Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Holky, kde je ta Aida, nějak jsem to vůbec nepostřehla :-N
Odpovědět
romca vzhledem k tomu ze jsou masazrova ak kdyz jim strcim k hube prst tak me stopro kousnou :-D navic zarli na me, pred tim byly jedine zenske lukase a ted jsem tu jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D simi: na jakubskem namesti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar nazdar :-) tak mám konečně dneska padla!!! Teď jsem dodělala jmenovky... mám hotových 10 novin, koupený šaty kdyby náhodou na převlečení, mužíčkovi ponožky k obleku a jdu na 2dcl a pak umřu :-p
Odpovědět
lutsousek: jake saticky, uka, hnem :-) ja bych sve mela mt zkousku koncem cervence tak uz jsem netrpeliva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jj, makám na tom, už fotím jmenovky, pak šaty :-)
Odpovědět
lutsouek: honeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :-D
Odpovědět
kutsousek: kam mate nakonec libanky? mat euz neco konkretniho? nemuzes me do IP napsat kam jedete, za kolik na osobu a od jake cestovky? my porad jeste hledame
Odpovědět
lutousek: pekne jemnovky jak jsi je nakonec delala-lepila? a odkud jsou saticky? no jo to se to kupuje saticky na takovou postovau :-) a co Mia? ta bude chudera nahulata? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak, fotky jsou v albu. A s těma líbánkama se nám to dost zkomplikovalo, takže zatím nemáme nic konkrétně zamluvený. A Kuba je stejně až v zimě...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: děkuji děkuji uctivě 8-) :-D No lepila tou pistolí...to bylo něco! 8-( A šatky jsem nakonec sehnala za 600 v Cameiu. Jako nikde nic neměli... buď byly velký nebo měly blbou barvu. :-S
Odpovědět
lutsousek: no prave ja cekam na srpen jak vyjdou v eximtours katalogy a i jinde a snad ukoristime nejaky first minute, chcemt ak yKubu nebo Karibik.... no ja byl ana sat yextremen narocna, heh, za 4500,- jaj....no radsi pomlcim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no já mám doma katalog od Fira, mají docela dobrý hotýlky :-) A na šaty jsem si dala limit 500, tak jsem ještě o stovku přešvihla svůj limit :-x
Odpovědět
Článek se načítá
lutsousek: ja mela limit tacek =-) :-x Firo? to se nam tu tak ytusim vali ale prislo mi drahy, hele ale super ceny anabidku ma ted od student ageny ta www.dovolena.cz
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jj, tam jsme se taky dívali. Ale to budeme řešit až po létě, teď není čas :-) F. chce jet na týden po promoci do Itálie a pak srpen/září dáme asi Egypt...no a v zimě ta Kuba, když všechno půjde dobře.
Odpovědět
lutsousek: a jaky mate odhad na tu kubu? my bycho se radi vesly do 25 na osobu kouakla jsme ze se to najit
Odpovědět
Luci, vše moc pěkný, halvně to líčen a účes, budeš kočka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, jeee moc děkuji x-) Začínám mít nervičky, abych na nic nezapomněla...mám všechno napsaný po papírkách a odškrtávám :-D Jo a dotaz- zajišťovali jste vy sami svatebčanům odvoz na obřad?
Odpovědět
lutsousek: ne to zajistujem jen z rautu vecer
Odpovědět
Lutsousek: ano zajišťovaly,pokud neměli auto, takano,jely jsme všichni od našich :-)
Odpovědět
my mame vsichni sraz az v divadle :-) a ja mam sraz se vsema az pri obrau :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak my nemáme problém s tím, že nemají auto, ale s tím, že nechou řídit. :-N 8-( My samozřejmě máme domluvený rozvoz z hotelu večer, ale oni si nechcou dojet ani tam.
Odpovědět
Tak dělá se to, e se všichni sejdou u nevěsty, u nás to tak bylo taky a všichni jeli na obřad a já s taťkem a bráchem až nakonec, kamoš nám dělal řidiča až do rána, takže to nebyl žádnej problém :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No u nás je taky sraz u našich :-) jsme jim zařídili, že po hostině odvezou auta domů a svědek F. je poveze zpět na hotel, aby mohli pít... ale ani to se jim nelíbí. (F. rodině)
Odpovědět
lutsousek: tak k tobe to jezdi blbe na hotel, me zastavuje salina primo pred divadlem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: nejde o mhd k hotelu, ale o to, že chcou chlastat už od rána a auta nechat doma ]-( :-| Máme rozvozy z hotelu večer domů... popřípadně i přivezeme na hotel ty mládežníky :-)
Odpovědět
njn ale ak je lehci enchat na lidicke auto a rano si ho vzit nez ve fontane adruhy den se tam trmacet :.D
Odpovědět
Profilova fotka
Gábi, ty to pořád nechápeš- oni tam auto nechávat nemusí! Můžou ho po hostině odvézt domů a svědek je odveze zpět na hotel. A nebo drink&drive. Taky máme taxi. Jako možností je spousta... ale jde o to, že se rozhodli, že chcou začít pít už ráno u našich, takže se svým autem nechtějí dopravit ani k našim ani na hotel.
Odpovědět
njn to je blby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to je...respektive oni to mají blbý :-D nás je víc, než je aut, takže už tak to bude komplikovaný... a ještě abych pro ně objednávala autobus, ne? :-D :-D
Odpovědět
no ja uz vidim jak vezu 100 lidi to abych objednala dva autobusy ::D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?