Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: Přesně tak, na těch receptech vydělávají akorád lékárníci, jako by ty doplatky za léky nebyly už tak malý. hvezdička: No, já se ještě tak neorientuju, ale tady se platí 10Eu poplatek u doktora a máš to na čtvrt roku, jedno kolikrát jdeš, no zas jsou v nevýhodě ti co chodí málo :-D A za léky doplácíš pak jak u nás nějaký poplatek v lékárně. A děti tu mají jak doktora tak léky bez poplatků.
Odpovědět
lutsousek: Luci, tak nám mladým to ještě tak nevadí u toho Dr, ale když si vezmeš starý lidi, že celý život platili zdravotní pojištění a teď, když onemocní, tak si stejně musí všechno platit je hnus :-( Peti nevím jak to chodí v německu, ale ten náš soused co tam bydlí chodí k zubaři jedině tady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: to máš težký, ty poplatky se u dr. zavést musely. já jsem za ně ráda..a co se týče starých lidí, tak část výdajů za doktory ti stát vrací jednou za rok- pokud to přesáhne limit. Moje 91 letá prababička si to sama pochvaluje, že nemá takový fronty u obvoďáka. Jelikož spousta důchodců si čekárnu a doktory pletla s kavárnou zadara a příjemně stráveným dopolednem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, i moje babička, která má 85 let si pochvaluje poplatky, že konečne nečeká půl dne u doktora :-)
Odpovědět
Máte šťastné babičky :-) a na jednu starnu máte pravdu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a já jsem u doktora pořád, platím jak mourovatá a menší fronty jsemteda nepocítila,,,,, třeba u sv anny naurologii je to na celý den,,, před tebou 40 lidí,, pohádka,,, :(
Odpovědět
Profilova fotka
romca: no v nemocnici je to jiný...tam čekáš pořád. Já mluvila o praktickým mudr. Já patřím do Bohunic do špitálu a to je katastrofa... hlavně ta urologie. Na to je nejlepší soukromý urolog.
Odpovědět
Romi a to jsi asi ještě nebyla v Bohunicích, tam je to na celé dopoledne :-( Hrůza!!!
Odpovědět
Luci já to teda nepocítila ani u obvoďáka, bohužel :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my teda máme štěstí na doktory. Jsme se o tom bavili i s F. rodinou a všichni si to pochvalují, že je v čekárnách o půlku míň důchodců :-)
Odpovědět
lutsousek: Tak to buď ráda...a nejvíc buď ráda, že je moc nepotřebuješ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: no to musím zaklepat!!! už u nich nejsem každý týden pro něco...
Odpovědět
Článek se načítá
No mohli bychom změnit téma ne?? Nebo mě zase začne něco bolet :-D :-D Do čeho balíte tombolu???
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no já ji nakonec mít nebudu, ale zabalila bych to normálně do celofánu :-)
Odpovědět
lutsousek: No to jsem chtěla, ale můj nechce, aby to bylo vidět :-D :-D aby to bylo překvapení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, jáv úterý u obvoďáka čekala celé dopoledne a taky jsem teda nepocítila nějakej úbytek....ani tchýně, která dělá v nemocnici...prej je to pro hafec lidí stejně výhodnější pořád, než být doma, platit si léky a stravu
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: tak to zabal to normálního balícího papíru...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky lutsousek..moc ti to na té zkoušce slušelo...kdo tě česal? Já mám takovej neblahej pocit, že ta moje kadeřnice to nezvládne:o(
Odpovědět
efendy.a: Nestresuj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
efendy: klídek...co by nevládla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa666 a hvezdicka07 ...já nestresuju, ale abych řekla pravdu, tak sem snad nikdy od ní neodcházela na 100% spokojená...máte taky takovej pocit, když odcházíte od kadeřnice? hvezdicka07 ..Luci, kde je zítra ten sraz? Já sice viděla tu fotku, ale vůbec si nevybavuju, kde to je? Je to někde poblíž toho vchodu, jak se vchází do obřadní místnosti?
Odpovědět
efendy.a: No měla jsem takový pocit minule, když jsem odcházela z první zkoušky, ale dávám ji ještě jednu šanci a když to nevýjde ani tentokrát, tak kadeřnici měním ;-) Jinak nevím, kde je ta obřadní síň. Toto je fotka zámku belcredi - tedy hotelu, když jdeš od kostela :-) Snad se najdeme ;-)
Odpovědět
nika: Leni, tak se srdíčkem jsem prošla :-D :-D :-D Chutnalo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
efendy....mě se teda nikdy nestalo, že bych byla uplně 100% spokojená :-D Srazík si myslím, že je hned na tom parkovišti ještě před zámečkem :-)
Odpovědět
nika: Leni a kde necháš auto? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
efendy-- tak já teda poslední dobou jsem bylau kadeřnice vždy spokojená maximálně,,
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa666 ..tak to jsem ráda, že nejsem samoa...jenže já nejsem spokojená ani z 80% 8-) To sem byla akorát minule s barvou, ale to stála přes 2 litry, ale to bylo poprvé a naposled, co jsem dala za barvení tolik Snad to najdu...Myslím, že znám akorát Hvězdičku a Pejsánka, tak se budu dívat po nich:o)
Odpovědět
efendy.a: Kdybys chtěla, tak Ti můžu písnout mob.číslo, kdyby jsi se ztratila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo 2 litry bych teda za vlasy nedala,, uff,,,,,,, jsem zvyklá dát známé max 500,- a to už musí být,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem právě dokončila výrobu 60 etiket na ty minivína... ufff efendy: děkuju moc :-) dělala mi to ta vizážistka. Ona i češe :-) je hrozně šikovná, ale taky si za to nechá zaplatit. :-N Ale taky jsem už dlooouho nebyla 100% spokojená u kadeřnice. Ale ten můj se teď nechal stříhat u jednoho teplouška a supr. Jsem si hned vzala vizitku a půjdu ho vyzkoušet :-) romca: no já platím za barvu a střih 550-600. A to mi přijde optimální... ale taky jsem jednou nechala za to 2500. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?