Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: :-D :-D :-D
Odpovědět
Holky: :-D :-D :-D
Odpovědět
mitote : Gabčo odkud máš tu bílou kabelku? Je moc hezká! ;-) ssimmikk : Simi, Tobě jsem myslím ještě negratulovala, takže gratulace, ať vám to hezky klape a chlap moc nezlobí :-D
Odpovědět
angebot: od Bati slevnena z tacku na 199,- :-D
Odpovědět
simi, lutsousek: :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Angebot: ani nevím, kdo gratuloval nebo ne a nějak to nevnímám, ani nevím, kdo všechno byl na obřadě, akorát z jedné fotky jsme to vyčetla, ale jinak vůbec nevím, takže v pohodě :-D
Odpovědět
simi ja ti gratulovala :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Mitote:jj,vím, ty se nedáš přehlídnout :-D
Odpovědět
simi dik, jsem rda ze vycnivam z davu :-D
Odpovědět
Mitote: tak aspoň nejsem sama, kdo vyčnívá :-D
Odpovědět
no u nas doma toho vycniva :-D
Odpovědět
holky, co jste kouřily? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Mitote: u ns teda nic nevyčnívá, kromě Miščiné nohy z postýlky absolutně nic, tak buď ráda :-D
Odpovědět
Angeot, teda ty se nezdáš, já teda kromě lehkých Vicerojek nic, ale ty se pochlub, když jsi to načala :-D
Odpovědět
simi no tady hlaavne po ranu :-D angebot: no nas kralik jede hodne na trave :-D
Odpovědět
ssimmikk : Simi já teda nekouřím nic ale vy se zdáte dnes trochu v rauchu, tak se informuju, taky bych potřebovala zlepšit náladu ;-) No a Gabčo ty seš jasná! :-D
Odpovědět
angebot: stav se, treba se Majoranka s tebou podeli...ale nevim no....je to sobec, prave me sezrala meloun :-x
Odpovědět
mitote : Máte Majoránku co si ujíždí na trávě jo :-D Taky dobrý :-D Já jdu chrápat, tak páá nevěsty ;-)
Odpovědět
angebot: ano ano kralik se jmenuje Majoranka a miluje travu ve vsech stadiich, jak cerstvu, tak susenou, lisovanou, s prichuti i bez :-D :-D :-D
Odpovědět
mitote : bez příchutě jo :-D chudák teda :-D :-D :-D
Odpovědět
jeji volba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pěkný večer ;-) tak si představte, že místo romantického líbánkového večera jsme v hotelovém pokoji a můj se čučí na fotbal ]-( ....takhle jsem si teda manželství nepředstavovala :-D ale fakt, že na večeři jsme se tak přejedli, že už stejně ničeho nejsme schopni, jen se válet v posteli :-) Můžete mrknout na fotky odsud: http://snedarovi.rajce.idnes.cz/Liban... mitote: no já nevím, ale myslím, že ten vizážista je Martynek... aspoň teda takto to má napsaný na vizitce a je to i na stránkách kadeřka Táňa Kmenta... Líčení bylo hezké, ale za 5 minut byl hotovej, fotografka nechápala - prej den předtím byla na svatbě, kde nevěstu líčili 1,5 hodiny. A já za 5 minut hotovka...
Odpovědět
lenya: my jsme 10 let kamosi ;-) mozna to ma jako umelecky ale fakt je s mekkym a dlouhym ;-) tak hlavni ze bylo liceni pekne ne? kolik jsi platila?
Odpovědět
lenys: krasne libanky, moc pekne
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak to má asi fakt jako umelecky.... Kolik jsem platila presne nevim, protoze jsem to platila najednou vsechno uz pri zkousce a kupovala jsem si jeste nejakou specialni masku na xicht a lesk na rty. Celkem jsem platila 2,5 tacku
Odpovědět
lenya: mozna jo, koukam ze na netu je to ruzne, nekdy tvrde kratke, nekdy dlouhe, nekdy mekke dlouhe, nekdy kratke :-D no jak pujdu na zkousku liceni tak se ho zeptam co s tim jmenem vymysli :-D ale pred 8 lety byl Martínek :-D a melas ho objednaneho domu nebo jsi byl a vsalonu? ja jsem totiz jeste cenu s nim neresla, tise doufam, ze ze stare kamaradske znamsoti bude slevicka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: byla jsem v salonu na Krence, mam to 5 min. od baraku
Odpovědět
aha :-) no ja premslim ze ho potahnu do salonu ke kadernici ;-)
Odpovědět
jinak my kdyz jsme resily v kolik me musi zaci tlicit tak na liceni pocital hodku az hodku a pul =-)
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyy....mám první várku foteček :-) pokusím se je sem dát a nebo vám dám odkaz na galerii :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?