Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no ve velkoobchodu pro vinaře v Břeclavi, ale musíš tam mít taky kartičky jako do Voneklu a tu určo nebudu moct půjčit. Na rovinu bude jednodušší se s ním domluvit přímo nebo přes tu Simču. Nás to jedno vyšlo na cca 12 Kč. Ale měli jsme to bez DPH a lepší lahev, uzávěr atd. To nejlevnější se dá udělat za cca 13Kč s DPH.
Odpovědět
no tak uvidime ja to puvodne nechtela delat al ebudeme mit pro hosty jen madlicky
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - no vždyť jsme psaly v Aidě
Odpovědět
mohly byste poradit cukrovi a dorty v brne dekuji
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem zasenakoukla :-) jinak nevím jestli to budu zvládat ve čtvrtek na 16hod., protože chlap dorazí později z práce a namám kam dát malou :-p tak jak teď sedím a píšu, tak miška si oblíká manželovi rifle a prej jde do práce pracovat :-D teď říká: nevím jestli se tam vejdu..... :-D gargamel jde taky pracovat :-D Co to dítko ještě nevymyslí, to teda nevím :-D už má jednu nohavicu a furt vykládá, že jde do práce pracovat na korunky do pokladničky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi,, tak ji vem s sebou, budeme v cukrárně a tam může být klidně s námi,,,,, ráda ji víc poznám,, je roztomilá :)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, určo vem malou, já budu mít s sebou taky ségru ;-) Tak valím se slunit na koupák :-)
Odpovědět
Profilova fotka
peti -- jé,, no ty se máš,,, tak já se v tom strácím, vůbec nevím kolik nás bude, ale myslím, že tam nebude probém kdyžtak přihodit židli,, a pokud bude volný stoleček vedle, tak srazit 2 stolky,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Na mě jste doufám na srazík nezapomněly ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka -- my jsme nepočítaly kolik nás bude a zrovna ráno se tu nějak nikdo navyjadřoval,,,,,,,, mitote myslím objedná stůl pro 6 -- nevím, kolik nás bude,, když tak se tam zavolá a přiobjedná,,,,,, takže já, kachorka, mitote, hvezdicka, lenieka, peta,,,, jejda,, už je nás šet,, a to nepočítám simču amalou,, a 2 lidičky od Peti,,, takže?????? nás bude zhruba 10--- počkámeaž dojde mitote,, a zeptám se jí,, jak to objednala,,, a když tak tak zavoláme
Odpovědět
Holky taky se budu muset jít vylepit na sluníčko, protože jsem tam byla včera chvilku a hned jsem se osypala jak, kdybych měla kopřivku :-( Bych v těch šatech vypadala :-| :-| No každopádně nás bude takových deset i možná víc, protože možná příjde i Nikol a musíme to napsat pejsankovi ;-)
Odpovědět
Ahoj, nevíte prosím někdo o nějakém dobrém květinářství či floristce v Brně? Potřebuji svatební kytici,2 menší pro maminky,2 pro družičky a korsáž pro ženicha.Nejlépe lokalita Maloměřice,Husovice, Stará Osada...Děkuji moc!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hvezdi - aha,,, tak s těma jsem taky nepočítala, takže nás bude 10-12... hm,, to musí nějak pořešit
Odpovědět
ederlezi : Většina děvčat tu má kytičku od jedný holčiny, která byla na beremku, tak můžu poslat kontakt, jestli chceš ;-)
Odpovědět
Romi Nikol psala, že by došla, ale kdyby jsme tam byli aspoň do 10hod večer, ale to nevím no a pejsankovi napíšu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to já tam do 10 určo nebudu,,,,
Odpovědět
Hvezdicka07:Děkuji,určitě pošli!
Odpovědět
Romčo tak to já taky neee... ;-)
Odpovědět
Romi, tak mi psala Janča, že by asi přišla, ale ještě dá vědět ;-)
Odpovědět
tak v AIDE se nedaji zamlouvat mista :-( jinak dorty se dnes rusi, te zenske se vymlel syn na motorce...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote -- ty vole,,, teda promiň,,, tak to je hustý, teda,,,,, tobě se fakt všechno sere,,,,, tak jak to zítra uděláme??? půjdeme tam a zkusíme, zda tam bude volno, nebo se zrovna domluvíme někam jinak, zjistili jsme že potřebujeme minimálně 10 míst,,,
Odpovědět
Tak půjdeme na to Veveří na zahrádku jak psala lutsousek ;-)
Odpovědět
romca: jo sere :-( a nekteri z toho tady maji jeste radost jak jsem se dozvedela :-( no hele dnes tam bylo volno hodne, uz jsou prazdniny, lidi jsou pres tyden pryc, tak by tam volne dva stolky mely byt urcite ;-) ja se zmrzsky a zakusku nevzdam :-D a pro simcu to tak ybud elepsi kdyz bude mozna brat Misku
Odpovědět
Profilova fotka
mitote .. no já bych to viděla taky tak,, já tam byla včera a taky tam volno bylo,,,,, takže zítra před čtvrtou tam??? když tak se operativně tam rozhodneme, kdyby nebylo volno, ne??? a myslíš, že ti ty dorty jako vůbec neudělá nebo nebo jen ta schůzka padla??
Odpovědět
romca: souhlasim, mylsim z tam nejak mistecka najdem nebo udelame no ja doufam z ejent a schuzka padla, kdyby padly dorty tak snad uz tu svatbu i zrusim
Odpovědět
Profilova fotka
mitote -- a ona vám volala??? ty máš teda pech, holka,,, tobě snad už padlo všechno , ne??? krom manžela :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
romca: no psala lukymu sms pritom jsme schuzku domlouvaly rano :-( jo ja uz mam taky dojem ze s eposralo vse co mohlo
Odpovědět
Profilova fotka
mitote -- ty jo, tak to se muselo stát asi dnes něco,,, doufám, že to nebude nic vážnýho,,,, :-(
Odpovědět
no psala ze se ji syn vyboural na motorce tak nevim, uz jsem i jednou zazila v realitce ze s emi chlap vymluvi na smrt otce a nebya to pravda
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To ale neznamená, že jsou dorty zrušené úplně, ne? Jen vám odložila termín schůzky, jestli to dobře chápu?!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?