Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Romi já bych šla moc ráda...ale musela bych si to doma domluvit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo táááák :-) no moc rada bych..ale dneska peču tomu mojimu na tu zítřejší rozlučku..a ráno jim to tam ještě chystám, než pojedu :-(
Odpovědět
Holky, tak srdíčko mám hotové a je to mňamka :-D :-D Jupíííííííííííííííííííííííí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - já právě ale vůbec nevím co podniknout,,, v práci jsem do 17.30h a musím uklidit,, doma je příšerný bordel,, a miláček se zítra vrací, tak abych to všechno stihla,,, a jak jsi to srdíčko dělala a jaký to srdíčko bylo,, jako z jakýho zvířete ??
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi..super....můžeš se vdávat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: už jsem ti ji poslala :-) Já to nechtěla posílat včera večer, má to čas :-)
Odpovědět
Romi dělala jsem vepřové srdíčko na špeku na omáčku ;-) Mám recept od babičky...vlastně vařím většinu jídel od babičky jsou nejlepší ;-) nika: No uvidíme co na to řekne skoromanžel, ale mě to moc chutná ;-) Peti jak bude časík tak na to mrknu ;-) Třeba večer ju??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - no takže jako by játra na cibulce, ale k tomu špek??? jinak tu pocílvku dělám z kuřecíh srdíček a žaludků,, jako normál vývar se zeleninou,, a nudlema, mňaminka,, nebo jsem z toho dělala i guláš a ten byl taky výbornej
Odpovědět
Romi já játra na cibulce neumím, ale to srdíčku na špeku se na cibulce nedělá...chceš poslat recept??
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, jasné, a kdybys náhodou našla ten program v češtině, že bys mi ho poslala, víš ať tě nemusím furt otravovat :-D Jejda, teda srdíčka a žaludky nejsou můj šálek kávy :-x
Odpovědět
Profilova fotka
no ani nee,,, dělat to asi nebudu, ale kdyby jo, tak bych to určo dala na cibulku
Odpovědět
Romi a proč?? Jo Peti pošlu Ti to jak to najdu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hvezdi - no nevím, cibulku používám hodně a dodá chuť :)
Odpovědět
Romi jasný no já to dělám jak babička a ta to už dělá 30let, takže vím, že už to má vyzkoušené ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi, pošli mi prosím recept. Úplně se mi sbíhají sliny :-D
Odpovědět
pejsanek: Jasně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hned o víkendu vyzkouším :-) děkuju moc
Odpovědět
Jani není zač, pak dej vědět jak Ti to chutnalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já už mám navařeno, snězeno a naklizenej celej byt- jen okna nechám na drahé polovičce. Mám hrůzu z výšek :-N
Odpovědět
lutsousek: Šikulka ;-) Já mám navařeno a ještě musím vysát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: no, jsem chtěla udělat generálku před svatbou. Protože příští týden nebudu stíhat nic. :-|
Odpovědět
Luci to chápu ;-) Holky teď hlásili, že chtějí zvýšit poplatek za recept na 50Kč a za pobyt v nemocnici na 100Kč. To mě zase nasr... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi . už jsem to četla hned ráno na seznamu,, a zvýšit pohotovost z 90 na 100
Odpovědět
Romi to jsou hajzli...jako to se jinak vyjádřit nedá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: to není za recept, ale za návštěvu doktora. Za recept chcou naopak nechat jen 30kč a zrušit poplatek za každou položku. Ale oni to stejně neodsouhlasí, tak se neděs předčasně. Chce to jen topka.
Odpovědět
Luci tak u doktora mi těch 30 Kč neva, ale za ten recept mě to jako se...e, protože doplácím jak blázen :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: no a za ty recepty to chtějí snížit, abys neplatila za každou položku, ale jen za recept těch 30kč. Ale to by měla být snad jediná věc, na které se shodnou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
U toho doktora se to dá, i když mě taky příjde sprostý, že když s něčím delší dobu marodíš tak platíš pokaždé za kontrolu. Ale ty recepty, to je fakt sprostý.
Odpovědět
lutsousek: No, kdyby zrušili ten recept, tak jsem fakt pro ;-) Peti a jak to je v německu??
Odpovědět
Profilova fotka
no mně to u doktora teda nevadí platit, jsem ráda, že to zavedli. Ale na těch receptech už je to přehnaný... stačí, že zaplatíš tomu doktorovi, kterej ti recept napíše. :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?