasně...však já se jen ptám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme teda taky fotek habaděj,, máme přes 200 od Andrey, pak máme ke 100 od kolegy, pak ještě dva kamoši fotili a od kameramana máme 800 od rána až do noci
Odpovědět
Profilova fotka
No my musíme všechno postahovat od všech....na jedný fotce máme vidět, kdo všechno měl foťák a že jich tam bylo...takže pomalu musíme všechny obvolat ať nám pošlou fotečkyyyyy Romi, no taky jich máte požehnaně co....holky, měli byjsme pak udělat sedánek a pustit si i videa třebas :-)
Odpovědět
Článek se načítá
nika: No tak to bych viděla tak na Vánoční večírek :-D :-D Až to budeme mít všechny za sebou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, však jo, já už to tady navrhovala,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
no s těma fotkama jsme na tom asi všechny stejně :-) taky ještě nemám od všech všechny... teď jich máme cca 800. No a už se třebu na to video x-) A nějaký společný promítání by nebylo špatný, já jsem pro ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My teda nemáme profi video, ale na zachycení atmošky to stačí...zítra jdem pro CD a taky se těším, jak to zčumnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, my taky nee. Točil nám to kamarád, co má filmovou školu. Takže to bude takový uvolněný, dokumentární, formou klipů. Asi :-D
Odpovědět
Holky netušíte kolik stojí taková ta stuha na auta svatebčanů??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: kterou přesně myslíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, to koupíš v každé galanterce a podle šířky se to pohybude v řádu max desetikorun
Odpovědět
lutsousek: Takovou tu obyč co se dává svatebčanům na auti ;-) nika: Díky Leni...mrknu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, třeba tady http://www.svatebni-dekorace.cz/10-st...
Odpovědět
Profilova fotka
al určo v každé galanterce je koupíš :-)
Odpovědět
Leni to já koupím u nás v galanterii ;-) Pozeptám se :-D Holky dneska se mi zdál fakt hroznej sen o svatbě :-(
Odpovědět
Byli jsme na nějaký zkoušce jak to bude probíhat na tom obřadu a ženich se mi tam zhroutil :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my bychom měli mít videjko tak do týdne
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si byla v bertu pro obidek a ty fronty u pokldany no des....
Odpovědět
Profilova fotka
leni -- jj, to znám,, já si byla v jídleně pro kuřátko
Odpovědět
Holky, tak se s Vámi loučím...pomalu vyjedeme, tak Vám přeju krásný víkend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvzdi - to bě taky hezký víkend,, užijte si to
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?