Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
efendy.a: ahojky Andri, to si zvykneš, neboj ;-) Jsou na světě horší příjmení :-D Moc Vám to slušelo a ty jsi byla jako princezna....moc se mi líbil ten tvůj účes..kdo Tě česal?
Odpovědět
efendy: no na foto jsem si vsimla, ja jsem taky lisnacka jen sjem si na par let odskocila na vinohrady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07 ...díky moc..s účesem jsem nakonec byla moc spokojená..i když jsem tu svoji kadeřnici zezačátku dost podceňovala..hlavně vydržell s malýma chybičkama až do večera a to jsem se pěkně zapotila..česala mě pí Štukavcová ze Silver studia
Odpovědět
efendy.a: No účes fakt paráda, ale mě by to asi nedrželo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote ..tak já to mám zase obráceně..do více jak 20 jsem žila na Vinckách a teď jsem 2 roky v Líšni
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07 ..tak k ní zkus zajít a nechat si to jen natočit..mě taky nic nedrží, ale ona má nějakou spešl kulmu..navíc je fakt levná..zkouška mě vyšla myslím na 150,- a účes na 500, což jě podle mě paráda
Odpovědět
efendy.a : No to je paráda.....a mají web nebo něco?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj.najdi si normálně silverstudio na seznamu
Odpovědět
efendy: hej ja jsem dva roky tady :-D a uz to vidim jen na tri roky a pak hura pryc :-D doufam ze do kocne roku schrastie nejaky tne pozemek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě se chci omluvit ze srázku, ptž v So odjíždím na tábor, takže se zůčastním snad toho dalšího..dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno,,, tak konečně, páteček co??
Odpovědět
Článek se načítá
Dobré raníčko ;-) Tak jak vám to jde v práci?? My dneska frčíme na předsvatebku, tak se moc těším :-)
Odpovědět
bre rano z prace :-/ dorba zprava, sluzebni cesta se rusi, na sraz dojdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no s tím pátkem už bylo na čase :-D já pořád měla včera pondělí jako :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno :-) tak od půl 8 jsem tvořila svatební album, jen nechápu, proč se do něj může dát jen 50 fotek- vždyť to je hrozně málo!!! 8-( :-D jinak, kdybyste chtěly vidět všechny fotky, tak je mám na: http://www.rajce.net/a3706874 A na sraz snad dorazím, pokud mi do toho něco nevleze, ale nemělo by! :-)
Odpovědět
lutsousek : Fotečky nádherné ;-) nika: Pátek musím přijít vždycky ke konci týdne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: Luci, děkujeme ;-)
Odpovědět
lutsousek: hej luci ty fotky jsou neeeeeeeeeeeeeeeeej :-P kolik ze brala tady za ten balicek? ja si ji asi taky najmu k te sve jeste :-D ja chci taky takovy fotky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: děkujíííííí :-) No nevím, jestli bude mít volno :-D :-D :-D ale platili jsme 7500, přes 200 fotek upravených, 70 k vyvolání, a byla s námi od půl 9 do cca 5hodin. Je to zlatíčko prostě x-)
Odpovědět
aaaaaaaaaaaaaaaaaa nebude mit volno ale jdu ji napsat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lutsousek - máte moc krásné fotečky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci: krásný fotečky....a jakto že jste ji měli jen do 5? já myslela, že ji budete mít až do noci? U nás Anička byla až do pulnoci možná i hrubo po :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romca, nikaa: děkuji x-) Leni, my měli ten balíček na 5hodin focení- připravy, obřad, novomanželé, začátek hostiny... no a byla s náma o několik hodin víc :-) My večer už fotit nepotřebovali :-D :-D :-D Budeme to mít na videu a fotili kamarádi, co taky umí upravit fotky ve fotoshopu, takže to nám stačilo.
Odpovědět
Profilova fotka
my taky neměli profi na večer,, my ji měli jen na obřad a pak po obřadu na zámku,,
Odpovědět
Profilova fotka
ahá, já právě myslela, jak jsme se bavili o tom "pujčení" fotografky, že ji tam budete mít až do pozdního večera :-) tak proto se ptám. Já jsem zvědavá na náš zbytek foteček...už se taky nemůžu dočkat...ty vaše jsou moc povedené ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: Nádherný fotky, fakt vám to obě slušelo.
Odpovědět
Profilova fotka
Nikaa: ajoo, ale já jsem ti říkala, že u nás bude tak do 5. :-) akorát, že je nepojízdná... takže by pro ni musel někdo jet a zase ji odvézt. My jsme přemýšleli, že bysme se s ní domluvili, aby s náma byla až do večera, ale nakonec jsme to nechali tak. Jee, vy budete mít ještě další várku? Tak to se na ně těším! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: Děkuji Jani :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: my máme přes 1000 fotek a asi 200 bude tištěných
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?