Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, lenya79 ...Leni, určitě Vám to všechno dopadne super, uvidíš..dej mi pak prosím vědět, jakej byl ten dort..já furt nevím, jestli si ho od ní máme nechat dělat nebo ne, tak počkám na tvé hodnocení :-) Původně jsem se chtěla jít podívat, ale nejsem si jistá, jestli mi to výjde..to se rozhodne až zítra dopo.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, příští sobotu nikdo svatbičku nemá? A máte některá taky toho 17.7.?
Odpovědět
Profilova fotka
efendy.. příští týden má Kachorka,, v Blansku na zámku
Odpovědět
Profilova fotka
efendy.a: jáááááááá lenya: Já se jedu podívat do Rájce na Niku.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak už máme odveženou dekorac, vínai a dorty na hotel. Za chvilku nás čeká další kolo... :-) cheese jsem dala do albíčka, ten hlavní jsem nestihla vyfotit, ale je nááádhernej! Evča mi udělala malý mašličky na každý patro a těch diamantíků je tam taky víc i na tom druhým patře od spodu :-) Akorát jsme se pěkně pohádali s vrátnýma u besedního domu, co sme si to dovolili tam na 5minut zaparkovat a vzít dort :-D takže se s nima hádala ještě ochranka z Intru, no haló prostě :-D
Odpovědět
lutsousek: pekny no aspon ze vam dosr nesezraly :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: nehrozilo, ale padaly tam dobrý slova :-D ten kontakt ti poslu až bude čas, ju? A nejprv se mrkneš, jak vůbec vypadá a chutná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevěstinky, zítra si to všechny maximálně užijte. Vzhledem k tomu, že jsme ještě nezačali balit (včera večer jsme ještě byli na prohlídce domku, takže mám alibi :-D), tak nevím, jestli se na obřad dostaneme. Budu na vás myslet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka ---že vyste si kupovali domeček??? a co líbil se ???
Odpovědět
Profilova fotka
drahouškové,, tak já to za 10 m inut v práci balím,, aupaluju něco pokoupit a pak hurá směr český ráj,,, takže všem přeju krásný prodloužený víkend,,, ukážu se tu až v úterý,,,, a všem nevěstinkám, co mají svatbu tento víkend přeju,aby se jim vše vydařilo, nebyly nervozní, užily si každičkou vteřnku toho dne D, manžel z nich padl na zadek a ž je uvidí,, no prostě, jen to krásné, ať máte na co vzpomínat,, a nenechte si ten den nikým a ničím okazit,, ani tchýněmi :-D :-D :-D :-D :-D papa
Odpovědět
cau holky, toz ja taky dovolenkuju ale jen v brne :-D nicmene ve firme nikdo neni a nemam ani moc nejake prace tak mam lazo plazo az do konce pristiho tydne :-D jinak u nas uz se taky rysuej v budoucich letech domecek, po dvatbe chceme kupovat pozemek, uz tak ruzne pokukujem, stradame informace a napady :-)
Odpovědět
lutsousek super, diky...ja dnes koukala na internacional ze tma delaj tak ysvatby a dokonce maji na jidlo a piti na svatbe 20% slevu...tak se im chystam napsat jak jsou na tom cenove a prostorove jak je to s tou terasou....doufam zeto bude nejak unosne financne
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: tam se ženil namčin známý... oni dávají i různý slevy bokem- třeba když je někdo zaměstnaný u smluvní společnosti, tak máš další slevy :-) On je u ČSA a manželka byla u ČSOB a dostali za to apartmá zdarma a slevu na jídlo. Tak si tam určo zajděte :-) A už mám v albu celý dort, Evča mi poslala fotku! x-)
Odpovědět
lutsousek: tka to mi nikde zamestnani nejsme :-( ale maji celkove slevu 20% tka to je slusny ne? nevis jestli se tma plati neco za pronajem nebo za vyzdobu a jak moc je to tam drahy? ja uz jim napsala mejl ohledne dalsich info tak vyckavam :-)
Odpovědět
dort je uzasnej, nech mi aspon jedno patro :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: díky! x-) jedno patro si necháme my :-D to vrchní... No za pronájem oni neplatili nic... výzdobu neřešili, takže nějakou jim udělal hotel. Ale jestli za to platili netuším...ale tak ty máš výzdobu nakoupenou, ne? Každopádně jsou tam všichni moc milí a ochotní a 100% profesionálové, tak tam určo běžte se mrknout i osobně. Jinak cenově... no ta restaurace bokem- Plzeňka je cenově v normálu, tam se taky svatby dělají. A ta hotelová restaurace a sál, tak tam je to o něco dražší, ale pořád se to dá. ;-) No uvidíte, ale budete mít za svoje peníze kvalitní služby a jídlo.
Odpovědět
lutsousek: no oni tam u rodinych slov a jinach kategorii maji asi tri prikaldy menu od 250 za osobu a prijdou me ty menu hodne velky =-) a to jsou zrovna bez te slevy...me se libi strasne jak je tam ta terasa vis :-D a jako fotky no bomba, usporadani salu nebo mistnoti jakkoliv :-D otazak je jestli za to neco chteji ale teoreticky by to mela byt samozrejmost toly a zidle ne kdyz od nich beru jidlo a piti... :-D jo vyzdobu mam nakoupenou a cast bude od agentury, staci me bile ubrusy ;-)
Odpovědět
jo dnes nam dosla svatebni kniha, za chvili pro ni pojedu do depa na PPL, jupi jou, tesim se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jj, já vím :-) jako určo bych se zašla zeptat osobně, všechno vám rovnou ukážou a řeknou, co a jak. A při té svatbě, tam máte v ceně i ten dort z Intru ;-)
Odpovědět
jako ze je zadarmo v cene? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: dort nemá chbu! luxusní!
Odpovědět
Profilova fotka
Lucko dort kráááááááááásný!!! Moc ti přeju, ať vám to nejen zítra vyjde :-D
Odpovědět
Ahojky holky, tak jak jste se dneska měli? Já ok, ale hrozně mě bolí nohy :-( lutsousek: Dort vypadá opravdu krásně....pak písni jak chutnal ;-)
Odpovědět
tak kniha je doma :-) uz jdu sthanout fotky, jsem spokojena :-) uz jen sehnat pero a truhlicku a je to :-) lutsousek: schovas mi prosim malusenky kousicek dortu na vecer? ;-)
Odpovědět
fotecky na konci albicka http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
lutsousek: Luci máte nádherný dortik.. ;-) tak Vám zítřejším nevěstám přeju moc štěstí, krásné počasí a náladu, ať to všechno dopadne ještě lépe než vaše představy ;-) lenya: Leni na tvou svatbičku asi přijdu já ;) ve 14 hod?
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak moc moc děkuji za pochvalu dortíku :-) mitote: neboj, večer se samozřejmě bude krájet dle přání nově příchozím! :-) Holky, pokud budete mít večer chuť, klidně se taky zastavte ochutnat- máme ho tak na dvě svatby :-D :-D :-D Já už finišuju s přípravama...
Odpovědět
lutsousek: ja nakonec dojdu bez muzika vecer :-( ale stavim se aspon na ten dortik a poprat, mrknout na ohnostroj a tak :-) v deset jsi rikala ze je? :-D hele kdy me odpovi z toho INtru? :-D :-D :-D :-D jo nejmenuje se ta na dorty Krejci nebo nejak podobne? Lukas tam ma pry taky nekoho na dorty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jo, ten je v 10. Ne, to není ona. A nevím, kdy ti odpoví :-D :-D :-D
Odpovědět
lutsousek: jupi jou :-) kolik stal? kde jste ho kupovaly? kdo ho odpali? jak se odpaluje? uz aby odpovedeli :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?