Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
nikaa: jupi sem s nimi, honem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj prdelky! lenya: závist - kypr :-) lutsousek: závist - Itálie :-) nika: závist - Turecko :-) Takže novopečené manželky si budou užívat na dovolené a já se budu potit v bílých šatech :-p :-D nika: šup fotky, hlavně se mnou :-D 8-)
Odpovědět
kachorka: peknej prispevek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu pinkat. Tak už běžte taky!!!
Odpovědět
ja cekam na ty fotky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chviličkua už to budou
Odpovědět
nevydrzim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.ticha-fotografie.cz/cs/gal...
Odpovědět
nikka: nadhera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
diky :-) mě se ten den uplně vrátil jako živej :-)
Odpovědět
ty buxusov ykoule jsou mazec jak jsi j enakonec udelala, zive nebo umele? na kolik te to vyslo?
Odpovědět
Profilova fotka
jsou živé....stojánky udělal muj drahý a kouličky Lucinka :-) Neměla jsem rozepsané jaká kyti byla za kolik, takže cenu bohužel nevim :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak já jdu do hajan...ozvu se z teplých krajin ;-) dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni nádhera, straštně krásé fotky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak už se mi to blíží, začínám být mírně nervózní. Nemám žádné shony jak psaly minulé nevěsty, dneska jedu na poslední zkoušku šatů :-) Takže kdo v sobotu přijede??? :-D
Odpovědět
nika: Leni krásné fotečky a ten účes byl super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nika: Leni, fotky jsou nádherný!!!! Moc vám to slušelo x-) kachorka: Kači, jsem na tu tvoji chtěla přijet, abych si to zopákla a konečně mi ukápla slzička, ale nakonec jsme sehnali v pondělí dovču... tak se budu těšit na fotky!!! Já byla nervózní až v pátek večer, kdy jsem se třepala, že nemám co dělat a jestli jsem na něco nezapomněla.. :-) a v sobotu jsem byla od rána naprosto v klidu, sama jsem si odřídila do Brna a zpátky ráno na líčení a u obřadu jsem se smála :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno,,, Nikka -- fotky jsou překrásné, ty jsi byla překrásná,, manža taky,, kouzelný,, kachorka - no já přijedu určo :)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím z letiště....za pul hoďky nám to letí, tak ještě rychle nakouknu....díky za chválu ;-) všechny nevěsty jste byli kouzelné :-) Hlavně teď můžu napsat všem, co hanili moji fotografku, že je to pěkná blbost to co se tu psalo.....ona byla prostě skvělá a fotečky mě dostali. Kači: já začala být nervní až když jsem slyšela troubení při příjezdu ženicha a já stála schovaná v ložnici za žaluzkama...v tu chvíli se mi klepaly kolena. Jinak jsem byla klidná celou dobu před :-) Mocinky si to užij a co nejdřív sem musíš dát fotečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, pořádně si tu dovču užijte, ať se vrátíte jak černoušci :-) Nevím, co se psalo o tvé fotografce, ale fotky jsou nádherný!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Leničko - užijte si dovču,,, a s tou fotografkou jem ti to psala už do gratulací,,, tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
holky, co se dnes děje, že se tu nic neděje?? kde jste všechny??? no polovina se dovolenkuje,,, a ta druhá polovina???
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Romi, já tu jsem na chvilku :-)
Odpovědět
ahojky holky, tak jsem tu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: No jo Luci, budeš na lepším! :-) Tak to já určitě v sobotu klidná nebudu a budu řvat při obřadu! :-N
Odpovědět
já jsem taky tu a zas mě chytá panika, že nám toho moc chybí a taky neumím tancovat, hahaha :-D :-D
Odpovědět
Deni nic si z toho nedělej, taky neumím tancovat :-D Nějak to odšlapu :-D :-D :-D
Odpovědět
nikaa666 : NÁDHERNÝ FOTKY!!! Fakt mazec... ;-)
Odpovědět
tak jsme dnes byly v jedne restauraci co se nam libila a ma obsazeno :-( takhle uz to bdue vsude :-( v patek mame sraz v tom Senkovi a pak hold jedine Boulevard...jinak ceny jidla nechaji stejny ale jaksi veskere piti je o dost drazi :-(
Odpovědět
mitote: jesli chceš něco i o kousek dál od divadla zkus Tuřanskou besedu, od středu města je to 15 minut, mají tam velký sál i zahrádku na rožnění. Moc pěkné. http://www.turanskabeseda.cz/ :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?