Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to chápu,,,,, no ale zase když si o nazdobí jinak,, a budeš z toho něco mít nebo zadara???
Odpovědět
Profilova fotka
jsme se dohodli s kamoškou, která mi to šila, že to budem pujčovat za peníze...no co...jako cizím....v pujčovně za to chcou 10 táců jako :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni,,, no však jo,, já bych to taky půjčovala za peníze,,,
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Ahoj prdelky! Na srazík můžu. Právě jsem se vrátila s pesanama z vychajdy a jedeme na koupák do Spešova :-D
Odpovědět
Profilova fotka
se někdo má Kači :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kači,,no nazdárek,, to je dost, že se objevíš,,, tak na koupá, jo??? to bych si dala taky říct,,,,, Leni,, no jo učitelky, mají prázdniny,, :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jste se měly líp učit a mohly jste být taky učitelky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
že bych ještě změnila profesní život? :-D Nj Romi..si to o víkendu vynahradíme ne :-)
Odpovědět
Holky o víkendu má být zima a bouřky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
leni.. ale o víkendu má být zima :( a celý příští týden taky,,,
Odpovědět
Profilova fotka
no ja vím...já myslím to volno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kači, kdy že jedete na tu svatebku?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jsem dnes zase sama doma??? kdo přijede zapařit????
Odpovědět
Profilova fotka
zase? se ti to po svatbě nějak často naskytuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, miláček jde zítra k zubařce a chodí ještě u rodičů tak tam jede už dnes, aby nemusel zítra brzy vstávat :)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeejda...ten můj má zas od příštího týdne noční
Odpovědět
Profilova fotka
takže taky budeš spinkat sama, co??? a kde vůbec dělá?
Odpovědět
Profilova fotka
no 14 dní :-( Dělá v anglické firmě na výrobu plošin na schodiště pro postižené a mají dycky 14dní denní a 14 noční :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, sice mě neznáte, ale občas jsem sem nakoukla a našla tu docela dost zajímavých tipů. a taky koukám na fotečky vás, které jste se už vdaly a musím říct, že vám to všem moc slušelo a že jste byly kočky :-)
Odpovědět
ahojík holky, strašně dlouho jsem tu nebyla.. teď jsem se dívala na Vaše svatební fotečky.. moc Vám to slušelo.. je jen škoda, že to tak rychle uteklo, že?!
Odpovědět
ahojky holky, tak jsem tu ;-) Je tu někdo??? ;-) Byli jsme s drahoušem na zmrzlince ;-)
Odpovědět
ahojte,, hodte prosím odkaz, kde je ta diskuze o tom smutku.. díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj pavlikce, ahoj kamilko! :-)
Odpovědět
ahoj holky, nestiham vas, dnes je den blbec, jsem se tka nasrala, na hematologii jsem cekala pres 4 hodiny nez me vzaly i kdyz jsem byla objednana...pak jsme hodinu cekala ve svatab dekor prootze nemely me objednane kosicky a pak dalsi hodinu u lukase v praci :-/ mam moc prace a kazdy tyden sluzebni cesty, takze ani v utery nedojdu pac jsem do stredy pyc :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak jsem se konečně vrátili z minisvatebky v Českým Švýcarsku a bylo to super..ostatně jako všechno posledních pár dní :-D Chci Vám moc poděkovat za dárečky..jste zlatíčka!! Přidala jsem do albíka nějaký fotky, i když zatím ne profi, tak se můžete mrknout. A já se Vás jdu pokusit dočíst..ještě že jste toho zas tak moc nenakecaly:o)
Odpovědět
No ahojky mladá paní Marešová ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, a jak je to s tou občankou? O tu se jde žádat, až budeme mít oddací list, že?
Odpovědět
efendy ty byldis v lisni? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07 ..ahoj Luci..ani mi to příjmení nepřípomínej..sem byla dneska poprvé v práci a furt si ze mě akorát dělal někdo prču, kde si ten můj všude zrovna užívá..viz Mareš s milenkou v Bulharsku či kde :-D Tož nevím, jestli nebylo lepší to moje původní..a navíc mi to nejde se představovat do telefonu,ale to se poddá:o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote ...jasan..pročpak?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?