Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ježíš, to jsou ale blbý fory, teda,,, zlatíčka,, já pádím domů z práce, musím vařit,abych dostala ve čtvrtek vycházky,,, :-D :-D :-D :-D :-D nějak se poslední dobou začínám toulat a mužíkovi se to moc nelíbí :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
leniea´ka: chapes to spravne, pokud to chapeme i my spravne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gábi -- na dorty máš ještě pořád spoustu času, hlavně abyste co nejdříve sehnali místo na tu hostinu
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak to snad bude dobrý a až se z toho dostane, tak se s vámi domluví na jindy. Taky to balím, mám spoustu vyřizování. papáček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka,,, páčko,, tak valím,,,
Odpovědět
ja uz jsem doma z prace :-) prem\slim nad slofickem 8-)
Odpovědět
No holky je mi jasný, že v cukrárně nebudete až do půl desáté, kdy se já vrátím z Prahy. Bohužel to je jediná možnast jak se s váma setkat a pořešit ty věci co potřebujem. No budu to muset vymyslet jinak..
Odpovědět
gabi to je mi lito že se ti to tak sere.. :-(
Odpovědět
jo holky, u Bati maji fajn vyprodej, koupila jsem si k satum na prevleceni kabelku slevnenou z tacku na dve stovky :-D no nekupte to :-D
Odpovědět
mitote: vidiš aspon něco se podařilo :-D
Odpovědět
jj snazim se ji stahnout do PC ale nejak to nejde :-/
Odpovědět
hura uz je tu http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
gábi --- máš na těch závojích hřebínek??? budu asi prodávat ten můj závoj,,, musím všechny ty věci nafotit a po neděli je hodit na bazárek
Odpovědět
romca mam a dokonce nazdobenej
Odpovědět
tak me volal ten mjitel te restaurace co me ji dohodil znamy, ze ji 9.7. otevira a ze nam tedy posle pozvanky pr celou rodinu na ten zahajovaci raut abychoms e tam podivaly, aby nam vse ukazal, ze je to nezavazne a ze pak dalsi dny mu dam vedet, jinak ze se da domluvit na cemkoliv, ze tabule pro 30-40 lidi neni problem a jinak kapacita restaurace vc zahradky je asi 160 ze nam ji zdarma samozrejem celou uzavre a ze nam udela i nejakou dobrou cenu, tak jsem zvedava teda no :-) ted ji nove rekonstruuje
Odpovědět
AHojík, tak jsme tu :-) nevím,a le ais sebou malou nevezmu, kdyžy tam není nic pro děti, ona by chodila od ničeho k ničemu a jen vymýšlela blbosti :-|
Odpovědět
simi: u vidim jak je mala nevymysli ani kde je neco pro deti :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdarec:)
Odpovědět
romca: helemese kdo tu je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jen na chvíli,, jsem si dnes slíbila, že půjdu brzy spát :) ještě musím pověsti prádlo :) jsemdnes musela být hodná manželka ,abych dostala ty vycházky ve čtvrtek a mohla za vámi :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote - kde je ta restauračka??
Odpovědět
Romčo, jj, taky se snažím, abych mohla vycházkovat :-D :-D :-D Jenže je rozdíl, když jí mám kde říct tam si ěž hrát a né jí říkat seď atd................ ;-)
Odpovědět
romca: na dominikanskem namesti jak je pizza colosem, byla tam restaurace u Saska a Krale a pak Brnensky senk a ted se rekonstruuje z eji ma jiny majitel
Odpovědět
Profilova fotka
gábi,, to vůbec nevím :( simi -- no já teď nějak moc rajzuju :) v pátek jsem byla s holkama z práce a přišla jsem ráno v půl čtvrté,, včera s kamoškou v Aidě a přišla jsem domů sice v sedm ,ale po jedné sangrii jsem se pěkně motal,a,, ve čtvrtek chci jít s vámi,, no a to ještě dnes jsem měla jít taky do města,ael radjí jsem to zrušila :):)
Odpovědět
romca: no ja vim ale nikdy jsem tam nebyla navic bude te dzas vevnitr uplne jina...no ty manzilkovi teda davas, takhe litat...mas byt doma a udrzovat teplo domova :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo,,právě proto jsem dnes doma :)
Odpovědět
romca: jeden vecer uz te nezachrani :-D
Odpovědět
ja cekam na muzika, stehuje sem zelvy, aaaaaaaaaaaaa....stokilove akvarko se trema mega obrovitanskyma zelvakama....pomoc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitoe - aby tě nesežraly k večeři :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak já jdu teda hajat, brouček je už v postýlce,, tak pa holky,, zítra,,
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?