Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
My jsme měli cukroví od paní Bělohoubkové z Křenovic a bylo výborný :-) :-)
Odpovědět
Efendy: to je blbý, ona by tam lítala a to se nehodí, když je to svatba něčí a né naše, šatky byly půjčený, takže už je nemáme, měla jsi říct dřív a mohla ti jít klidně družičkovat :-) :-p :-D snad dorazím, ještě uvidím, jak to dopadne, snad nebude takovej pařák :-|
Odpovědět
tak nazdarek, mame za sbeou objizdku tri pozemku :-D uvidime no...jeden byl pekny a levny...20km od brna
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky, tady to teda dnes spí........... :-D Byly jste někdy někdo v Bulharsku nebo Tunisu?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno,, tak já se peřed chvílí vzbudila,,, jdu do práce až na 12 :( simi -- ahojky,, já nebyla :( ale v Bulharsku byla tchýně nemohlasi to vynachválit
Odpovědět
Romco. hm, tak to koukám a nevíš v kterých místech byly? kamoška byla někde nahoře u Varny a jen to hatila, že je všude bordel,špína, prej hrůza.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
simi -- jé tak to vůbec netuším, kde byli,,,, ale hrozně se jim tam líbilo, že ba tam jela hned zase,,,
Odpovědět
Profilova fotka
holk,y tak jak to vidíte s tím ssrazíkem příští týden???
Odpovědět
Já bych na srazík šla,ale v tom vedru teda nikam nejdu,max.na koupaliště ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čaute holky, ssimmikk ..mě to nenapadlo,jak je pěkný, když máš nějakou družičku, až když jsem viděla tu tvoji rošťandu...My byli předloni v Primorsku a bylo to tam super...jediná nevýhoda byla, že tam byly brutálně narvaný pláže a že nebylo moc míst, kam by se dalo jet na výlet. Jinak tam bylo krásně a brutálně levno...jooo a ještě nám vadilo, že tam bylo dost medúz..to bylo nepříjemný, i když asi většina nežahala..teda aspoň nás nikdy žádná nepopálila.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Právě jsem se vrátila z blanenské přehrady a papám. Simča: Já byla na Djerbě, ale měli jsme docela daleko k moři a u moře žádné občerstvení, což je naprd, když si platíš all inclusive...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky! já právě dorazila od zubaře :-p ještě jsem oběhla pár úřadů, ale vzledem k tomu, že se paní úřednici něco nezdálo, tak tam musím ještě jednou ]-( Není nadto obíhat úřady, když je venku 30 :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka ...Kači, dívala jsem se na fotky, že jste tam měli taky pesana..jak jste to vyřešili přes obřad nebo jste si ho mohli vzt dovnitř? Já bych ho tu chvilku nechala v autě, ale v tom vedru se o něj bojím :-S
Odpovědět
simi: ja byla v bulharsku dvakrat, pokazde jinde a pokazde super :-)
Odpovědět
Jééé, vy mě holky těšíte, tak teď váháme mezi Tureckem a Bulharskem :-N Efendy: jj,malá se starala o zábavu až do půlnoci, takže to bylo super :-D Holky je průser, když mám v rodným i oddacím listě chybu v příjmení matky? =-)
Odpovědět
ahojte ;-)
Odpovědět
konečně jsem si vybrala dort :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte ssimmik: já byla v Bulharsku asi tak šest let nazpět, takový menší penzion, takže žádný hotel s bazénem, což bych teď určo chtěla. Ale jinak spokojenost. A jak kachorka taky na Djerbě, ale tam se mi moc nelíbilo, v okolí nic nebylo a moře bylo dost špinavý.
Odpovědět
cau holky, tak dorty me dostaly, jen material je nacenen na 7500,- plus 300,- za hodinu prace :-/ a to mam dva desetikilovy dorty - tripatrovy... lutsousek mela 16ti kilovej ctyrpatrovej a chees a mela to za 4200,- tak fakt nechapu :-/
Odpovědět
mitote : to jsou šílený ceny, odkud to máš?
Odpovědět
no z toho intru :-( a to ma byt za polovicni ceny pres lutsouska :-(
Odpovědět
ahojky holky jsem tu jak na skok dneska zkoušky dopadly moc dobře...jsem spokojená ;-) angebot: Gratuluju k dortu, je moc hezkej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: my taky měli v OL chybu :-( ve jméně matky, tak jsme si šli pro opravený, ale našla jsem tam další chyu - u místa narození nebylo velké písmeno. Takže do třetice všeho dobrého ]-( 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
angebot: jéé my měli dortík v obdobném stylu. Jen ty malé kytičky bílé a stuhy růžové a místo růží orchideje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Co jsi byla Luci zkoušet, máš nějaké fotečky?
Odpovědět
Lenienka: mně tam chybu udělali, protože ju mám v rodným listě ]-( ale asi to tak nechám, pač bych si musela vyměnit i RD nebo si to mám vyřídit vše? 8-(
Odpovědět
Ahoj Peti pracuju na nich ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
efendy: Nám ho hlídala známá před zámkem. Bylo takový vedro, že si na nás ani nevzpomněl a jen ležel ve stínu. Pak jsme ho měli na focení a na hostině, večer jsme ho zavezli dom, z té hudby byl panickej, doma mu bylo líp...
Odpovědět
jo holky my berem pesana vsude dovnitr, vsude jsme se domluvil a nikde nebyl problem, kdz jsme se zeptali redem ;-) jinak ja ted objednala kosicky druzickam a tak ypro ne resim bolerka, zitra jedem jeste poresit dorty d tisnova a pak se rozhodnem na zaklade cen v patke mame schuzku v boulevarud tka jsem zvedava, ted jsem dost naklonena byt tam jinak dnes jsem taky domlouvala choreograf ana manzelsky tanec, muj byv ucitel herectvi, tak rekl ze enco vymysli a pristi tyden se ozve, tesim se moc...je to machr, i kdyz drahej, ale stoji to za to no a nakonec teda objizdime pozemky pro domecek, jeden se nam libil ze tri ale dnes jsme zjsitily ze IS si musime natahnout sami (v ineratu bylo ze jsou na hrnaici pozemku) a z emusime i zaplatit cestu-silnici a chodnik...takze nic :-/ uvidime v patek na dalsim pozemku :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?