Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
tak jsme bez restaurace, ani se mi nechce psat, obrecela jsem to a ted ani nemam silu hledat reseni. Vse bylo zarizeno, nachystano, zaloha 20tis zaplacena. Jenze prostory restaurace patri divadlu, to ma ten den premieru, tak tam pry bude raut. Nicmene v restauraci o tom nikdo nemel ani paru. Pry to nejak vyresi nebo najdou neco nahradniho. Jenze me padly vsechny predstavy a zase musim vse delat nanovo. Hodila jsem do sebe panaka a doufam, ze to preziju.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak to je síla teda!!! =-) =-) =-) A ten obřad tam mít budete, když mají premiéru?
Odpovědět
obrad jo, ten je na stare scene, ale hostina i raut je v prdeli, tam bude raut po premiere co je na hudebni scene. Hlavne ze jsem to divadlu psala nejmin stokrat. A pozvanky muzu taky rovnou vyhodit
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To je děs, to by mě asi kleplo ;-( Snad najdete něco aspoň stejně dobrýho, když už ne lepšího.... Budu držet palce, ať se to podaří rychle vyřešit. Stejně mě připadá dost divný, jaktože restaurace neví, že tam mají mít raut, když máš v divadle domluvenou svatbu, to snad spolu komunikuji, teda měli by....
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no ještě nic nevyhazuj, třeba vám jedno místo nechají....... Ale jednání teda vypovídá o všem. 8-( Máte ještě dva měsíce! To něco najdete. Třeba vám to zařídí v Greenu.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote -- to je fakt v prdeli,,, ty máš teda pech,,, ale moje mamka pořád říká, všechno zlý je pro něco dobrý a nám už e to několikrát potvrdilo,,, takže věř tomu, že určo najdete něco lepšího,,, my to měli taky tak,, nakonec jsme byli hrozně rádi, že týden před tím pršelo a my to musely přemístit na jiné místo, bo tam to nemělo chybu
Odpovědět
no ja mam po dnesni schuzce s divadlem pocit jako by nase mejly vubec necetli. Do Greenu se 100lidi nevejde ani omylem a po 22h tam nesmi hrat hudba. Divadlo ma raut jak na scene po divaky, tak v restauraci a klubu pro herce, tak i v te druhe restauraci pro VIP smetanku.
Odpovědět
Profilova fotka
To je teda nehorázný chování divadla!!!! Gabi, hlavně klid. Jak říká Romča, najdete něco lepšího, máte ještě dost času. Vidíš, že to jde zvládnout i za týden. Co ta Bohéma? 100 vás bude až večer a to se vždycky nějak rozprchne, že to určo někde jinde zvládnou. V Žebětíně mají sál pro 80 lidí určo...
Odpovědět
Profilova fotka
do září času dost, uvidíš, že nakonec najdeš ještě lepší místo na hostinu a raut
Odpovědět
Ahoj holky :-) přípravy jsou v běhu :-D a furt nacházím něco,co :-p nemám
Odpovědět
Ahojky Suki ;-)
Odpovědět
mitote,tak to je teda dost nepříjemný,ale máš ještě čas,tak to vymyslíš určitě ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lutsousek: Účes i líčení moc hezký, sluší Ti to :-) Jen jsem zjistila, že 3. 7. jsem ještě v Praze a vracím se večer, tak se na Tebe nestihnu podívat :-(
Odpovědět
lutsousek: no vidis bohema by mozna sla zkusit :-( dokonce ma terasu a davaji 10% slevu na rodinne akce... ale vis co je to proste sok, myslela jsem ze to nerozchodim kor kdyz to divadlu pul roku pisu ze jedname s nekonecnem o hostine a rautu... romca: ja nevim moc v nic lepsiho neverinm a ted na to nemam ani silu, kdyz em matka videla tak me rovnou strcila lexaurin
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: děkuji :-) Jee, no co se dá dělat. Škoda... :-( ale uvidíš pak aspoň fotky :-)
Odpovědět
mitote, abych tě uklidnila,kamarádka se měla v sobotu vdávat...v pondělí volá do restaurace a jestli je všechno O.K. nachystaný a oni jí řekli, ...Jéé,my jsme vám zapomněli zavolat...my jsme o víkendu vyhořeli. Takže hledala novou hodpodu 4 dny před svatbou a našla :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
lutsousek máš super účes a krásné líčení,moc ti to sluší :-) javascript:addEmoticon(':-)','vBody') x-)
Odpovědět
suki: Tak to potěší :-D :-D To by mě asi ranila mrtvice :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no vidíš, ještě se slevou!!! ;-) To bude dobrý, dneska se z toho vyspíš a od zítra zase budeš logicky uvažovat nad možnostma :-) Ale nedivím se ti, že tě to sebralo. Bych se složila taky...
Odpovědět
Ahoj holky, jen jsem nakoukla ;-) čtu tady teda blbou novinku od mitote, jinak jsem nic nestihla :-N Ale vše jsme v klidu nachystala, zařídila, odvezla a dovezla a teď si jdu odpočnout na nehtíky a mám klid :-p Teda nemám, skoromanža si urval knoflík na saku, tak můžu večer šít, tak te´d nevím jestli je to nervozitou nebo čím, ale já jsem absolutně v klidu, bohužel se totéž nedá říct o skoromanžovi :-N prej, jak to můžu brát tak v klidu, že je to důležitej den atd., a tojsem čekala, že budu já na nervy a on v klidu :-D tak já holky valím a zítra se na vás moc těšíme, jen prosím vás nebrečte :-D
Odpovědět
suki: diky ja uz s ena neco podobneho taky chystam lutsousek: kdyz pomlcim ze uz je to treti restaurace :-(
Odpovědět
Profilova fotka
suki: moc děkuju :-) konečně jsem našla někoho, kdo ze mě udělal nevěstu a ne čarodejnici! :-D Jinak být na místě tvé kamarádky, tak si to jdu rovnou hodit. Já jsem se teď začala klepat, když to píše mitote, že by se mohlo něco stát i nám týden před. :-S
Odpovědět
mitote,představ si, kdyby tam nezavolala :-N :-N :-N
Odpovědět
suki: no predstav si ze bych se dnes nepotakla s divadlem tak to taky vim az v zari
Odpovědět
nee,neboj ,to je prostě náhoda :-p :-p kolikrát se něco takovýho stane?? Říkám ;-) ;-) velká náhoda
Odpovědět
no,tak vidíš a už tu máme pozitivní stránku věci...víš to zavčas a můžeš v klidu najít něco ;-) lepšího ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi -- tak si krásně užívej poslední svobodný večer,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, já se na tebe už těším :-) a teda nevím, jestli vydržím nebřečet :-D si to prvně zkusím u Lenky, ale se znám, jak začne hrát hudba, tak to na mě přijde :-N
Odpovědět
lutsouse,ty bys nebyla čaroděknice ani v natupírovaných vláskách ;-) :-D
Odpovědět
hm pr ymi provozni zavola tak vymyslel tak jsem zvedava kdy to bude :-( ale obavam s ez ebohema uz nebud emit volny termin :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?