Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Angebot a co si vyjet na google obrázky dortů ;-)
Odpovědět
mitote : jj, vše, ale není to vončo :-)) ssimmikk : to už jsem udělala prosím pěkně, ale prostě nemůžu najít ten, co bych si řekla, tak je ON! :-D :-D
Odpovědět
angebot: zkus tady diskusi ohledn edortu njdes tma nejake odkazy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
angebot: já našla dort na beremku v galerce fotek ze svateb a hledání ani dlouho netrvalo :-)
Odpovědět
angebot: nasla jsem to www.carriescakes.com
Odpovědět
mitote : super stránky, díky! ;-)
Odpovědět
jako holky, já jsem tady taková málo známá, ale jako přijde se někdo podívat taky na mě?? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
angebot: mely bychom? :-D :-D :-D
Odpovědět
mitote : cccc, abych se neurazila jako :-D :-D :-D nevím, jestli byste měly, to záleží na tom, jestli vás zajímá, jak budu krásná :-D jen chci vědět, jestli tam někoho očekávat, ale já jsem vás půlku na živo ani neviděla, na srazu jsem byla jen jednou :-D
Odpovědět
angebot: no styd se, ja byla na srazu trikrat :-D :-D :-D
Odpovědět
mitote : tak musíme udělat ještě aspon jeden, at na tom nejsem tak bídně :-D
Odpovědět
angebot: jako zklamala si me zkazila mi me prvenstvi v nechozeni na srazy :-( to ti nikdy neodpustim :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
angebot: a kde máš svatbu?
Odpovědět
Ahoj ...poradíte někdo,kde sehnat malé drobné cukroví,ale hlavně dobré koláčky za rozumnou cenu v okolí Brna Možná už se to někde tady psalo,ale nemůžu pročíst 100 stránek.Tak napište prosím kontakt,kdo jste byli spokojení.
Odpovědět
mitote : ty seš trdlo :-D pejsanek : ve slavkově na zámku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
angebot: já bych tak ráda přišla mrknout...ale myslím, že zrovna budu na cestě z letiště :-(
Odpovědět
Nika: Leni angebot to má až 31.7 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš...to je to teplo :-D už si pletu přezdívky...angebot a efendy :-D :-D
Odpovědět
Leni: Efendy to má tuto sobotu na Belcredi a angebot 31.7. na zámku ve Slavkově u Brna :-D :-D :-D
Odpovědět
holky mě taky hrabe, máme doma 31 stupnu... kukněte tady, to jsou mazec dorty, tak nádherný jsem nikde neviděla.. nejsou svatební ale překrásný!!!!!! ;-) http://simona751.rajce.idnes.cz/dorty...
Odpovědět
angebot: Deni, tak ta je teda fakt šikovná...by mě zajímalo jak chutnaj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote ..ty máš k prvenství daleko..pokud nepočítám, že jsem se byla podívat na svatbě, tak já sem byla jen na dvou srazech ;-) Já budu ráda, když vůbec někdo v sobotu příjde, ptž polovinu holek sem viděla max 2x v životě, tak co bych chtěla, že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,, no jůá se nechci chlubit, ale já zase vynechala zatím jen jeden srazík a to bylo těsně před svatbou,,, no prostě mě to s vámi baví :):(
Odpovědět
Profilova fotka
No mě by to taky bavilo, ale dycky to vyšlo zrovna na den,kdy jsem nemohla...myslim si, že příští týden to bude to stejný ]-( Navíc jedem do st na minisvatebni cestu a v so odjizdim manzovi na tabor, takze nevim nevim, jestli budu mit vubec nejakej den volno
Odpovědět
..no vidím,že tady je debata jen pro členy VIP ...dík za odpověď
Odpovědět
dalizza: Proč myslíš???
Odpovědět
Efendy: v kolik to máš v sobotu na tom Belcredi? Moc ráda bych došla :-) jen nevím jestli budu mít hlídání, zkusím si to zařídit a pokud se zadaří tak se tam ukážu, ju? ;-)
Odpovědět
Ahoj holky,moc nestíhám, ale všem děkuju za gratulace:_)) Jak bude čas, přidám ještě fotečky :-)a dodavatele:-) Jinak jedem teď na dovču tak se mějte krásně a všem přeji, ať se vydaří svatbička :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk ...máme to v jednu...nezařizuj si hlídání...navlíkli malou do těch šatiček, co měla na svatbě a může družičkovat:o) O ty tam bude nouze dalizza ...nám peče koláčky tchýně a cukroví známá, takže s tím ti bohužel neporadím..zkus forum přímo nějak dobré cukroví Brno nebo tak nějak se to jmenuje
Odpovědět
Profilova fotka
čauvec holky,, jdu jen pozdravit, než zalehnu,, dnes jme s manýžílkem lítali poobchodech, tak jsem hotová,,,, dalizza... no já taky asi moc neporadím, cukroví i koláčky jsem měla z Olešnice, což je trochu z ruky, navíc se muselo objednávat 8měsíců dopředu :(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?