Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Romi taky se těším odpoledne.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Dneska jim to počasí vyšlo na jedničku! Už se na ně těším x-)
Odpovědět
lutsousek: Vám taky výjde..koukala jsem na předpověď a má být krásně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
romca - kde jste včera byly? taky jsme byly ve městě, ale bylo tam hrozně mrtvo :-S i taxikář, co mě vezl domů, říkal, že je to hodně slabý... ale též jsme si to užily a zábava byla super
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: nám to počasí taky vyjde, neboj! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička, lenya: taky jsem četla předpověď a jestli jim to vyjde, tak padnu vedrem a náš hafan zkolabuje :-N Jsem četla až 28 stupňů, že by mělo být... Jinak já včera vyrazila do Alohy s kamarádkou, zapít decentně ty naše Bc. a asi stárneme, protože už v 10 jsme obě začaly zívat a v 11 jsem to zabalily :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenya - no nejdřív asi do půlnoci jsme byli ve freelandu,, tam jsme něco pojedly a popily,, no a pak jsme skončily v charlies-- nejdřív jsme tam chtěli dát drink a jít jinak,ale pak si za námi přisedli nějakcí dva borečci a byli zábavní, dobře se s nima povídalo, tak jsme nakonec zůstaly tam,,,
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: no neke! tak to v těch šatech zhebnu :-( my byly s holkama nejdřív v Huse a pak v Bastile a domů jsme šly ve 3 a to ne proto, že by se nám chtělo, ale proto, že už všude bylo málo lidí a blbě hráli :-| na druhou stranu jsem ráda, že jsem se moc neopila a dneska normálně funguju, takže se k vám odpo asi na kukačku na svatbičky přidám ;-) teď mi kámoška přivezla včerejší dárky (naházeli jsme to k ní do auta, abychom mohly jít pařit jinam) a myslím, že si můžu otevřít kvěřinářství :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenya - no my taky jeli ve tři rozjezdem,,,
Odpovědět
Profilova fotka
romca: ve freelandu je to fajn, tam měla rozlučku kámoška vloni. O charlies jsme uvažovayi, ale byl tam přítel od kámošky, tak jsme tam nechtěyi za nima....chacha, tak mě teď napadá, zda ten zábavný boreček nebyl čiště náhodou on :-D to by byla haluz! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
romca: mne ujel pred nosem ]-( tak jsem si vzala tágo
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: no já četla že má být polojasno/jasno a 25 až 28 stupňů!! Jako já až takhle hezký počasí nepotřebuju, mně by stačilo tak 24- polojasno :-N No a my se nikam zatrsat ani nedostaly a to jsme se na tu dámskou jízdu těšily týden! :-D Jsem padla do postele a spala jak zabitá... Tys to měla i jako rozučku včera? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lenya -- a jak vypadá??? byl tam s nějakým kolegou s ostravy
Odpovědět
cau holy tak pry rano moudrejsi vecera, no porad se citim jak prejeta parnim valcem ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: no taky nemusím mít takový pařák, stačilo by mi to, co tobě,ale můžeme být rády, že nebude pršet ;-) včera jsem to měla 2v1, měla jsem totiž včera i narozky a současně to bylo i jako rozlučka, nechtěla jsem to dělat na 2x, to už by se mi asi holky nesešly
Odpovědět
Profilova fotka
lenya -- no tak to všechno nejlepší,, hodně zdravíčka a lásky :)
Odpovědět
Profilova fotka
romca: vysokej, hnedovlasej, tusim modry oci... sympatak!... jmenuje se Radek. S kym tam byl to netusim....
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jsem se včera bavila s kamarádkou, taky měla na svatbě sto lidí a měli to v Santonu... v restauraci a grilovačku na terase a byli moc spokojení.
Odpovědět
Holky a kam si půjdeme sednou po těch svatbách??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: my budem mít taky hodně lidí, ale máme to za brnem, to asi nechceš, co?
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: jeee, tak všechno nej nej nej!!!! :-) Krásně jsi to vyřešila- 2v1. Taky bych to tak pojala. A přijdeš teda dneska? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenya - hm, tak to nebyl on,,, jako sympoš to byl, ale byl hodně namakanej, holohlavej a jestli nekecal tak se jemnuje Milan :) a pracoval prý u O2
Odpovědět
Profilova fotka
v santonu jsme měli firemní akci a nelíbilo se mi to tam... ten hotel je vevnitř jak panelák
Odpovědět
Profilova fotka
romca: tak to určitě nebyl on :-) uf :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: díky moc! ;-) pokusím se přijít, ale musím uklidit a je 11 a ještě nemám nic hotovýho :-( jsem dneska líná jak veš a furt odbíhám k noťasu. Ale dojdu! Chci! Snad tam trefím... Nepojede někdo z centra? od hlaváku třeba?
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: já to přes hlavák beru určitě :-) pojedu 1 na nádr a pak 8 do Líšně.
Odpovědět
Profilova fotka
no a já zjistila, že jsem včera nebyla nakoupit a teď nemám nic na snídani :( takže to jistí instantí ovesná kaše,,, ale asi budu mít za chvíli hlad,,, takže po svatbách bych brala něco, kde se dá i něco sezobnout,,, v líšni nic neznám,ale na vinohradech je K1 :)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě dotaz,,, co si berete na sebe???
Odpovědět
lutsousek: i ten santon je uz dost z ruky navic vse kolem prehrady uz bude vybrakovane...
Odpovědět
Profilova fotka
jinak asi dnes opět využiju svoji super voděodolnou řasneku,,, myslím, že budu dojatá víc než ne své svatbě :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?