Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
simi,užij si to :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To je teda pěkně sprostý, jako kdyby dnes vše stálo pár korun. Ale zálohu ti musí vrátit ne, je to jejich chyba.
Odpovědět
Profilova fotka
suki: to je sice moooc milé, že si to myslíš, ale kdybys viděla, co ze mě udělala ta první, co mě česala a líčila :-N Fakt čarodejnici :-D tak jsem ještě ten den na netu hledala někoho jiného a hlavně volného.
Odpovědět
holky mizím,držte se a ať všechno klape,tak,jak má :-) ;-)
Odpovědět
peta: no jeslti ji nedaj tak ji z nich vymlatim i s procentama
Odpovědět
tak to by mě zajímalo lutsousek,jak jsi vypadala :-D a teď už mizím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zlatíška, tak já mizím z práce,,,
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: Ty snad vypadáš jinak než skvěle? To teda nevím nevím.... simi: jak se znám, tak já budu brečet určitě, slzím u každé svatby, jsem zvědavá, jak to bude na moji vlastní Jinak se musím pochlubit, dneska nám Honza Špilar potvrdil, že už domluvil u sv. Jakuba, aby nás mohl oddat. Další věc z krku, mám radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: Teda Jani, teď jsi mě pobavila :-) Ale děkuju ;-) já sem asi zase hodím tu předchozí variantu nevěsty v mém podání :-D A jak jste si to vlastně s tím Špilarem domluvili?? To je supeeer. Mně je hrozně sympatický :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Špilara máme domluvenýho přes kamaráda, byli jsme se podívat na dvou svatbách, který vedl, aby jsme měli představu, líbilo se nám to, takže jsme si ho domluvili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, Leni: Užijte si zítra Váš nejkrásnější den, nepřijdu vás podpořit, jdu na jinou svatbu tady u nás. Simik: Neboj, ony budou brečet potichu a ty budeš stát zády ;-) Jo jenom u toho gratulování je to blbý...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já už mizím. Těším se na zítra :-) Simi a Leni: užijte si poslední svobodný večer, moc se na vás zítra těším, jak vám to bude slušet.
Odpovědět
Článek se načítá
tak BOHEMA je zrusen aod kvetna
Odpovědět
Profilova fotka
zlatíčka, tak já razím do víru velkoměsta,, nakonec jsme se domluvily s kolegyněma z práce a jdeme někam vyrazit z kopýtka, tak zítra papa
Odpovědět
lutsousek: ten uces a liceni je bomba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
romca13 ...a mohla bys mi prosím poslat kontkat na tu tvoji kadeřnici? Když jsem se dívala na tvoje fotky, tak to viděl přítel a moc ti chválil melírek..a to je u nej co říct, když někomu pochváí vlasy:o)
Odpovědět
lutsousek: tak ta tricka tady v brne jsou, muzem se na ne jit podivat a vybrat si :-) tak kdy jdem? :-D
Odpovědět
Holky, jako teda nic proti, ale žádný brečení, já se chci držet, tak mě nerozplakávejte ]-( Svědkyně se už dnes bavila s mamkou, že budou řvat jako želvy, tak prosím aspoň potichu, ať to neslyším :-N Holky přeji vám krásnej večer a já si jdu dát poslední svobodnou noc ;-) Svobodná už nikdy nebuu, buď rozvedená neo vdaná, chjooooo :-D Mocinky se na vás těšíme, papapa :-)
Odpovědět
Chlap vám vzkazuje, že nemáte brečet, protože si ho nemusíte brát, ale důvod mám prej já :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo a Leni, přeju vám oběma krásný svatební den, ať si ho užijete na 100% a všechno se vám vydaří. Já se teď vrátila z rozlučky a současné oslavy narozek, tak je mi jasné, že zítra brzy nevstanu a navíc mám nějaké zařiování, tak se bohužel, na vás podívat nepřijdu, ale budu se moc těšit aspoň na fotky! ;-)
Odpovědět
Dobré ráno:) holky je stanoven nějaký sraz někde, abychom tam dorazily společně?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno,,, tak jsem dorazila v 3.30 domů,, jako super večer :) nzodiova - no myslím, že 13.15h někde před tím zámečkem,,,
Odpovědět
ahojky Niky ve 13:15 před zámečkem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau prdelky! Tak včera jsem se parádně rozloučila se svobodu :-D Mám bezva kámošky, když jsem přicházela, tak tleskaly a ječely, dotáhly karaoke a zazpívaly mi. Dostala jsem spoustu darů v KPZetce a striptéra, kterýho jsem si fakt užila. 8-) Taky jsme si zazpívaly a zatančily, pokračovaly jsme do 3 na diskotéce. Dnešní nevěstinky ať se dnes baví taky tak skvěle!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka -- a kde jste byili???
Odpovědět
Profilova fotka
romca: V Blansku na Pizzazz jsem měla jedno patro a pak na Mlýně.
Odpovědět
Profilova fotka
kachorak -- tak to je super, že jste si to tak užily,,, my byli v Brně ve městě a taky super :)
Odpovědět
Kačko tak to závidím ;-) Já rozlučku mít asi nebudu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - já taky neměla a vůbec mi to nevadí,,, :)
Odpovědět
Profilova fotka
no nic jdu něco dělat, potřebuju uklidit byt, včera jsem to nějak nestihla,,, tak papa odpoledne,, těším se na vás kači - pošlu ti ty bublifuky :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?