Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Romi jsem pro ;-) Se aspoň opečeme :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a víte o nějaké dobré???
Odpovědět
tj blby nam se apson 50 vejde :-/ tak jedme na poul patou domlouvat dorty, jupiiiiiiiiiiii, mnam, tesim se
Odpovědět
lutsousek: odkud a za kolik mate minivinecka?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no já to zkoušela, ale začly se zasekávat. Ale už jich mám 10, heč :-D Mně zrovna poslala hotovej korpus dortu, jako fotku, Evča :-) Holky, a nechcete to nechat zase v tom Maxu? Jen na zahrádku?
Odpovědět
zahradka venku me napada jen nekonecno a na to am ted silnou averzi :-D
Odpovědět
lutsousek: Je tam zahrádka?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no za kolik nevím, ale je to přímo z vinařství. Zařizoval nám to tchán i s vínem, ten vinař je jeho kamarád.
Odpovědět
Profilova fotka
no mě zase napadá aida... já jsem tam teď pořád a nemůžu se těch jejich zákusků nabažit,, jsem tam byla včera,, dala jsem si ještě sangriu a domů došla pěkně namotaná
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: jj, už jsme tam byly. Tys zrovna nemohla, je to před Maxem na ulici.
Odpovědět
lutsousek: Tak mě je to jedno, přizpůsobím se ;-) Nika: Leni taky ve čtvtek dojdeš??? Asi ne, že??? :-(
Odpovědět
lutsousek: vim koukala jsem :-) to my jdem teprv domlouvat :-) a nemuzes se mi prosim popotat? tak ybych to uvitala romca: aida joooooooooooooooooo, mnam, mlask, jsem vsema davceti pro
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: tak poptat se ti můžu, ale nic levnýho by to nebylo. My to měli za pakatel, ale fakt jen z kamarádství k tchánovi.
Odpovědět
lutsouek: poptej, me simca nabizela tusim za dvacku musim ji jeste napsat, uz sjem ten kontakt vytratila
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: pošlu ti do Ip odkaz na něj, tak mu zkus napsat, kolik by za to chtěl. Normálně to nedělá- tchán sám jel koupit lahvičky a plnil to a zátkoval. Ale jinak víno má hafo levný a dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: no to nedorazím...zrovna budu rozvážet cukroví a v pět jdu na nehty :-) Ale užijte si to holkyyyy....příště holt už budu paní no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote -- jéé,, no já bych si dala zákusek, mňaminky, mňam,,,
Odpovědět
lutsousek: aha no to by taky slo a kde koupil ty lahvicky a zatky? romca: tak jsem asi rozhodly co :-D mnam :-D uz mi tu tecou sliny jak mam hlad
Odpovědět
Nika: Jsem si to myslela, ale neboj to zvládneš všechno ;-) Romčo ty jsi mlsoun :-D :-D :-D
Odpovědět
Romi dneska dělám k obědu palačinky ;-)
Odpovědět
palačinky k obědu jsem asi ještě neměla :D ale teď jsem na ně dostala chuť, že bych si taky udělala... jinak holky v ten čtvrtek to asi nebude moc na dlouho že? Já se z té Prahy vrátím totiž až večer, v sedm vyrazim studentem a v Brně budu až v 9:30..
Odpovědět
Profilova fotka
mitote - no nikdo jinej se k tomu nevyjádřil,, takže je asi rozhodnuto :) jupíí hvezdi - to bych si taky dala,,,
Odpovědět
romca: jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii budu do ctvrtka premylat co si dam :-D ale chtelo by to tam asi rezervaci, je tam dosr narvano....a na Orli nebo Jakubske?
Odpovědět
Niky, tak jako můj taky včera prskal, ale bude mít k tomu ještě čočkovou polévku, tak to přežije...nemůže být furt maso :-D Romi, tak si dojeď určo zbyde i pro Tebe :-D
Odpovědět
Romi, takže sraz bude v Aidě?? Nebo mám z toho teď guláš :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote- tak tam hoď tam rezervačku,,, a asi na jakubáku, ne???
Odpovědět
romca: tak ja ji tam hodim jdu do vacice na obed, pro kolik lidi? a v kolik hodin?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote - no asi pro 6?? já nevím, kdo půjde,, a na čtvrtou zase???? můžu i před čtvrtou,,,
Odpovědět
Romčo a kam???? :-o
Odpovědět
ja muzu taky driv ale tak at je to klasicku, takze ctvrtek 16h Aida pro 6 liid
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?